Najlepsze bezpłatne emulatory Androida dla Windows 10 / 8.1 / 7 [AKTUALIZACJA]

Jaki emulator Androida powinienem zainstalować na komputerze?

 1. Bluestacks
 2. Nox
 3. MeMu
 4. Remix OS Player
 5. Droid4X
 6. AMIDuOS
 7. Windroy
 8. Genymotion
 9. Xamarin Android Player
 10. Andy
 11. Koplayer

W tym wszystkim chodzi o system Windows 10 Mobile, ale faktem jest, że o wiele więcej użytkowników korzysta z Androida. Jednak wielu użytkowników Androida korzysta również z komputerów z systemem Windows 10.

Połączymy te dwie rzeczy i przedstawimy najlepsze emulatory Androida dla Twojego komputera z systemem Windows, jakie możesz znaleźć.

Chociaż tytuł tego artykułu mówi o systemie Windows 10, ponieważ jest to najczęściej używany system operacyjny przez naszych czytelników, wszystkie te emulatory Androida będą działać dla innych wersji systemu Windows, które mogą być uruchomione, takich jak Windows XP, Windows 7 i Windows Vista.

Jak zwykle, 1. pozycja to ta, którą sugerujemy jako najlepszą i posiadającą najwięcej funkcji, ale możesz sprawdzić wszystkie dostępne opcje.

Jaki jest najlepszy emulator Androida dla systemu Windows?

1

BlueStacks (do pobrania za darmo)

okno aplikacji emulatora Androida bluestacks

Bluestacks jest zdecydowanie najsłynniejszym emulatorem Androida (założonym 8 lat temu) na naszej liście, a także najczęściej używanym. I słusznie tak.

Jest całkowicie darmowy i po kilku testach doszliśmy do wniosku, że jest to najlepszy emulator Androida dla Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 8.1 lub Windows 10.

BlueStacks obsługuje 97% tego, co jest w sklepie Google Play na komputerze z systemem Windows, o ile używasz systemu Windows XP lub nowszego.

Jest to jedyny odtwarzacz aplikacji na Androida, który zalecamy zwirtualizowanie pełnej funkcjonalności Androida jako oprogramowania Windows bez szkody dla twojego systemu.

Ogólnie rzecz biorąc, Bluestacks najlepiej nadaje się do grania w gry na Androida na ich komputerach, ale jest także w porządku do innych celów. Ponadto jest bardzo prosty w użyciu, więc nawet jeśli nie jesteś „zaawansowanym” użytkownikiem, dobrze zrobisz z tym emulatorem.

W przeciwieństwie do innych, BlueStacks 3.0 pozwala na jednoczesne uruchamianie wielu aplikacji i gier na Androida.

Ponadto najnowsza aktualizacja — BlueStacks + N Beta, stanowi pierwszą i jedyną platformę do gier na Androida z Androidem 7, podczas gdy większość innych emulatorów Androida działa na Androidzie 4.4.

Oznacza to, że użyjesz ulepszonego silnika graficznego, dzięki czemu Twoje gry będą szybsze i lepiej wyglądają. I właśnie dlatego BlueStacks jest naszą jedyną i najbardziej uczciwą rekomendacją.

 • Pobierz teraz Bluestacks za darmo z tego linku (+ darmowa gra)

Aby pobrać, pobierz odpowiednią grę, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej dodatkowe punkty Pika.

Będziesz mógł używać ich do specjalnych funkcji i produktów. Po otwarciu linku otrzymasz „Pobierz grę Bla Bla Bla”. Kiedy go klikniesz, Bluestacks automatycznie pobierze i możesz kontynuować.

emulator Androida

Uzyskaj BlueStacks (bezpłatne pobieranie)

Bluestacks się nie otwierają? Nie ma się o co martwić! Rozwiąż problem w mgnieniu oka!

2)

Nox Player 6

Emulator Androida na komputer z systemem Windows: Nox Player 6

Nox to kolejny dość dobry emulator Androida do grania w gry na Androida na komputerze.

Aby ukończyć rozgrywkę, Nox oferuje dodatkowe narzędzia i dodatki, takie jak obsługa klawiatury i myszy komputera, a także gamepad.

Czasami może być opóźniony, ale ogólne wrażenie jest satysfakcjonujące. Kolejną dobrą rzeczą jest to, że nie jest dostarczany z żadnym dodatkowym oprogramowaniem.

Drugie miejsce
Logo gracza noxLogo gracza nox
Nox Player 6

 • Kompatybilny z Windows
 • Obsługuje gamepad / klawiaturę
 • Kompatybilny z x86 i AMD

Pobierz teraz Nox za darmo
3)

MeMu

best-emulator-android-emulator-2018-memu-emulator

MeMu to świetny emulator Androida, który stworzył tylko w jednym celu — do grania. Narzędzie obsługuje zarówno mikroukłady AMD, jak i Intel. Narzędzie to będzie działać na każdym komputerze.

Obsługuje także KitKat, Lollipop i Android Jelly Bean. To sprawia, że ​​jest niezwykle potężny i stawia go w dobrej pozycji.

Możesz grać i uruchamiać prawie wszystkie aplikacje i gry (problematyczne aplikacje i gry są problematyczne dla każdego emulatora, prawda?). Spośród wszystkich jego funkcji, oto najważniejsze, które należy wziąć pod uwagę:

 •  Udostępnianie plików między komputerem z Androidem a Windows
 • Symulacja lokalizacji GPS
 • Oglądaj programy na żywo i kanały telewizyjne
 • Szybka instalacja APK
 • Świetne wrażenia dzięki dobrze zaprojektowanemu pulpitowi użytkownika

Pobierz teraz MeMu

4

Remix OS Player

remiks-os-player-emulator Androida

Remix OS Player to najnowszy emulator systemu Android dla komputerów z systemem Windows i jedyny, który pozwala użytkownikom grać w wiele gier jednocześnie.

Dzięki temu narzędziu możesz uruchamiać aplikacje i gry na Androida w wielu oknach na komputerze PC i rozmawiać jednocześnie z innymi graczami.

Remix OS Player jest oparty na systemie Android Marshmallow, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się najnowszymi aplikacjami i grami, które Android ma do zaoferowania.

Remix OS Player jest całkowicie darmowy, można go bezpłatnie pobrać, grać i aktualizować. Ten emulator jest dostępny w postaci pliku exe, dzięki czemu jego instalacja jest bardzo prosta.

Zalecane wymagania systemowe są następujące:

 • Windows 7 (64-bitowy) lub nowszy
 • Core i3 (Poleć Core i5 lub Core i7)
 • 4 GB pamięci RAM
 • 8 GB przestrzeni dyskowej (zalecane 16 GB)
 • Włączona technologia wirtualizacji w systemie BIOS

Możesz pobrać Remix OS Player za darmo z Jide Technology.

Dowiedz się więcej o Remix OS Player z naszej doskonałej recenzji!

5

Droid4x

emulator systemu Android droid4x

Droid4x to stosunkowo nowy emulator Androida na rynku, ale to nie zmniejsza jego wartości, ponieważ jest jednym z najlepszych wyborów do symulacji Androida na komputerze.

I jest nawet kilka fajnych ulepszeń od pierwszej wersji. Jedną z najbardziej interesujących rzeczy w tym emulatorze są dodatki, dzięki którym ten emulator jest jeszcze bardziej użyteczny.

Jest wyposażony w preinstalowany sklep Google Play, a także pokonuje konkurencję w grach, choć niektóre lepsze opcje pod względem stabilności.

Kolejną świetną funkcją jest aplikacja, którą można zainstalować na telefonie z Androidem, aby kontrolować gry na komputerze. Korzystaj z tego bezpłatnego emulatora Androida dla swojego komputera z systemem Windows.

Możesz pobrać Droid4x za darmo, z tego linku.

6

AMIDuOS

Emulator systemu Windows AMIDuOS

AMIDuOS jest także świetnym emulatorem Androida, występuje nawet w dwóch wersjach, jedna z systemem Android Lollipop, a druga zasilana przez Jelly Bean.

Ale korzystanie z AMIDuOS ma swoją cenę, ponieważ wersja Lolipop kosztuje 15 USD, a wersja Jelly Bean kosztuje 10 USD.

AmiDuOS będzie działał wyjątkowo dobrze na twoim komputerze i nadaje się do różnych zadań, od produktywności po gry.

Jednak ten emulator nie jest tak dobry dla programistów, ponieważ nie zapewnia konfiguracji specyficznych dla urządzenia, ale dla zwykłych użytkowników jest to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz oczywiście zapłacić za emulator Androida.

Pobierz AMIDuOS z tego linku.

AKTUALIZACJA: AMIDuOS jest teraz bezpłatny dla wszystkich użytkowników. Tak, oznacza to, że możesz przenieść wszystkie funkcje Androida na komputer z systemem Windows bez żadnych kosztów. 

7

Windroy

Emulator systemu Windows Windroy

Windroy działa jak każdy inny zwykły emulator Androida na tej liście, ale ma coś wyjątkowego, całkowicie działa przy użyciu jądra systemu Windows.

Windroy jest być może emulatorem simples do użycia na tej liście, ze względu na jego lekką konstrukcję.

Jak zauważyliśmy, aplikacje i gry działają dobrze w Windory, więc jeśli chcesz poręcznego, prostego w użyciu emulatora Androida na komputerze z systemem Windows, na pewno weźmiesz pod uwagę Windroy. Obsługuje również w pełni Sklep Play.

Możesz pobrać Windroy za darmo z tego linku.

8

Genymotion

Emulator systemu Android Genymotion

A teraz coś dla programistów! Genymotion to absolutnie najlepszy emulator Androida, jaki możesz uzyskać, jeśli chcesz tworzyć gry na Androida na swoim komputerze.

Emuluje aplikacje i gry na różnych urządzeniach z Androidem, bez konieczności posiadania tego urządzenia.

Oprócz wyboru urządzenia Genymotion będzie „działać”, ponieważ możesz także skonfigurować różne wersje Androida, abyś mógł doświadczyć działania aplikacji i gier w różnych środowiskach.

Możesz również łatwo przełączać się między urządzeniami, według własnego uznania. Genymotion jest czymś w rodzaju przeciwieństwa AMIDuOS, ponieważ jest świetny dla programistów, ale nie tak świetny dla zwykłych użytkowników.

Możesz uzyskać Genymotion z tego linku.

Wybierz najlepszy emulator Androida do grania na PC z naszej świeżej listy!

9

Xamarin Android Player

Xamarin Android Player Windows emulator systemu Android

Xamarin Android Player jest prawdopodobnie najmniej znanym emulatorem Androida na naszej liście, ale to nie znaczy, że nie jest dobrze. Właściwie działa dobrze na twoim komputerze, a jak pokazują niektóre testy, jest prawie całkowicie bezbłędny.

Ten emulator jest w pełni kompatybilny z Windows 7,8, 8.1 i 10, więc nie musisz się o to martwić.

Podobnie jak Genymotion, Xamarin koncentruje się również głównie na programistach, oferując prostą obsługę.

Xamarin można pobrać całkowicie za darmo, ale podobnie jak inne emulatory z tej listy, wymaga zainstalowania VirtualBox na twoim komputerze.

Możesz pobrać 32-bitową wersję odtwarzacza Xamarin Android za darmo stąd i wersję 64-bitową stąd.

Nie można zainstalować systemu Windows 10 na VirtualBox? Napraw ten problem w krótkim czasie dzięki naszemu kompleksowemu przewodnikowi!

10

Andy

Emulator Androida Andy WindowsAndy to stosunkowo nowy emulator Androida dla użytkowników komputerów z systemem Windows, ale sugerujemy, że jest to jeden z nich do wypróbowania (pobieranie rozpocznie się automatycznie).

Kiedyś po raz pierwszy był trochę wadliwy, ale od tego czasu większość problemów została naprawiona.

Jest również dobry do różnych zadań, ale w przeciwieństwie do Bluestacks, podczas gdy instaluje rzeczy na twoim komputerze z Windows, sami go przetestowaliśmy i zobaczyliśmy, że współpracują z przyzwoitymi, jeśli nie imponującymi firmami (w naszym przypadku była to Opera).

Andy obsługuje niektóre unikalne funkcje, które nie są obsługiwane przez wszystkie emulatory Androida, takie jak zdalne granie w gry na komputerze za pomocą telefonu komórkowego, obsługa ARM oraz możliwość bezpośredniego instalowania aplikacji za pomocą przeglądarki na komputerze.

Oto zestawienie wszystkich najważniejszych funkcji:

 • Zapewnia bezproblemową synchronizację między komputerem a urządzeniami mobilnymi
 • Łączy Win / Mac z aplikacjami na Androida do uruchamiania, powiadomień push i przechowywania
 • Umożliwia pobieranie aplikacji z dowolnej przeglądarki stacjonarnej bezpośrednio na Andy OS
 • Zapewnia przez cały czas najbardziej aktualny system operacyjny Android
 • Przenosi Twoje ulubione aplikacje mobilne do komunikacji i rozrywki na komputer

Możesz także poczekać chwilę, aż instalacja będzie konkurować. I ważne jest, aby rozważyć, jeśli coś nie jest jasne, przejrzyj obszerne FAQ, aby upewnić się, że uzyskasz właściwą pomoc.

Andy to emulator Androida dla komputerów z systemem Windows całkowicie za darmo opłaty, którą można pobrać z linku poniżej.

AKTUALIZACJA: Andy nie obsługuje już komputerów 32-bitowych. Tak więc masz jedną taką maszynę, pobierz inny emulator z tej listy.

11

Koplayer

best-android-emulatory-koplayer

Koplayer to dobrze oceniana aplikacja, która jest całkowicie darmowa i umożliwia otwieranie wszystkich aplikacji ze sklepu Google.

Ten emulator wykorzystuje zupełnie nową technologię jądra x86, która powinna uczynić go szybszym, lepszym i bardziej kompatybilnym niż jakikolwiek inny emulator. Koplayer jest kompatybilny z Windows 7, 8 / 8.1 i 10.

Gra obsługuje gamepad, mysz i klawiaturę, dzięki czemu sesje gry mogą być przyjemniejsze. Oferuje także kilka interesujących funkcji aparatu, klawiatury i mikrofonu.

Dzięki temu możesz nagrywać sesje gier, robić zrzuty ekranu i udostępniać je znajomym.

Możesz spróbować i poinformować nas w sekcji komentarzy, jak to działa.

Pobierz teraz Koplayer z oficjalnej strony

Tutaj zakończymy naszą listę. Jak widać, istnieje wiele przydatnych emulatorów Androida dla systemu Windows, co stanowi wielką poprawę w ciągu kilku lat.

Zasadniczo możesz wybrać odpowiedni emulator, w zależności od potrzeb, poziomu umiejętności i pragnień, co jest świetne.

Ponadto, jeśli używasz iPhone’a lub iPada, zalecamy również sprawdzenie 5 najlepszych emulatorów do obsługi systemu iOS na komputerze z systemem Windows.

Jaki jest twój ulubiony emulator Androida na komputerze z systemem Windows 10? A może znasz jakiś emulator jakości, którego tutaj nie wymieniliśmy? Powiedz nam w komentarzach.

Link do głównej publikacji