Najlepsze aplikacje i klienci VoIP dla systemu Windows 10 do bezpłatnych połączeń

Windows 10 stał się jedną z najczęściej używanych wersji systemu Windows. Zawiera wiele nowych funkcji, w tym także sklep z aplikacjami, z którego użytkownicy systemu Windows 10 mogą pobierać i instalować różne aplikacje.

Pozwalając ludziom wybierać spośród tysięcy aplikacji, Microsoft poszedł o krok dalej, oferując wszystkie popularne i znane aplikacje na komputerach osobistych.

Jedną z najczęściej używanych kategorii aplikacji przez dowolnego użytkownika komputera są aplikacje VoIP. VoIP oznacza Voice over Internet Protocol. Pozwala użytkownikowi takiej aplikacji komunikować się z przyjaciółmi i rodziną przez Internet za pomocą głosu.

Użytkownicy stale napotykają trudności z wyborem najlepszych aplikacji VoIP do użytku na komputerze z systemem Windows 10. Oto niektóre z najlepszych aplikacji VoIP dla systemu Windows 10.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie VoIP dla systemu Windows 10?

Express Talk VoIP Softphone

Oprogramowanie Express Talk VoIP Softphone VoiP

Jeśli szukasz klienta VoIP, który działa również jako telefon programowy, warto rozważyć skorzystanie z tego narzędzia.

Express Talk VoIP Softphone umożliwia wykonywanie bezpłatnych połączeń audio i wideo z innymi komputerami, ale można go również używać do nawiązywania zwykłych telefonów za pomocą dostawcy bramki VoIP SIP.

Warto wspomnieć, że możesz także użyć tego oprogramowania, aby w razie potrzeby dzwonić na numery alarmowe.

Jeśli chodzi o połączenia, możesz łatwo zobaczyć identyfikator osoby dzwoniącej, a także dostępna jest funkcja rejestrowania połączeń. Możesz także zawiesić dzwoniących, co jest bardzo przydatne, jeśli otrzymujesz wiele połączeń jednocześnie.

Aplikacja ma własną książkę telefoniczną, która w pełni współpracuje z książką adresową Microsoft, i możesz używać tej książki telefonicznej do organizowania kontaktów lub wykonywania szybkich połączeń.

Jeśli jesteś graczem, zapoznaj się z tym najlepszym oprogramowaniem VoIP do grania w systemie Windows 10. 

Mówiąc o połączeniach, aplikacja ma pewne funkcje poprawy połączeń, takie jak kompresja danych, eliminacja echa i redukcja szumów, które powinny poprawić ogólną jakość połączeń.

Istnieje kilka funkcji dla użytkowników biznesowych, a dzięki tym funkcjom możesz skonfigurować do 6 linii telefonicznych za pomocą tego narzędzia i wykonywać połączenia konferencyjne z maksymalnie 6 osobami.

Możesz także nagrywać rozmowy telefoniczne, odbierać je z innego numeru wewnętrznego lub przenosić je.

Jeśli chodzi o obsługiwany sprzęt, program Express Talk VoIP Softphone będzie działał z mikrofonem, zestawem słuchawkowym lub kamerą internetową, ale jest również w pełni kompatybilny z telefonami USB.

Ogólnie rzecz biorąc, Express Talk VoIP Softphone to świetna aplikacja VoIP, a jeśli szukasz nowego oprogramowania VoIP, być może jest to idealna aplikacja dla Ciebie.

Przegląd:

  • Darmowe rozmowy audio i wideo między komputerami
  • Możliwość wykonywania połączeń telefonicznych z komputera za pomocą dostawcy bramy VoIP SIP
  • Identyfikacja dzwoniącego, rejestrowanie połączeń, zawieszanie połączeń
  • Wbudowana książka telefoniczna
  • Kompresja danych, eliminacja echa, redukcja szumów i hałas komfortu
  • Obsługa szerokiej gamy sprzętu USB

    — Pobierz teraz Express Talk VoIP Softphone

Skype

najlepsze oprogramowanie VoIP Windows 10 Skype

W tym wyścigu technologii, a ponadto w oprogramowaniu VoIP, jako pierwszy wszedł Skype. Aplikacja oferuje bezpłatne połączenia audio ze Skype, bezpłatne połączenia wideo, a nawet grupowe połączenia audio i wideo.

Oprócz tego Skype oferuje również wiadomości błyskawiczne, zarówno dźwiękowe, jak i tekstowe. Skype umożliwia także użytkownikom udostępnianie zdjęć, plików audio, a nawet dokumentów za pośrednictwem załączników.

Jeśli potrzebujesz narzędzia do nagrywania bez ograniczeń czasowych dla Skype’a w systemie Windows 10, zapoznaj się z naszą listą naszych najlepszych ofert.

W kierunku zaawansowanych opcji Skype zajmuje się przekazywaniem połączeń, wysyłaniem wiadomości SMS na telefony komórkowe, identyfikacją dzwoniącego, numerem skype, połączeniami z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz wideokonferencjami.

Ale w przypadku tych usług użytkownik musi wykupić doładowanie konta Skype lub subskrybować dowolny z proponowanych planów.

W nowej aktualizacji systemu Windows 10 Skype został zintegrowany z systemem Windows 10, dzięki czemu jest podstawową aplikacją do połączeń głosowych, połączeń wideo i przesyłania wiadomości.

Skype pozwala zapisywać kontakty w książce kontaktów i umożliwia natychmiastowe dzwonienie lub wysyłanie wiadomości za pośrednictwem aplikacji do połączeń lub wiadomości.

Ekiga

najlepsze oprogramowanie VoIP dla systemu Windows 10 Ekiga

Gnome Meeting to poprzednia nazwa Ekigi. Jest to bezpłatne oprogramowanie VoIP typu open source. ma wszystkie funkcje VoIP i obsługuje prawie wszystkie najpopularniejsze protokoły telefonii internetowej.

Umożliwia także użytkownikom wysyłanie wiadomości, prowadzenie wideokonferencji, zawieszanie połączeń, przekazywanie i przekazywanie połączeń.

Jitsi

najlepsze oprogramowanie VoIP dla Windows 10 Jitsi

Jitsi był wcześniej znany jako SIP Communicator. Jitsi to darmowy program typu open source do komunikacji błyskawicznej i VoIP. Jest to oprogramowanie oparte na Javie i jest obsługiwane przez wiele systemów operacyjnych.

Sparuj aplikację VoIP z najlepszym oprogramowaniem do udostępniania ekranu dla systemu Windows 10. Sprawdź tę listę z naszymi najlepszymi ofertami.

Jitsi oferuje połączenia audio i wideo, wiadomości błyskawiczne, udostępnianie ekranu, zawieszanie połączeń, nagrywanie połączeń, przesyłanie strumieniowe z pulpitu oraz szyfrowanie połączeń i czatów.

Micro SIP

najlepsze oprogramowanie VoIP dla Windows 10 mikroprocesorów

To oprogramowanie oferuje przenośność dla użytkownika i jest oprogramowaniem typu open source do nawiązywania połączeń przy użyciu protokołu SIP. Może być przechowywany na USB i może być przeniesiony na dowolny komputer ze wszystkimi konfiguracjami użytkownika.

Micro SIP to bardzo lekkie oprogramowanie, które nie zużywa dużo zasobów systemu, w którym jest używane.

Micro SIP obsługuje połączenia głosowe i audio, wiadomości, szyfrowanie połączeń i wiele więcej.

Zoiper

najlepsze oprogramowanie VoIP dla systemu Windows 10 Zoiper

ZioPer to oprogramowanie VoIP dla systemu Windows, które jest bezpłatne i bardzo tanie w cenach premium. ZoiPer to uniwersalny VoIP, który wykonuje wiele funkcji.

Oferuje połączenia głosowe, połączenia wideo, wiadomości błyskawiczne, faks i obecność. Wszystko w jednym kompaktowym oprogramowaniu.

Czy interesują Cię najlepsze sieci VPN do prowadzenia rozmów wideo w systemie Windows 10? Znajdź najlepsze w tym artykule.

ZioPer szuka wszędzie kontaktów w systemie Windows 10 i łączy je w jedną listę, aby uzyskać łatwy dostęp. Oprócz tych funkcji ZioPer wyświetla również identyfikator dzwoniącego.

Jest to bardzo lekkie oprogramowanie, które ma minimalny wpływ na komputer.

TeamSpeak

najlepsze oprogramowanie VoIP dla Windows 10 Teamspeak

TeamSpeak to klient VOIP, który może pracować zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i osób, które chcą go hostować na serwerze.

Ten program jest używany głównie przez graczy ze względu na łatwość użytkowania, dzięki której można być w kontakcie z kolegami z drużyny, gdy są w grze.

Wystarczy pobrać klienta TeamSpeak, podłączyć go do serwera lub posiadanego adresu IP i będzie można komunikować się ze wszystkimi na tym serwerze lub adresie IP klienta za pomocą głosu lub tekstu.

Niezgoda

najlepsze oprogramowanie VoIP Windows 10 niezgody

Discord to stosunkowo nowa aplikacja VOIP, która buzuje wśród ludzi, którzy często grają, ponieważ ma naprawdę ładny intuicyjny interfejs.

Discord nie otworzy się w systemie Windows 10? Wykonaj proste kroki z tego przewodnika, aby to naprawić w mgnieniu oka.

Możesz pobrać Discord, założyć konto, utworzyć serwer i zacząć dodawać osoby do swojego kanału, aby się z nimi połączyć. Ma również klienta WWW, z którego można korzystać i nie wymaga pobierania.

Oprogramowanie VoIP ze sklepu Microsoft Store

MobileVoIP

najlepsze oprogramowanie VoIP dla systemu Windows 10 Mobile VoIP

Mobile VoIP to darmowa aplikacja w Microsoft Store. Umożliwia bezpłatne i tanie połączenia z innymi użytkownikami telefonii komórkowej VoIP, telefonami stacjonarnymi i komórkowymi. Ma prosty interfejs, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością obsługiwać, wszystko czego potrzebują to działający mikrofon i głośniki.

Jeśli chcesz mieć najlepsze mikrofony dla systemu Windows 10 dostępne dzisiaj, sprawdź tę listę z naszymi najlepszymi ofertami.

Mobile VoIP oferuje komunikatory internetowe i połączenia audio / wideo jako podstawową aplikację VoIP. Oferuje także kilka bezpłatnych miejsc docelowych dla połączeń międzynarodowych i tanie stawki dla innych miejsc docelowych.

Viber

najlepsze oprogramowanie VoIP dla Windows 10 Viber

Viber został początkowo uruchomiony jako aplikacja mobilna, ale teraz jest również dostępny do pobrania w sklepie z aplikacjami Windows 10. Jedyną wadą jest to, że musi być zainstalowany na telefonie komórkowym, zanim będzie można go używać w systemie Windows 10.

Synchronizuje się z kontem Viber i oferuje szeroki zakres usług. Viber oferuje wysyłanie wiadomości błyskawicznych audio lub tekstowych. Pozwala także użytkownikom nawiązywać połączenia głosowe z innymi kontaktami Viber przez Internet.

Viber nie otwiera się w systemie Windows 10? Nie martw się, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Viber oferuje również usługę Viber out. Usługa Viber out pozwala nawiązywać połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi po bardzo niskich i przystępnych cenach, stawki zaczynają się od 1,9 centów za minutę.

Stawki te zależą od kraju, do którego dzwonisz. Viber jest również często aktualizowany, więc wsparcie programistów jest naprawdę dobre.

OoVoO

najlepsze oprogramowanie VoIP dla Windows 10 Oovoo

OoVoO to usługa czatu, połączeń głosowych i wideo. OoVoO ma wszystkie najnowsze funkcje VoIP. Cechy, które odróżniają go od innych, są następujące; 12-kierunkowe konferencje wideo i audio, które pozwalają nawet 12 osobom rozmawiać jednocześnie.

Jest dostępny w sklepie z aplikacjami dla systemu Windows 10, a także można go uzyskać w przeglądarce internetowej dokładny internet, który umożliwia łatwy dostęp.

OoVoO pozwala wysyłać i odbierać pliki za pośrednictwem aplikacji i może udostępniać ekran w aplikacji. OoVoO oferuje tanie stawki za połączenia na numery stacjonarne.

Bardzo interesującą funkcją jest to, że użytkownicy mogą łączyć połączenia stacjonarne z połączeniami VoIP podczas połączenia konferencyjnego.

Linia

najlepsze oprogramowanie Windows 10 linii VoIP

Linia jest jedną z najlepszych aplikacji VoIP w systemie Windows 10 i pozwala użytkownikom na komunikatory internetowe i głosowe, a także połączenia wideo.

Użytkownicy mogą dodawać kontakty za pomocą telefonów i synchronizować je z komputerem z systemem Windows 10. A potem wystarczy napisać SMS lub zadzwonić jednym naciśnięciem przycisku.

Aplikacja LINE ma również oś czasu do aktualizacji statusów, obrazów lub naklejek, aby pokazać aktualny nastrój użytkownika. Umożliwia także wysyłanie i odbieranie zdjęć oraz setek naklejek, dzięki czemu czat jest bardziej interaktywny i przyjemny.

Voxofon

najlepsze oprogramowanie VoIP dla Windows 10 Voxofon

Voxofon to kolejna aplikacja VOIP dostępna w sklepie Microsoft Store. Ty i osoba, z którą chcesz porozmawiać, musisz mieć aplikację Voxofon, aby z niej korzystać.

Możesz także używać tej aplikacji do nawiązywania połączeń z kimś innym, kto ma telefon stacjonarny lub komórkowy. Aby to zrobić, musisz mieć wystarczającą liczbę kredytów, które będziesz musiał kupić.

Podsumowując, nasza lista najlepszych aplikacji VoIP na Windows 10 kończy się.

Wszystkie te aplikacje są najbardziej znanymi aplikacjami oferowanymi w systemie Windows 10. Zapewniają one najlepszą jakość połączeń i wiadomości przez Internet.

Te aplikacje zapewniają najtańszy sposób komunikacji dla osób, które chcą rozmawiać i komunikować się z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie za pomocą Internetu.

Jeśli masz inne sugestie, a może znasz inne oprogramowanie VoIP, które nie znalazło się na liście, udostępnij je nam w sekcji komentarzy poniżej.

Zostaw też inne pytania, a my je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji