8 szybkich narzędzi VPN do laptopów i iPhone’ów do użycia w 2019 roku

Dzisiaj przyjrzymy się najlepszym rozwiązaniom VPN dla laptopów i iPhone’ów, ze szczególnym uwzględnieniem najlepszych VPN, które są kompatybilne zarówno z urządzeniami z systemem Windows 10, jak i iOS.

Podobnie jak większość programów komputerowych, typowa sieć VPN ma własny zestaw wymagań systemowych. Dlatego niektóre sieci VPN są kompatybilne tylko z komputerami stacjonarnymi / laptopami lub smartfonami.

Niemniej jednak istnieje wiele trwałych sieci VPN, które są kompatybilne zarówno z laptopem (Windows i inne), jak i urządzeniami mobilnymi (iPhone, iPad i Android).

W rzeczywistości niektóre z tych sieci VPN są wystarczająco elastyczne, aby działać na wielu platformach jednocześnie, tj. Wiele urządzeń może być jednocześnie podłączonych do jednej sieci VPN. W tym artykule omówiono siedem najlepszych VPN dla laptopów i iPhone’ów.

5 najlepszych VPN dla laptopów i iPhone’ów z systemem Windows 10

1

Cyberghost

cyberghost najlepszy VPN na laptop i iPhoneCyberghost jest popularnym dostawcą usług VPN z siedzibą w Rumunii. Ta sieć VPN obsługuje niektóre z najbardziej zaawansowanych narzędzi szyfrujących i zabezpieczających dostęp do Internetu w branży.

Co ważniejsze, Cyberghost ma dedykowane aplikacje zarówno dla laptopów z systemem Windows i smartfonów z systemem iOS (iPhone i iPad), jak i urządzeń z Androidem.

Cyberghost oferuje swoim użytkownikom szeroką sieć serwerów, obecną w ponad sześćdziesięciu krajach, a liczbę serwerów znacznie powyżej 2800. Ponadto w sieci VPN znajduje się około 3000 adresów IP.

Podstawowe funkcje szyfrowania Cyberghost obejmują: 256-bitowy protokół szyfrowania AES, uwierzytelnianie MD5 HMAC, przełącznik zabicia, zabezpieczenie przed wyciekiem DNS, nieograniczoną przepustowość i więcej. Te funkcje zapewniają odpowiednią ochronę prywatności.

Cyberghost może obsługiwać do siedmiu połączeń jednocześnie. Oznacza to, że możesz łatwo chronić swojego laptopa, iPhone’a (lub Androida) i maksymalnie pięć innych urządzeń na jednym koncie Cyberghost.

Wreszcie, pod względem przystępności cenowej, Cyberghost wyróżnia się jako jeden z najtańszych dostawców VPN. VPN jest dostępny już za 3,74 USD miesięcznie (cena początkowa). Każda subskrypcja obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Pobierz Cyberghost

 • 2)

  NordVPN

  nordvpn najlepszy VPN na laptopie i iPhonieNordVPN jest jedną z najbardziej znanych wirtualnych sieci prywatnych w branży i jest kompatybilny zarówno z laptopem z systemem Windows, jak i iPhone’em. VPN jest szczególnie znany z konfiguracji podwójnego szyfrowania.

  NordVPN obsługuje 2048-bitowe systemy SSL i 256-bitowe systemy szyfrowania AES, które zapewniają ogromne bezpieczeństwo podłączonym komputerom i / lub smartfonom. Pod względem sieci serwerów NordVPN jest prawdopodobnie najlepszy, z ponad 5000 serwerów w ponad 62 krajach na całym świecie.

  Ponadto, takie jak protokoły bezpieczeństwa L2TP / IPsec, przełącznik zabicia, ruch P2P, dedykowane adresy IP, nieograniczona liczba przełączników serwerów stanowią inne kluczowe cechy NordVPN.

  Jego potężny zestaw funkcji jest elastycznie zaprojektowany tak, aby działał idealnie na wielu platformach operacyjnych, w szczególności Windows, iOS i Android. Ponadto może obsługiwać do sześciu połączeń jednocześnie. Dzięki nim połączenia internetowe mobilne i stacjonarne mogą być łatwo szyfrowane, a twoja tożsamość zostałaby odpowiednio zamaskowana.

  NordVPN oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników, a stawki subskrypcji zaczynają się od 2,99 USD. Istnieją również 30-dniowe zasady zwrotu pieniędzy, które umożliwiają użytkownikom anulowanie subskrypcji (w ciągu jednego miesiąca) i odzyskanie pieniędzy.

  Pobierz NordVPN

  — POWIĄZANE: 5 najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych iPhone’a na PC do pobrania w 2019 roku

  3)

  Surfshark

  logo surfsharkSurfshark to sieć VPN, która jest również kompatybilna z iPhone’ami i może być również używana do zabezpieczenia połączenia ustanowionego z laptopa.

  Ta sieć VPN mocno wierzy w prywatność danych. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej oraz dwa najlepsze protokoły, IKEv2 i OpenVPN. Chociaż Surfshark jest stosunkowo nowy w kosmosie, ma dużą liczbę dostępnych serwerów (800+) w ponad 50 krajach. Jest również zoptymalizowany pod kątem prędkości, co pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi usługami przesyłania strumieniowego. Masz również dostęp do wielu platform, a usługa VPN oferuje łączność z nieograniczoną liczbą urządzeń.

  Surowe zasady braku dzienników gwarantują, że Twoje dane pozostaną prywatne. Dostępna jest również funkcja „kill switch”, która natychmiast przerywa połączenie, jeśli usługa VPN przestanie działać. Jeśli potrzebujesz wsparcia, jest ono dostępne 24/7.

  Masz 30 dni na wypróbowanie usługi za darmo z gwarancją zwrotu pieniędzy. Surfshark ma teraz trzy opcje cenowe z jedną z najniższych stawek, jeśli wybierzesz ich plan 2-letni, który jest oferowany w cenie 1,99 USD miesięcznie i rozliczany co dwa lata. W przeciwnym razie możesz wypróbować je za 11,95 USD miesięcznie lub 5,99 USD miesięcznie, które są rozliczane raz w roku.

  • Pobierz teraz Surfshark VPN

  4

  IPVanish

  ipvanish najlepszy VPN na laptop i iPhoneIP Vanish to jedna z najbardziej odpowiednich sieci VPN dla laptopów i iPhone’ów (i innych iOS). W rzeczywistości jego bezpłatny okres próbny jest dostępny tylko dla użytkowników iPhone’a i iPada. Sieć VPN jest zbudowana z połączenia szybkości i ulepszonych funkcji szyfrowania geograficznego.

  IPVanish obsługuje około 2900 serwerów w ponad 50 lokalizacjach. Jest to trafnie powiększone o ponad 40 000 adresów IP (dedykowanych i współdzielonych) na całym świecie. IPVanish może obsługiwać do 7 połączeń w jednej sieci.

  VPN obsługuje zestaw zaawansowanych zabezpieczeń / szyfrowania i funkcji zwiększających prędkość. Niektóre z nich to: Brak zasad dziennika, nieograniczone udostępnianie P2P, protokoły bezpieczeństwa IPsec / OpenVPN / PPTP, obsługa klienta na najwyższym poziomie i wiele innych.

  IPVanish oferuje wszystkim subskrybentom 7-dniową zasadę zwrotu pieniędzy, oczekując użytkowników iPhone’a i iPada (iOS), którzy zamiast tego mają 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

  IPVanish jest dostępny w cenie od 3,74 USD miesięcznie.

  Pobierz IPVanish

  — PODOBNE: 5+ najlepszy iPhone Emulatory iPada dla systemu Windows 10

  5

  Prywatny dostęp do Internetu

  pia najlepszy VPN na laptopa i iPhone'aPrivate Internet Access jest najbardziej znany ze względnej łatwości użytkowania, ponieważ oferuje kilka łatwych do zainstalowania aplikacji na laptopy (Windows, Mac, Linux) i urządzenia mobilne (iPhone, iPad i Android). Ma ponad 3155 serwerów w ponad 30 krajach na całym świecie.

  Ta sieć VPN zapewnia, że ​​wszystko czego potrzebujesz to podstawowa biegłość cyfrowa, aby skutecznie pobierać, instalować i uruchamiać program w systemie. W rzeczywistości umożliwia podłączenie wielu urządzeń (maksymalnie 5) w jednej sieci.

  Prywatny dostęp do Internetu, jak sama nazwa wskazuje, ma na celu przede wszystkim szyfrowanie danych internetowych jego użytkowników. Jako taki zawiera standardowy protokół szyfrowania AES (256-bitowy), który wygodnie szyfruje ruch internetowy użytkowników.

  Inne podstawowe funkcje szyfrowania geograficznego i prywatności w prywatnym dostępie do Internetu obejmują: wiele protokołów bezpieczeństwa (L2TP, OpenVPN i więcej), SOCKS5 Proxy, brak rejestrowania ruchu, szyfrowane Wi-Fi, nieograniczoną przepustowość, przełączanie serwerów, ruch P2P, blokowanie reklam i więcej.

  Prywatny dostęp do Internetu oferuje swoje usługi po dość przystępnej cenie. Plany subskrypcji zaczynają się od 2,91 USD / miesiąc (plan dwuletni). Inne plany obejmują abonament miesięczny (6,95 USD) i abonament roczny (3,33 USD miesięcznie). Wszystkie subskrypcje objęte są 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

  Pobierz prywatny dostęp do Internetu

  — POWIĄZANE: 5 najlepszych narzędzi do zarządzania plikami iPhone dla użytkowników komputerów z systemem Windows

  6

  TunnelBear

  TunelBear najlepszy VPN na laptopa i iPhone'aTunnelBear jest jednym z nielicznych dostawców VPN, który oferuje swoim użytkownikom bezpłatne usługi, aczkolwiek o ograniczonej funkcjonalności. Ta sieć VPN chroni prywatność użytkowników, jednocześnie poprawiając komfort korzystania z Internetu dzięki zoptymalizowanej łączności.

  TunnelBear to przyjazna dla użytkownika platforma z wieloma kompatybilnościami zarówno na komputerze stacjonarnym / laptopie (Windows Mac OS) i platformy mobilne (iOS i Android). Umożliwia także wiele jednoczesnych połączeń (do pięciu) na jednym koncie TunnelBear.

  Ta sieć VPN zawiera cztery zestawy funkcji — „Prywatność,„ Szyfrowanie ”,„ Wydajność ”i„ Na całym świecie ”. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje TunnelBear obejmują zasady zerowego dziennika, GhostBear, 256-bitowe szyfrowanie AES, ponad 20 lokalizacji serwerów, dedykowane wsparcie, tryb czujności, zoptymalizowaną prędkość Internetu i więcej.

  Funkcje te pozwalają łatwo ominąć dowolną formę ograniczenia geograficznego na cenzurowanych stronach internetowych. Ponadto VPN jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, aby jeszcze bardziej zwiększyć łączność z Internetem.

  TunnelBear oferuje bezpłatną wersję, która ma ograniczone funkcje (np. Ograniczoną przepustowość). Aby poprawić wydajność i odblokować zaawansowane funkcje, musisz subskrybować płatny abonament.

  Dostępne plany subskrypcji obejmują: „Grizzly” i „Giant”, które są oferowane według stawek odpowiednio 4,17 USD / miesiąc (abonament roczny) i 9,99 USD / miesiąc.

  Pobierz TunnelBear

  — POWIĄZANE: 6 najlepszych sieci VPN, które działają nawet po zablokowaniu [Powiesz dziękuję]

  7

  PureVPN

  purevpn najlepszy VPN na laptopa i iPhone'aPureVPN jest wiodącym dostawcą VPN, który oferuje potężny zestaw funkcji do omijania blokowanych geograficznie witryn i cenzurowanej zawartości. VPN ma ponad 2000 serwerów w około 140 lokalizacjach na całym świecie. Oznacza to, że PureVPN ma co najmniej jeden serwer na każde dwa kraje.

  PureVPN, podobnie jak inni najlepsi dostawcy VPN, ma dedykowane aplikacje na laptopy lub komputery stacjonarne (Windows 10 i nowsze) oraz smartfony (iPhone, iPad i Android).

  Ta sieć VPN jest wyposażona w jedne z najlepiej dostępnych funkcji bezpieczeństwa / prywatności w branży VPN. Niektóre z tych funkcji obejmują wbudowany bloker reklam, 256-bitowe szyfrowanie AES, NAT Firewall, Onion przez VPN, filtr sieci (i aplikacji), nieograniczone przełączanie serwerów, obsługę IPsec / L2TP i więcej.

  PureVPN jest oferowany w cenie początkowej 1,32 USD / miesiąc (w przypadku planu 5-letniego. Istnieje również 31-dniowa polityka zwrotów, która umożliwia użytkownikom anulowanie subskrypcji (w ciągu 31 dni) i odzyskanie pieniędzy.

  Pobierz PureVPN

  — POWIĄZANE: Jakie są najlepsze rozwiązania VPN, które chronią mnie przed hakerami?

  8

  ExpressVPN

  expressvpn najlepszy VPN na laptop i iPhone

  ExpressVPN jest powszechnie uważany za najszybszą i najszerszą sieć VPN w branży. Ma ponad 1900 zoptymalizowanych serwerów w 148 miastach (w 94 krajach) na całym świecie.

  Pod względem łatwości użytkowania i kompatybilności systemu ExpressVPN jest bez wątpienia jedną z najlepszych dostępnych sieci VPN. Jest kompatybilny nie tylko z laptopami i smartfonami, ale także z routerami, rozszerzeniami przeglądarki (Chrome, Safari i Firefox) oraz gadżetami domowymi, takimi jak Smart TV, Apple TV i tak dalej.

  Ponadto ExpressVPN umożliwia wiele jednoczesnych połączeń. Dlatego bez względu na to, czy korzystasz z VPN na Windows 10 (laptop), czy na iPhonie, możesz łatwo podłączyć oba urządzenia i nadal cieszyć się zoptymalizowanym przeglądaniem.

  Inne funkcje ExpressVPN obejmują ochronę przed wyciekiem IPv6, sprawdzanie adresu IP, dzielone tunelowanie, przełącznik zabijania Internetu, całodobową obsługę klienta, protokół AES, nieograniczoną liczbę danych, rejestrowanie zerowej aktywności, nieograniczone przełączanie serwerów i

  ExpressVPN oferuje 30-dniowe zasady zwrotu pieniędzy za wszystkie subskrypcje. Najpopularniejszy (najtańszy) abonament jest dostępny w wysokości 8,32 USD miesięcznie.

  Pobierz ExpressVPN

  Wniosek

  Ta lista najlepszych VPN dla laptopów i iPhone’ów została opracowana i uszeregowana w oparciu o kompatybilność systemu (z Windows 10 i iPhone’em), sieć / zasięg serwera, prędkość VPN, protokoły szyfrowania, przystępność cenową i więcej.

  Czy znasz VPN, który nie znalazł się na naszej liście najlepszych VPN dla laptopów i iPhone’ów? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji