Napraw błąd niebieskiego ekranu rtwlane.sys w systemie Windows 10

Gdy dyskutujemy o błędach niebieskiego ekranu śmierci, jednym z nich jest systemowy plik systemu plików oznaczony jako rtwlane.sys. To należy do kategorii KIEROWCA IRQL NIE MNIEJSZY LUB RÓWNY zatrzymać błędy. Wskazuje to, że sterownik trybu jądra próbował uzyskać dostęp do pamięci stronicowanej w procesie IRQL, który był zbyt wysoki. Główny problem z tym błędem dotyczy Karta sieci bezprzewodowej Realtek PCI-E PCI-E NIC kierowca. Innymi słowy, ma problemy z kartą bezprzewodową urządzenia zbudowaną przez Realtek. Możesz również napotkać pewne problemy z połączeniem z urządzeniem, w którym karta WiFi odmawia znalezienia jakichkolwiek połączeń sieciowych lub nawet rozłącza się przypadkowo.

Napraw błąd niebieskiego ekranu rtwlane.sys

Błąd niebieskiego ekranu rtwlane.sys

Jeśli uruchomienie narzędzia do rozwiązywania problemów z niebieskim ekranem nie pomoże, musisz rzucić okiem na sterownik urządzenia rtwlane.sys.

Zaktualizuj lub przywróć sterownik Realtek

Jeśli problem zaczął się po zaktualizowaniu sterownika Realtek, należy przywrócić sterownik do poprzedniej działającej wersji.

Jeśli nie zostałeś zaktualizowany, powinieneś zaktualizować ten sterownik Realtek do najnowszej wersji. Powinieneś odwiedzić tutaj stronę producenta, pobrać najnowszą wersję i zainstalować ją.

Po przejściu do Menedżera urządzeń, możesz rozwinąć Karty sieciowe z listy, która jest wypełniona.

Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ten wpis sterownika: Karta sieciowa Realtek Wireless LAN 802.11n PCI-E a następnie kliknij Uaktualnij sterownik.

rtwlane.sys

Ten post szczegółowo pokaże, jak przywrócić lub zaktualizować sterowniki urządzeń za pomocą Menedżera urządzeń.

Jeśli zobaczysz inne wpisy, takie jak poniżej, możesz również pobrać i zainstalować ich najnowsze wersje ze strony internetowej producenta.

  • Sterownik audio Realtek High-Definition (HD)
  • Sterownik czytnika kart Realtek
  • Sterownik Realtek Local Area Network (LAN).

Mam nadzieję że to pomoże!

Link do głównej publikacji