Najlepsze aplikacje do robienia odręcznych notatek na urządzeniu z systemem Windows 10

Obecnie liczba osób, które regularnie używają pisma ręcznego, znacznie spadła. Ponieważ technologia ewoluuje i staje się dostępna dla wszystkich, wolimy wysłać szybką wiadomość e-mail i robić cyfrowe notatki za pomocą klawiatury.

Istnieje również wielu użytkowników technologii, którzy uwielbiają robić odręczne notatki.

Istnieją również dedykowane aplikacje, które pozwalają fanom pisma ręcznego pisać bezpośrednio na urządzeniu z systemem Windows. Odręczne notatki oferują większą elastyczność, a także możliwość dodania osobistego charakteru do notatek.

Jakie są najlepsze aplikacje do pisania odręcznego dla systemu Windows 10?

Nebo

Aplikacja nebo do pisania odręcznego Windows 10
Nebo to bardzo przydatna aplikacja, która pozwala szybko pisać, rysować, edytować i formatować notatki. Możesz je również konwertować i transportować jako dokumenty cyfrowe.

Aplikacja umożliwia także porządkowanie notatek za pomocą tytułów, akapitów i list wypunktowanych.

Szukasz innej aplikacji do notatek w systemie Windows 10? Sprawdź tę listę z najlepszymi alternatywami Notatnika.

Lista opcji nie kończy się tutaj: możesz dodawać interaktywne diagramy, szkice o dowolnym kształcie i opisywać zdjęcia. Możesz przeglądać dokumenty Nebo na dowolnym urządzeniu, w dowolnej przeglądarce internetowej, kliencie poczty e-mail lub w programie Microsoft Word.

Nebo jest zaprojektowany dla systemu Windows 10 i zatwierdzony do pracy z Microsoft Surface Pro i Surface Book z Surface Pen.

Możesz kupić Nebo za 8,99 USD w Microsoft Store. Warto wspomnieć, że można go pobrać za darmo do 1 stycznia.

Grafit

Aplikacja pisma odręcznego Windows 10

Grafit to projekt Microsoft Garage, który oferuje użytkownikom cyfrowy notatnik. Możesz robić gładkie odręczne notatki realistycznym tuszem. Możesz dostosować poziom wygładzania zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami.

Plumbago oferuje również eleganckie palety kolorów i papiery. Możesz użyć narzędzia do pisania kaligrafii, aby ćwiczyć swoje umiejętności kaligraficzne lub poprawić swoje rysunki.

Jeśli lubisz malować, mamy listę najlepszych aplikacji do malowania dla systemu Windows 10. Sprawdź to.

Możesz także wyróżnić i opatrzyć adnotacjami zaimportowane pliki obrazów. Aplikacja umożliwia także synchronizowanie notatek na wielu urządzeniach i przechowywanie ich w Microsoft OneDrive.

Możesz pobrać Plumbago za darmo ze sklepu Microsoft Store.

Jedna uwaga

OneNote to dosłownie Twój cyfrowy notatnik. Możesz go używać do zapisywania pomysłów, śledzenia notatek z zajęć i spotkań, klipów z Internetu, tworzenia listy rzeczy do zrobienia, rysowania i innych czynności.

Do pisania i rysowania możesz używać zarówno pióra urządzenia, jak i palca. Istnieje wiele rodzajów długopisów i zakreślaczy, z których możesz wybierać.

Możesz spersonalizować swój kawałek papieru cyfrowego, pisać na białym tle lub dodać siatkę.

Masz problemy z programem OneNote w systemie Windows 10? Nie martw się, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

OneNote doskonale nadaje się jako narzędzie do współpracy, ponieważ możesz udostępniać swoje notatki współpracownikom, rodzinie i znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz obejrzeć poniższy film:

Możesz pobrać OneNote za darmo ze sklepu Microsoft Store.

Te trzy aplikacje zaspokajają szeroki zakres potrzeb: wybierz OneNote, jeśli szukasz narzędzia do współpracy, pobierz Plumbago, jeśli potrzebujesz aplikacji do zapisywania notatek i rysowania.

Jeśli szukasz prostej aplikacji do usuwania notatek odręcznych, Nebo jest dobrym wyborem.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej, a my je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji