Czy twoja sieć VPN jest zablokowana na Virgin? Oto kilka alternatyw

Virgin Media to popularny dostawca usług internetowych w Wielkiej Brytanii. Platforma jest szeroko stosowana przez wielu, ponieważ oferuje imponującą prędkość Internetu i przystępne usługi. Ich routery internetowe oferują protokoły o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo danych w Internecie. Jednak dla bardziej świadomych bezpieczeństwa subskrybentów VPN byłby lepszym rozwiązaniem.

Tymczasem narzędzie VPN (Virtual Private Network) pomoże lepiej zabezpieczyć swoją obecność w Internecie, szyfrując połączenia, zapewniając, że Twój adres IP nie będzie narażony na szpiegowanie lub włamania. Ponieważ Virgin Media to usługa geograficzna dla osób mieszkających w Wielkiej Brytanii, jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści w Virgin TV online z zagranicy, Twoje IP zostanie zablokowane. VPN pomaga także rozwiązać konkretny problem związany z Virgin Media. VPN pozwala na dostęp do treści z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ naśladuje adres IP i zwodzi serwery, aby wierzyć, że masz do nich dostęp z Wielkiej Brytanii.

Routery Virgin Media filtrują również dostęp do niektórych stron internetowych, takich jak bezpłatne strumieniowanie i strony z treściami dla dorosłych, dzięki VPN nie masz żadnych ograniczeń co do treści online, do których masz dostęp. Oprócz Virgin Media możesz korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do wielu popularnych usług geolokalizacyjnych, takich jak Netflix, BBC Player i cieszyć się nieograniczonym dostępem. Również w przypadku korzystania z VPN na routerze multimedialnym Virgin ukrywa on Twój adres IP przed usługodawcą internetowym i umożliwia anonimowe przeglądanie.

Jednak niektóre sieci VPN mogą mieć problemy z połączeniem z routerem. Może to wynikać z licznych protokołów bloków używanych przez Virgin Media. Ważne jest, aby znać procedury konfigurowania połączenia VPN w Virgin Media oraz narzędzia VPN, z których można korzystać na tej platformie.

Oto jak podłączyć VPN w Virgin Media

 • Podłącz router Virgin Media
 • Kliknij w przeglądarce, po otwarciu wprowadź te liczby (192.168.1.1 lub 192.168.0.1) na pasku adresu
 • Po otwarciu ustawień. Wprowadź nową nazwę użytkownika i hasło.
 • Przejdź do ustawień przeglądarki i kliknij „Ustawienia zaawansowane”
 • Wybierz zaporę i zaznacz następujący protokół „IPSec Pass-Through”, „PPTP Pass-Through” i „Multicast Pass-Through”.
 • Następnie kliknij Zastosuj i zapisz ustawienia

W tych kilku krokach powinieneś móc korzystać z VPN w Virgin Media.

 • CZYTAJ TAKŻE: Hola VPN zablokowana? Oto, co możesz zrobić, aby rozwiązać problem

Czy nadal masz problemy z łączeniem się przez VPN z Virgin Media? Niektórzy użytkownicy systemu Windows zgłosili, że niektóre sieci VPN zostały zablokowane na Virgin Media. Dlatego wymienione poniżej są najlepsze usługi VPN, które ominą blok.

Najlepsza alternatywna sieć VPN do użycia, gdy Virgin blokuje twoją sieć VPN

1

NordVPN (sugerowany)

VPN dla TNTNordVPN to popularna usługa VPN znana z doskonałego połączenia szybkości i solidnego szyfrowania. VPN umożliwia dostęp do ponad 3000 serwerów znajdujących się w ponad 60 krajach. Umożliwia to nieograniczony dostęp do treści multimedialnych Virgin. Ponieważ mają siedzibę w Panamie i nie są zobowiązani do przekazywania informacji władzom.

Tymczasem z jednego abonamentu można korzystać na 6 urządzeniach, które umożliwiają bezpieczne połączenie całego domu. Ponieważ są właścicielami swoich serwerów, zapewniają niezawodność i dobrą wydajność. NordVPN jest dobrą opcją dla Virgin Media i zapewnia ochronę przed wyciekiem DNS przed atakami DDoS.

Aby korzystać z pełnych usług tej sieci VPN kosztuje 5,75 USD miesięcznie rozliczane rocznie, istnieje również 2-letni specjalny plan, który kosztuje 3,29 USD rozliczany co dwa lata. NordVPN oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na swoje plany.

    — Pobierz teraz NordVPN

 • 2)

  CyberGhost (zalecane)

  VPN zablokowane na dziewicyCyberGhost jest jedną z pionierskich usług VPN używanych przez ponad 13 milionów subskrybentów na całym świecie. Ich popularność wynika z ich doskonałej usługi VPN. Izraelska sieć VPN umożliwia użytkownikom dostęp do ponad 1000 serwerów znajdujących się na strategicznych pozycjach w 58 krajach.

  Ponadto ta sieć VPN znana jest również z dużej szybkości serwera, która obsługuje przesyłanie strumieniowe treści z głównych sieci przesyłania strumieniowego na całym świecie. Posiadają udokumentowaną historię zabezpieczonych protokołów, które zapewniają bezpieczeństwo zarówno informacji, jak i działań online.

  CyberGhost ma w tym okresie super cenę i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
  cyberghost VPN dla logo Windows
  Cyberghost dla Windows

  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
  • Świetny plan cenowy
  • Doskonałe wsparcie

  Pobierz teraz CyberGhost VPN

  • 3)

   Surfshark

   logo surfshark VPNSurfshark to dostawca VPN zorientowany na prywatność, który poważnie podchodzi do bezpieczeństwa. Ponadto oferują duże prędkości, co powinno umożliwić łatwe surfowanie i korzystanie z usług przesyłania strumieniowego. Wykorzystują także jedne z najlepszych dostępnych protokołów szyfrowania. Twoje dane pozostaną bezpieczne i prywatne dzięki protokołowi IKEv2 lub OpenVPN.

   Zastosowanie szyfrowania AES 256 zapewnia prywatność i anonimowość informacji. VPN zapewnia również obsługę nieograniczonej liczby urządzeń. Umożliwi to każdemu domownikowi dostęp do treści dostarczanych przez Virgin Media.

   Sieć VPN ma również wygodną funkcję przełączania zabójstw i przestrzega surowych zasad dotyczących nie prowadzenia dzienników Twojej aktywności.

   Subskrypcja na pełną obsługę jest dostępna w trzech osobnych opcjach. Jeśli zdecydujesz się używać go co miesiąc, kosztuje 11,95 USD. 12-miesięczna subskrypcja kosztuje 5,99 USD miesięcznie i jest rozliczana co roku. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się plan 24-miesięczny, który kosztuje 1,99 USD miesięcznie i jest rozliczany co dwa lata.

   Surfshark ma również 30-dniową gwarancję na swoje usługi, jeśli zmienisz zdanie.

   • Pobierz teraz Surfshark VPN

   4

   ExpressVPN

   VPN zablokowane na dziewicyExpressVPN jest nieco droższy niż inne VPN, ale w zamian zyskujesz doskonałą wartość. VPN wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby zapewnić szybkie serwery i bezpieczne połączenia dla subskrybentów. Nie będziesz mieć problemów z przesyłaniem strumieniowym treści z Virgin, ponieważ serwery mają imponującą prędkość. Otrzymujesz także ponad 2000 serwerów zlokalizowanych w ponad 80 krajach na całym świecie. Zapewniają wysokiej klasy bezpieczeństwo przy każdym szyfrowanym połączeniu.

   Virgin Media nie będzie w stanie zablokować swoich usług, ponieważ zapewniają doskonałe maskowanie adresów IP, co umożliwia dostęp do treści zastrzeżonych przez Twojego dostawcę usług internetowych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to usługa warta skorzystania, ponieważ mają doskonałą obsługę klienta w zakresie skarg.

   Korzystanie z tej pełnej usługi VPN kosztuje 8,39 USD rocznie, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy na przetestowanie ich usług.

   Pobierz ExpressVPN

   • 5

    VyprVPN

    VPN dla TNTVyprVPN to doskonała usługa VPN z szerokim zakresem bazy użytkowników. Mają reputację omijania bloków geograficznych i są popularne w krajach takich jak Chiny. VPN ma wiele funkcji, które umożliwiają łatwe połączenie z różnymi routerami. Ich serwery zapewniają dużą szybkość i niezawodność.

    Ponadto zyskujesz kompleksowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak zapobieganie wyciekom DNS i opcje przełączników zabijania, które pozwalają ukryć twój adres IP przed blokami Virgin Media. Przestrzegają również surowej zasady No logs, która nie pozwala na rejestrowanie twoich informacji na ich serwerze i chroni twoją prywatność w trybie online

    Aby uzyskać pełne usługi VyprVPN, kosztuje 5,32 USD miesięcznie, jest to rozliczane co roku i obejmuje bezpłatną 3-dniową wersję próbną, która umożliwia ocenę VPN przed dokonaniem prawidłowego zakupu.

    Pobierz VyprVPN

    • 6

     PureVPN

     VPN zablokowane na dziewicyPureVPN posiada rozległą sieć ponad 400 serwerów w 130 krajach. Zapewnia to nieograniczony dostęp do Virgin Media na całym świecie. Ta sieć VPN zapewnia skuteczną opcję z Virgin Media i ma dodatkowe funkcje, których nie ma w innych usługach.

     Ponadto PureVPN ma szybkie prędkości serwera i przestrzega zasad braku dzienników. VPN ma funkcję zabicia przełącznika i funkcję ochrony przed wyciekiem DNS, która chroni twoją tożsamość.

     Pobierz PureVPN

     Podsumowując, pięć VPN wspomnianych powyżej może być używanych na twoim komputerze, jeśli twoja obecna sieć VPN jest zablokowana na Virgin. Doceniamy jednak podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji