Dodaj, usuń, zainstaluj, odinstaluj, przywróć gadżety pulpitu w systemie Windows 7

Gadżety umieszczają takie rzeczy jak wiadomości, zdjęcia, gry, kanały RSS itp. Bezpośrednio na pulpicie systemu Windows. Podczas gdy były one ustawione w linii i przymocowane do paska bocznego w systemie Windows Vista, Windows 7 uwalnia je i można je umieścić w dowolnym miejscu na pulpicie.

Gadżety na komputery znajdują się w galerii gadżetów na komputery. Po dodaniu gadżetu na pulpit możesz go przenieść, zmienić rozmiar i zmienić jego opcje, odinstalować lub przywrócić ponownie!

Do zainstalować po prostu dwukrotnie kliknij gadżet.

Do Dodaj gadżet na pulpit, kliknij pulpit prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Gadżety. Kliknij dwukrotnie gadżet, aby dodać go do pulpitu.

Do usunąć gadżet na pulpicie, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Zamknij gadżet.

Do odinstaluj kliknij pulpit prawym przyciskiem myszy i wybierz Gadżety. Teraz kliknij gadżet prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj.

Jeśli odinstalowałeś gadżet dołączony do systemu Windows, możesz go przywrócić, po prostu pisząc Przywróć gadżety Rozpocznij wyszukiwanie i naciśnij Enter!

Możesz pobrać fajne gadżety z Galerii gadżetów pulpitu systemu Windows.

Możesz także sprawdzić nasz gadżet Windows Feeds, te owocowe gadżety lub 14 świetnych gadżetów Aero Glass dla Windows 7 Widok.

Link do głównej publikacji