Jak oglądać Champions League LIVE na komputerze (najwyższa jakość transmisji)

Liga Mistrzów, największe zawody piłkarskie znane człowiekowi, każdego roku przyciągają miliony fanów z każdego zakątka świata. Wtorki i środy stały się święte dla wielu, ale dla niektórych stanowią problem. Ci, którzy chcą oglądać Ligę Mistrzów za pomocą transmisji na żywo na PC, mogą nawet nie wiedzieć, od czego zacząć.

Dzisiaj zaprezentujemy kilka rozwiązań, które obejmą transmisje internetowe i kanały dla wielu krajów, w tym Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii, Indii, Niemiec, Francji i wielu innych.

Streaming online na żywo Ligi Mistrzów UEFA odbywa się zwykle za pośrednictwem płatnej sieci, która jest właścicielem praw telewizyjnych dla danego kraju, ale można również znaleźć bezpłatne rozwiązania. W regionach, w których Liga Mistrzów nie jest oficjalnie oferowana, użytkownicy będą musieli zainstalować oprogramowanie VPN lub zmieniacz DNS, który sprawi, że sieć uwierzy, że komputer znajduje się gdzie indziej. To rozwiązanie i inne bardziej pomysłowe zostaną przedstawione w poniższym przewodniku.

Kompletny przewodnik do oglądania na żywo Ligi Mistrzów UEFA

W kilku słowach najbardziej poszukiwanymi rozwiązaniami są te bezpłatne. Niestety oglądanie bezpłatnego internetowego strumienia Ligi Mistrzów UEFA zwykle oznacza słabą jakość oglądania, przerwane sesje i duże opóźnienia. Te, które zapewniają strumienie jako takie, zwykle mają dużą liczbę dostrojonych użytkowników, ale nie serwery obsługujące obciążenie.

Następnie kupowanie usługi VPN lub instalowanie oprogramowania innej firmy, które zmienia ustawienia łączności, jest zwykle preferowaną drogą. Ta opcja świetnie sprawdza się w przypadku strumieniowego przesyłania meczów piłki nożnej również na telewizorach szerokoekranowych, jeśli mają one inteligentną przeglądarkę internetową.

Ci, którym brakuje telewizora całkowicie, ale wciąż chcą wiedzieć, jak oglądać Ligę Mistrzów w sposób ciągły i po staromodny sposób, pomysł tunera telewizyjnego jest również opisany w tym przewodniku.

Jak obejrzeć oficjalną transmisję Ligi Mistrzów UEFA na PC?

Streaming w Lidze Mistrzów

Każdego roku sieci telewizyjne walczą ze swoją konkurencją o zakup praw do transmisji Ligi Mistrzów w telewizji kablowej. W niektórych krajach proces ten wygrywa wyłącznie jedna sieć, podczas gdy w krajach widzowie mają możliwość dostrojenia się do dwóch lub trzech sieci. W zależności od kwoty pieniędzy wypłaconej na rzecz UEFA opcje te są różne.

Na przykład niektóre firmy uzyskują prawo do przekazywania każdego meczu rozegranego w tym sezonie, podczas gdy inne decydują się zapłacić tylko za obsługę najbardziej oczekiwanego meczu tygodnia.

Po uzyskaniu prawa do transmisji większość sieci postanowiła transmitować mecze piłkarskie online za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Jest to opcja, na której będziemy dziś w dużej mierze polegać jako głównym źródle treści, głównie dlatego, że te transmisje na żywo są wysokiej jakości, zarówno audio, jak i wideo, jednocześnie oferując komentarze w ojczystym języku tego kraju.

Ponadto użytkownicy mogą zapisać tę grę na później w swojej aplikacji lub uzyskać profesjonalny wgląd w grę. W zależności od sieci może być również dostępna aplikacja na inteligentne telewizory.

Głównym krokiem w tym przewodniku jest zlokalizowanie sieci transmisji, która jest właścicielem praw do transmisji strumieniowej Ligi Mistrzów UEFA w twoim kraju.

Które sieci przesyłają strumieniowo Ligę Mistrzów w moim kraju?

 • Kanada: DAZN
 • USA: Univision i TNT
 • Australia: Optus Sport
 • Francja: RMC Sport
 • Niemcy: Sky Deutschland
 • Włochy: Sky Italia
 • Indie: Sony Six
 • Pakistan: Sony
 • Wielka Brytania: BT Sport

Pełna lista oficjalnych partnerów transmitujących Ligę Mistrzów UEFA w 2018 roku znajduje się tutaj.

Teraz, gdy wybierzesz sieć dostępną w Twoim kraju, użytkownicy będą musieli przejść do oficjalnej witryny i znaleźć stronę zawierającą informacje związane z konkurencją. Zazwyczaj ten rodzaj usługi nie jest oferowany za darmo i jest oferowany wraz z abonamentem miesięcznym, który ma zniżkę dla obecnych klientów. Tak więc ci, którzy już oferują usługi telewizji kablowej oferowane przez daną firmę, otrzymają transmisję strumieniową za darmo lub po obniżonej cenie.

Ponadto partnerzy transmisji zapewnią widzom bezpłatny okres próbny, w którym Liga Mistrzów może być transmitowana online bez ponoszenia kosztów (na przykład BT Sport w Wielkiej Brytanii ma trzymiesięczny bezpłatny okres próbny).

Do tej pory całkiem proste, prawda? Co się stanie, jeśli żadna z tych sieci nie będzie obsługiwać Twojego kraju?

Jak oglądać Ligę Mistrzów za pomocą VPN?

tunel kolejowy

Pomysł jest prosty: twój kraj nie ma zatwierdzonego partnera UEFA, więc oszukujemy sieć, aby myśleć, że użytkownik aktualnie oglądający treści pochodzi z innego kraju.

Dla uzasadnienia załóżmy, że użytkownik z Korei Północnej z dostępem do Internetu chce oglądać online ligę mistrzów z komentarzem w języku angielskim. Kupując usługę VPN (wirtualna sieć prywatna), użytkownik ten mógłby ominąć ograniczenia geograficzne i zmienić kraj dostępu na przykład do Wielkiej Brytanii, a następnie przejść do oficjalnej strony BT Sport, która jest właścicielem praw w Anglii. Stamtąd użytkownik zakłada konto i jest gotowy do pracy.

Innym przypadkiem, o którym warto wspomnieć, są podróże i migracja, zarówno długoterminowa, jak i krótkoterminowa. Istnieje wiele sytuacji, gdy widz jest poza krajem, czy to w celach wakacyjnych, związanych z pracą, a nawet zapisaniem się jako student w innym kraju.

We wszystkich tych sytuacjach osoby, które mają konto online, które umożliwiają oglądanie Ligi Mistrzów w domu, będą mogły korzystać z tych samych korzyści za granicą.

Proces jest prosty i w większości przypadków użytkownik musi jedynie kupić usługę VPN, zainstalować ją i zmienić kraj. Cała magia dzieje się w tle.

Oto usługi VPN, które zalecamy:

Ranga
Dostawca
Połączyć
cyberghostVPN-EditorsChoice Odwiedź CyberGhost
Logo nordVPN Odwiedź NordVPN
logo expressVPN Odwiedź ExpressVPN

Oprócz możliwości oglądania meczów Ligi Mistrzów UEFA z innego kraju, zakup usługi VPN ma również inne zalety. Oto tylko kilka z nich:

 • Granice geolokalizacji — fakt, że użytkownicy mogą ręcznie wybrać kraj, z którego ustalono ich adres IP, jest bezcenny. Od tego momentu wszystkie typy usług, które automatycznie wybierają użytkowników na podstawie ich lokalizacji, nie będą już stanowić problemu. Obejmuje to filmy z YouTube, Netflix i inne.
 • Prywatność — nawet w przypadku sieci VPN, która nie pozwala na ręczne manipulowanie krajami, użytkownicy nadal otrzymują zautomatyzowane adresy IP z zakresu prywatnych pul. W związku z tym wykrywanie wstecz jest dobrze ograniczone, co zapewnia drugi poziom bezpieczeństwa urządzeń.
 • Ciesz się pełną prędkością — czasami osoby ze zdrowym połączeniem internetowym mogą zauważyć, że filmy i duże przedmioty ładują się wolniej w Internecie. Wynika to zwykle z usługodawcy internetowego, który w niektórych przypadkach może zdecydować o zmniejszeniu prędkości Internetu. Po zainstalowaniu sieci VPN użytkownicy mogą uniknąć problemu.
 • Bez logowania — zalecane usługi VPN nie przechowują dzienników ruchu.
 • Ochrona wielu urządzeń — niektóre usługi VPN będą oferować swoje usługi dla szerokiej gamy urządzeń, na tym samym koncie płatnym. Kup więc raz i użyj go na komputerze, telewizorze lub telefonie komórkowym.

Najtańszy sposób na oglądanie Ligi Mistrzów — nasza rekomendacja

Biorąc pod uwagę fakt, że dzięki rozwiązaniu VPN możesz wirtualnie zmienić lokalizację na dowolny kraj na świecie, dlaczego nie wybrać tego, w którym Liga Mistrzów UEFA jest transmitowana najtaniej? Ze wszystkich zbadanych opcji okazało się, że nic nie przebije tej ceny:

SonyLiv - Indie - plany

 • SonyLIV — oficjalny partner dla Indii — oferuje plan w wysokości zaledwie 6,8 USD na cały rok. To jest zdecydowanie najtańsza dostępna opcja. Aby uzyskać do niego dostęp, kliknij tutaj i upewnij się, że używasz VPN przekierowanego do Indii, w przeciwnym razie nie będziesz mógł zobaczyć treści. Zalecamy następujące:
Ranga
Dostawca
Połączyć
cyberghostVPN-EditorsChoice Odwiedź CyberGhost

Oprócz dostępu do Ligi Mistrzów użytkownicy SonyLIV mają również dostęp do następujących programów:

 • UEFA Europa League
 • Serie A TIM 2018-19
 • LaLiga Santander 2018-19
 • Liga Narodów UEFA 2018-19
 • Seria A: Pełny wpływ
 • Świat LaLiga
 • LaLiga Show
 • Show FC ESPN
 • Superpuchar UEFA
 • Inside Serie A

Dla porównania najtańsze oficjalne transmisje w Wielkiej Brytanii kosztują znacznie więcej:

 • BT Sport dla Wielkiej Brytanii — 5,85 USD miesięcznie (równowartość 4,50 GBP), gdy płacisz za abonament 18-miesięczny i wymagana jest subskrypcja usług szerokopasmowych BT.

W Stanach Zjednoczonych jest inaczej jeszcze bardziej niepokojące, biorąc pod uwagę, że Turner (TNT) niedawno nabył prawa do telewizji Champions League od Foxa. Obecnie oferują swoje usługi według następujących stawek:

 • Pojedynczy mecz: 2,99 USD
 • Abonament miesięczny — 9,99 USD
 • Abonament roczny — 79,99 USD

Gdzie oglądać transmisję z Ligi Mistrzów za darmo?

Ci, którzy chcą oglądać Ligi Mistrzów na żywo za pomocą bezpłatnego strumienia, mogą odwołać się do bezpłatnej usługi przesyłania strumieniowego. Na ten temat działa cała firma, a kilka witryn pobiera treści od popularnych firm nadawczych telewizji kablowej i umieszcza je w Internecie.

Z kraju do kraju użytkownicy mogą uzyskać bezpłatny dostęp do meczów Ligi Mistrzów już w dniu meczu. Minusem tych usług przesyłania strumieniowego jest zwykle szybkość ładowania, rozdzielczość wideo, wyjście audio lub opóźnienie. Może wystąpić dowolny z tych problemów. Ma to zazwyczaj związek z jakością ich serwerów.

Witryny do przesyłania strumieniowego na żywo zwykle nie wymagają rejestracji, ale użytkownicy mogą znosić komentarze w języku obcym lub częste przerwy.

Ponadto niektóre witryny nakładają własne ograniczenia geograficzne, więc jeśli wydaje się, że napotykasz ten problem, obejście polega na zakupie usługi VPN i zmianie kraju, jak wspomniano powyżej.

Oto kilka godnych wzmianek:

 • Stream2Watch — bezpłatny, bez rejestracji, natychmiastowy dostęp.
 • PlayTV — do oglądania za darmo, nie wymaga konta, szybkiego dostępu i ograniczonej liczby reklam.
 • TVPlayer — jest skierowany do klientów w Wielkiej Brytanii, oferuje bezpłatne treści i płatny plan dodatkowych funkcji.
 • TVCatchUp — widzowie spoza Wielkiej Brytanii są przekierowywani do usługi partnerskiej, konto jest konieczne.

Biorąc pod uwagę, że strumienie te są bezpłatne, zwykle wprowadzają do równania znaczną liczbę reklam. Jeśli znasz także inne niezawodne usługi, zostaw komentarz poniżej, a my zaktualizujemy nasz wybór.

Jak oglądać Ligę Mistrzów online na Youtube i Twitchu?

YouTube i twitch

Mając na uwadze, że sieci nadawcze posiadają prawa do transmisji strumieniowej Ligi Mistrzów na żywo, ci, którzy biorą te treści i oferują je publicznie, bez zgody, zwykle mają kłopoty. Dlatego strumienie z zawartością UEFA rzadko można oglądać w popularnych sieciach transmisji na żywo, takich jak Youtube i Twitch. I rzadko jest to słowo, które należy tutaj podkreślić.

Mając to na uwadze, wiele osób próbuje transmitować mecze UEFA na żywo w dniu wydarzenia. Gdy zdobędzie wystarczającą uwagę, ktoś ostrzega Youtube i zwykle go zdejmuje. Chociaż YouTube ma duży zespół zajmujący się prawami autorskimi i działa szybko, zdarzają się sytuacje, w których użytkownicy mogą nawet obejrzeć połowę gry, zanim to nastąpi.

Jak oglądać Ligę Mistrzów na YouTube TV?

YouTube-TV

Inną dobrą opcją jest YouTube TV. Nowsza usługa na platformie, YouTube TV, przesyła kanały online z ponad 60 sieci, wszystkie z siedzibą w USA. Klienci otrzymują również platformę do przechowywania danych w chmurze, w której mogą przechowywać mecze i inne nagrania bez ograniczeń przepustowości.

Szczególnie w Lidze Mistrzów YouTube TV ma stronę, na której udostępniane są wszystkie szczegóły dotyczące konkurencji. Na przykład, oferuje wsparcie, jak oglądać nadchodzące mecze Ligi Mistrzów online, z wysokiej jakości strumieniowaniem.

Minusem byłoby to, że ta usługa jest obecnie dostępna tylko dla USA. Nie zapominaj, że korzystanie z VPN, jak opisano powyżej, może ominąć to ograniczenie geograficzne.

Przy cenie 40 USD / miesiąc YouTubeTV może być nieco drogi, ale ma wiele zalet. Na przykład, strumień jest wysokiej jakości i bez zakłóceń. Oprócz meczów Ligi Mistrzów użytkownicy mają również dostęp do niepowiązanych kanałów sportowych, takich jak kanały specyficzne dla sieci, wiadomości, rozrywka, programy dla dzieci, filmy edukacyjne i filmy dokumentalne.

Ponadto użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo telewizję YouTube na wiele różnych urządzeń, w tym smartfony, tablety, komputery PC, smartfony, konsole Xbox One lub urządzenia do przesyłania strumieniowego, takie jak Roku i Amazon Fire Stick.

Skurcz

Z drugiej strony Twitch to lepsze miejsce na mecz piłki nożnej niż zwykły YouTube. Wynika to głównie z faktu, że są oni mniejszymi graczami niż YouTube. Są konkretni użytkownicy, którzy transmitują wydarzenia sportowe na żywo, a duża część z nich jest tworzona z dnia na dzień, tuż przed meczem. Radzimy znaleźć mecz, który Cię interesuje, tuż przed jego rozpoczęciem.

Jak korzystać z tunera telewizyjnego w Lidze Mistrzów?

Trochę staroświecki, korzystanie z tunera telewizyjnego na komputerze to wciąż realna droga. Scenariusz jest prosty: użytkownik nie ma telewizora lub nie chce go używać, a komputer to jedyna droga. Wszystko to bez kompromisów w zakresie prędkości strumienia, jakości obrazu i dźwięku, opóźnienia obrazu lub ciągłego nadawania.

Zasadniczo posiadanie tunera telewizyjnego jest sposobem na przekształcenie zwykłego komputera PC w telewizor. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić tuner telewizyjny (w zasadzie jest to kolejna płyta, którą można podłączyć do płyty głównej), zainstalować go, a następnie kupić zwykłą subskrypcję telewizyjną. Niektóre firmy oferują nawet takie oparte na USB, z których można także korzystać na laptopach.

Co więcej, tunery telewizyjne ewoluowały i teraz możesz używać bezprzewodowego również na urządzenia mobilne. Ponownie potrzebna będzie również subskrypcja.

Oto kilka sugestii dotyczących tunera telewizyjnego:

 • Tuner HDTV — konwencjonalne rozwiązanie, które mocuje się na płycie głównej.
 • Hauppauge WinTV-DualHD — zalecany przez Amazon, oferuje streaming przez USB. Bardzo łatwy w instalacji.
 • IVIEW-Air Stick — do użytku mobilnego, tylko na urządzenia z Androidem.

Streamuj mecze Ligi Mistrzów na żywo w telewizji

Ci, którzy nie mają konwencjonalnego planu nadawania, ale nadal chcą oglądać Ligę Mistrzów UEFA na swoich telewizorach, mogą to zrobić po prostu. Najlepszą opcją jest skorzystanie z subskrypcji online kanału nadawczego, jak wyjaśniono powyżej, a następnie przesłanie jej strumieniowo na telewizor. Jeśli użytkownik ma inteligentny telewizor, a nadawca ma dedykowaną aplikację do telewizorów, wystarczy go zainstalować i uruchomić grę.

Alternatywnie, jeśli nie ma dedykowanej aplikacji, użytkownik będzie musiał uruchomić przeglądarkę internetową na telewizorze i ręcznie przejść do danej witryny. Stamtąd po prostu uruchom transmisję na żywo, tak jak na komputerze.

Innym przypadkiem jest sytuacja, gdy użytkownik ma telewizor, ale nie ma inteligentnego wsparcia. Tutaj przyda się pole strumieniowe. Oto krótka lista opcji:

 • Telewizor apple
 • Roku
 • Amazon Firetv Stick
 • Google Chromecast

Przed wszystkimi tymi rozwiązaniami, gdy użytkownik łączy się z Internetem za pomocą tych rozwiązań przesyłania strumieniowego, lokalizacja może być problemem, jak wcześniej. Nawet w przypadku telewizora obowiązują ograniczenia geolokalizacji, a najlepszym sposobem na uniknięcie tego jest dodanie usługi VPN na wierzchu.

Niektórzy dostawcy VPN oferują wyspecjalizowane usługi do transmisji strumieniowych. Na przykład Cyberghost obsługuje również Amazon Fire Stick. Będziesz mógł przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści z ponad 3000 serwerów i pozostać niewykrywalnym.

 • Pobierz teraz CyberGhost dla Amazon Fire Stick

Jakie mecze Ligi Mistrzów możesz oglądać na żywo w tym tygodniu?

Wtorek 11 grudnia 2018 r .:

 • Schalke vs Lokomotiv Moskva — grupa D
 • Galatasaray vs Porto — grupa D
 • Monaco vs Dortmund — grupa A.
 • Club Brugge vs Atletico — grupa A.
 • Internazionale vs PSV — grupa B
 • Barcelona vs Tottenham — grupa B
 • Crvena Zvezda vs Paris — grupa C.
 • Liverpool vs Napoli — grupa C

Środa, 12 grudnia 2018 r

 • Pilzno vs Roma — grupa G.
 • Real Madryt vs CSKA Moskva — grupa G.
 • Benfica vs AEK — grupa E.
 • Ajax vs Bayern — grupa E.
 • Człowiek. Miasto vs Hoffenheim — grupa F.
 • Szachtar Donieck vs Lyon — grupa F.
 • Valencia vs Man. United — grupa H.
 • Young Boys vs Juventus — grupa H

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Ligi Mistrzów UEFA.

Link do głównej publikacji