Najlepsze VPN dla Plex: 8 naszych ulubionych na 2019 rok

Jeśli masz dużo multimediów, do których chcesz uzyskać dostęp ze wszystkich swoich urządzeń przez Internet, zdalnie, Plex jest właśnie oprogramowaniem dla Ciebie.

Plex to wiodący, kompletny, wszechstronny pakiet oprogramowania multimedialnego, który pozwala organizować, zarządzać i wyświetlać ulubioną kolekcję filmów, muzyki i wiele więcej.

Usługi medialne, takie jak Netflix i Hulu, mogą być wygodne i możesz oglądać z dowolnego miejsca, ale nie masz pliku na dysku twardym, gotowego do odtwarzania w dowolnym momencie. Właśnie dlatego Plex jest najlepszy, ponieważ organizuje treści multimedialne i przesyła je strumieniowo na urządzenia.

Jednak nie wszystkie treści są łatwo dostępne za pomocą Plex, ponieważ istnieją treści zablokowane w regionach z witryn takich jak BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Amazon Prime i inne, więc będziesz potrzebować najlepsza VPN dla Plex aby mieć dostęp do tej zawartości.

VPN pomoże ci ominąć blokady regionu, uniknąć cenzury i obejść dławienie dostawcy usług internetowych, które spowalnia połączenie podczas próby strumieniowego przesyłania wideo.

Oto 8 najlepszych VPN dla Plex, z których możesz korzystać w 2019 r., Które mają dobre bezpieczeństwo, dużą liczbę serwerów w wielu różnych krajach, duże prędkości połączeń i obsługę wielu systemów operacyjnych.

Odblokuj Plex na Windows 10 za pomocą tych programów VPN

1

CyberGhost (zalecane)

Jest to kolejna z najlepszych sieci VPN dla serwera multimediów Plex, która pomaga uzyskać dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi lub zablokowanych, jednocześnie zachowując prywatność i ukrywając swoją tożsamość, aby uniemożliwić dostęp do Internetu.

CyberGhost Pro, warstwa premium w swojej bezpłatnej wersji — CyberGhost VPN — jest szybszą i bardziej niezawodną opcją, ale bardzo przyjazną dla użytkownika i początkującą. Wersja Pro umożliwia dostęp do 850 serwerów w 27 krajach, z podłączeniem do 5 urządzeń w ramach jednej subskrypcji i dla różnych systemów operacyjnych.

Można go skonfigurować z oprogramowaniem Tomato, DD-WRT i Synology NAS (które obsługuje również serwery Kodi Plex), ale można znaleźć informacje na ich stronie internetowej, jak skonfigurować to z protokołem PPTP dla VPN.

CyberGhost ma politykę braku dzienników, a także najwyższe i silne 256-bitowe szyfrowanie w celu ochrony poufnych informacji i danych.

 • Kup teraz Cyber ​​Ghost VPN (77% sprzedaży flash)

2)

NordVPN (sugerowany)

Jeśli omijanie cenzury i ograniczeń geograficznych jest twoją największą potrzebą, skorzystaj z NordVPN w Panamie (bez przepisów dotyczących przechowywania) jako najlepszej sieci VPN dla Plex.

VPN jest skuteczny w surowych krajach, takich jak Chiny, które regulują dostęp do treści w Internecie, które rząd uważa za nieodpowiednie. Jeśli więc dużo podróżujesz i potrzebujesz sieci VPN, która zarówno cię ochroni, jak i da dostęp do treści zdalnie, kup NordVPN.

 • Przeczytaj także: Jak ukryć swój adres IP podczas pobytu za granicą

Można go używać w różnych systemach operacyjnych (Windows XP / 7/8/10) i Windows Phone, z wieloma opcjami ochrony wszystkich urządzeń. Istnieje również wiele serwerów, około 1070 zaśmieconych w 60 różnych krajach, które mają silne szyfrowanie i zero logów.

Jednak NordVPN nie jest tak szybki jak jego rywale, ale jest niedrogi, omija systemy wykrywania VPN i jest świetny z Plex, a ponadto możesz podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie. Koszt można również dodatkowo zmniejszyć, udostępniając swoje konto znajomym.

 •  Pobierz teraz NordVPN dla Plex

3)

Hotspot Shield VPN

VPN jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej, ale darmowa wersja jest popularna z tych dwóch.

Za pomocą Hotspot Shield VPN możesz uniknąć irytujących ograniczeń treści w Plex i innych witrynach do przesyłania strumieniowego treści i przeglądać, co chcesz, kiedy chcesz.

Pomaga także z łatwością odblokowywać witryny, co dzięki opatentowanym protokołom, dzięki czemu możesz cieszyć się otwartym dostępem do każdej witryny w Internecie.

Chociaż jego darmowa wersja ma reklamy i ograniczenia, ta amerykańska sieć VPN oferuje OpenVPN, szybkie prędkości, prosty interfejs, szyfrowanie AES-256, zasady braku dzienników, bezpieczny i prywatny dostęp do bezpłatnego i otwartego przesyłania strumieniowego wideo oraz dostęp do sieci społecznościowych między inne strony.

 • Pobierz teraz Tarcza Hotspot  i zabezpiecz swoje połączenie

4

ExpressVPN

Jest to jedna z najpopularniejszych i najlepszych sieci VPN dla Plex na rynku, uwielbiana przez użytkowników za obsługę wielu platform, dzięki czemu można zainstalować Plex na wszystkich systemach operacyjnych, a także obsługuje nowe i starsze wersje systemu Windows.

Dysponując 1500 serwerami w 94 różnych krajach na całym świecie, ExpressVPN zapewnia szeroki zakres lokalizacji, z których można uzyskać dostęp do Plex, a także dodatkowe funkcje, takie jak narzędzie do testowania prędkości, które pomaga znaleźć najszybszy serwer, aby uzyskać dostęp do treści HD bez opóźnień.

Silny i wysoki poziom bezpieczeństwa chroni prywatność przeglądania i zapobiega ograniczaniu dostępu do Internetu dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, które utrudnia złamanie zasad przez osoby z zewnątrz, oraz zerowej logi, która nie przechowuje twojej aktywności ani nie udostępnia jej osobom postronnym .

Obejmuje także wszystkie systemy wykrywania VPN, więc żaden z nich nie może go zablokować, nawet Plex.

Uzyskaj ExpressVPN dla Plex

 • Przeczytaj także: 4 najlepsze oprogramowanie VPN dla Skype do pobrania za darmo w 2018 roku

5

IPVanish VPN

IPVanish zapewnia szybkość, zapewniając szybkie połączenia idealne do strumieniowego przesyłania treści wideo, co oznacza brak czasu buforowania filmów.

Jako jedna z najlepszych sieci VPN dla Plex, IPVanish, która zapewnia obsługę wielu platform dla różnych wersji systemu Windows, oferuje również doskonałe bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu, ochronie prywatności z zasadą zerowych dzienników oraz dostępowi do treści z ponad 850 serwerów w ponad 60 krajów na całym świecie, dzięki czemu można ominąć blokady regionalne.

Jest jednak ograniczony, jeśli chodzi o obejście surowych przepisów cenzury krajowej, takich jak te w Chinach, ale w innych częściach świata, jest łatwy w użyciu, skuteczny i całkowicie niedrogi, a ponadto umożliwia do 5 jednoczesnych połączeń z nieograniczoną przepustowością.

Uzyskaj IPVanish VPN dla Plex

 • Przeczytaj także: Poprawka: błąd VPN w systemie Windows 10

6

Buforowana sieć VPN

buforowane VPN Plex VPN

Ta oparta na Węgrzech najlepsza sieć VPN dla Plex ma również politykę braku dzienników, serwery w 37 krajach (nie tak wiele w porównaniu z najlepszymi konkurentami), i możesz ukryć swoje działania na wypadek, gdybyś wpadł na podejrzaną wtyczkę Plex.

Umożliwia także do pięciu równoczesnych połączeń, ale nie możesz uzyskać dostępu do wszystkich witryn streamingowych, takich jak Netflix i inne. Obsługuje jednak wiele platform i routerów, które świetnie nadają się do uruchamiania Plex.

Uzyskaj buforowaną sieć VPN dla Plex

7

PrivateVPN

privateVPN VPN dla PlexKolejnym doskonałym narzędziem VPN, które chcemy Ci pokazać, jest PrivateVPN. Ta usługa ma ponad 80 serwerów w 59 różnych krajach, więc jest idealna, jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Jeśli chodzi o prywatność, z przyjemnością usłyszysz, że PrivateVPN korzysta z szyfrowania 2048-bitowego, więc cała Twoja aktywność online pozostanie całkowicie prywatna. Jeśli chodzi o dostępne protokoły, ta usługa korzysta z protokołów OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 i IPSec.

Jeśli martwisz się o swoją prywatność, powinieneś wiedzieć, że PrivateVPN znajduje się w Szwecji, dlatego musi przestrzegać surowych przepisów dotyczących prywatności. Oznacza to, że PrivateVPN nie będzie przechowywać żadnych dzienników dotyczących Twojej aktywności online. Warto wspomnieć, że PrivateVPN oferuje nieograniczoną przepustowość i prędkość, więc nie napotkasz żadnych problemów podczas przesyłania strumieniowego treści multimedialnych.

Aby chronić swoją prywatność, to narzędzie ma ochronę przed wyciekiem IPv6, dzięki czemu twoja tożsamość pozostanie chroniona, nawet jeśli nagle rozłączysz się z VPN. VPN obsługuje 6 jednoczesnych połączeń, dzięki czemu możesz korzystać z tej usługi na 6 różnych urządzeniach. Jeśli chodzi o obsługiwane urządzenia, ta usługa działa w systemach Windows, Mac, Linux, iOS, Android i routerach, więc jest doskonałym rozwiązaniem do strumieniowego przesyłania multimediów.

Przegląd:

 • Ponad 80 serwerów w 59 krajach na całym świecie
 • Szyfrowanie 2048 bitów
 • Obsługa protokołów OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 i IPSec
 • Ścisła polityka braku dzienników
 • Ochrona szczelności IPv6 i Kill Switch
 • Do 6 jednoczesnych połączeń
 • Wsparcie P2P
 • Dostępne na wszystkich głównych platformach stacjonarnych i mobilnych

Pobierz PrivateVPN już dziś

8

VyprVPN

najlepsze oprogramowanie VPN dla laptopów

Ta sieć VPN oferuje najbardziej kompletne bezpieczeństwo, jeśli martwisz się, że rząd cię szpieguje. jest również popularny wśród użytkowników, którzy dużo podróżują przez Chiny, a ponadto ma podwójne szyfrowanie, które zapewnia ochronę Twoich danych za pomocą podwójnego szyfrowania Chameleon.

Możesz uniknąć blokowania VPN, na przykład gdy administratorzy sieci zabraniają ruchu z serwera VPN, ale dzięki protokołowi VyprVPN możesz bezpiecznie uzyskać dostęp do dowolnej witryny, nawet jeśli blokuje ona VPN.

VyprVPN umożliwia do pięciu jednoczesnych połączeń, ścisłe zasady zerowych dzienników i dostęp do ponad 700 serwerów w 70 różnych krajach na całym świecie.

Uzyskaj VyprVPN dla Plex

Jeśli używasz Plexa do przesyłania strumieniowego pobranych treści, naprawdę zalecamy sprawdzenie tych sieci VPN. Podziel się z nami tym, którego używasz lub wypróbowałeś wcześniej w Plex, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji