Najlepsze aplikacje do nagrywania dźwięku i głosu dla systemu Windows 10

Pamiętam, że jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiłem, kiedy dostałem swój pierwszy komputer, była gra z funkcją rejestratora dźwięku.

Wraz z nadejściem Windows 10 zachowałem tę „sekretną pasję” i kiedy tylko mam wolną chwilę, zaczynam śpiewać, a potem śmiać się, słuchając tego, co właśnie nagrałem swoim pięknym głosem.

Microsoft powiedział, że zaktualizuje funkcję Rejestratora dźwięku (lub głosu, nazwij go jak chcesz) w systemie Windows 10, ale po zainstalowaniu nadal nie wykrywam żadnych różnic.

Porozmawiamy o własnych opcjach rejestratora dźwięku i głosu w systemie Windows, a także przedstawimy krótką listę aplikacji ze sklepu Microsoft Store, które mogą zrobić to samo i być może z kilkoma dodatkowymi funkcjami.

Wbudowany dźwięk systemu Windows 10 dyktafon

rejestrator dźwięku w systemie Windows 8

W systemie Windows 10 mamy dwa rozwiązania do nagrywania dźwięków lub tylko głosu: stary Rejestrator dźwięku i nową, oficjalną aplikację Rejestratora głosu.

Możesz uzyskać dostęp do obu z nich, przechodząc do zaklęcia wyszukiwania i wpisując tam „rejestrator dźwięku”. Pierwszy z ikoną mikrofonu to aplikacja i powinieneś jej używać, jeśli korzystasz z urządzenia z ekranem dotykowym, to moja propozycja.

Aplikacja Sound Recorder na Windows 10 jest dość zabawna i niezwykle prosta.

Po nagraniu głosu lub otaczających Cię dźwięków możesz następnie odtworzyć, przyciąć, usunąć lub zmienić nazwę pliku. Próbowaliśmy jednak sprawdzić, gdzie są zapisane pliki rejestratora dźwięku, ale nie udało nam się znaleźć dokładnej lokalizacji.

Może jakiś pomysłowy czytelnik mógłby nam pomóc. Nagrania są zapisywane w menu aplikacji Sound Recorder.

W systemie Windows 10 dyktafon ma zupełnie nowy interfejs, który jest znacznie lżejszy i prostszy niż ten dostępny w systemie Windows 8, jak widać na zrzucie ekranu poniżej.

aplikacja do nagrywania głosu w systemie Windows 10

Drugi otworzy tradycyjną opcję rejestratora dźwięku, która od wieków jest częścią systemu Windows. Jest łatwiejszy w użyciu, bardziej podstawowy i pozwala zapisywać pliki Windows Media Audio w dowolnym miejscu na komputerze z systemem Windows 10.

Dopóki aplikacja do nagrywania głosu i dźwięku w systemie Windows 10 nie zostanie naprawiona (lub dopóki nie ustalimy, że pliki są przechowywane), niestety zalecam pozostanie przy starej funkcji.

  • Pobierz Windows Voice Recorder

Dźwięk aplikacje do nagrywania głosu z Microsoft Store

W sklepie Microsoft Store jest wiele aplikacji do nagrywania dźwięku i głosu, których można używać na urządzeniu z systemem Windows 10 lub Windows RT.

Staraliśmy się jak najlepiej przygotować krótką listę poniżej zawierającą niektóre z najbardziej przydatnych. Jeśli znasz jakieś inne, nie wahaj się i daj nam znać w sekcji komentarzy.

Najlepsze bezpłatne nagrywarki dźwięku i głosu dla systemu Windows 10

1

Rejestrator Ones

Dyktafon Aplikacja rejestratora dźwięku

Ta aplikacja obsługuje długie nagrania, więc jest idealna, jeśli chcesz na przykład nagrywać długie konferencje.

Chcesz uchwycić dźwięki gry? Oto lista najlepszych programów do nagrywania dźwięku.

Inne funkcje obejmują: obsługę formatu WAV / M4A, automatyczne zapisywanie, szybką nawigację podczas odtwarzania, obsługę OneDrive, dzięki czemu można zapisywać pliki audio w chmurze.

  • Zdobądź rejestrator

2)

Rejestrator dźwięku

Aplikacja Windows 10 do nagrywania audio

Rejestrator audio umożliwia łatwe nagrywanie i odtwarzanie plików audio. Możesz także włączyć automatyczne przesyłanie OneDrive i uzyskiwać dostęp do plików audio na wszystkich urządzeniach.

Jeśli potrzebujesz rozszerzenia korektora dźwięku dla Chrome, zapoznaj się z tym artykułem z naszymi najlepszymi ofertami.

Oczywiście możesz również wybrać przechowywanie nagranych plików w lokalnym systemie plików. Aplikacja umożliwia przeskakiwanie do określonych pozycji lub zapętlanie części plików audio i szybki dostęp do określonych informacji.

  • Uzyskaj rejestrator audio

3)

NowSmart Sound Recorder

NowSmart Rejestrator dźwięku najlepsze aplikacje do nagrywania głosu Windows 10

NowSmart Sound Recorder to łatwa w użyciu aplikacja do nagrywania innych aplikacji, stron internetowych i wielu innych.

Chcesz szybko zmienić AMR na pliki MP3? Sprawdź ten artykuł z najlepszymi dostępnymi konwerterami audio.

Niestety NowSmart Sound Recorder NIE zapisuje historii nagrań, ale można znaleźć poprzednie nagrania, klikając Ustawienia (trzy kropki), a następnie Otwórz lokalizację przechowywania.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać ze sklepu Microsoft Store.

  • Pobierz teraz Smart Sound Recorder

4

Audacity 2

audacity 2 najlepsze rejestratory dźwięku dla systemu Windows 10

Audacity 2 to aplikacja typu open source opracowana przez grupę wolontariuszy.

Ma prosty interfejs i jest łatwy w użyciu. Aplikacja zawiera wielościeżkowy edytor i rejestrator audio, który działa w systemach Windows, Mac OS X, GNU / Linux i innych systemach operacyjnych.

Audacity 2 jest bezpłatny i można go pobrać ze sklepu Microsoft Store.

  • Uzyskaj Audacity 2

Najlepszy dźwięk dyktafony dla systemu Windows 10 (wersja płatna)

A teraz zobaczmy, jakie są najlepsze na rynku płatne wersje oprogramowania do nagrywania dźwięku i głosu.

Narzędzia te zapewniają dodatkowe funkcje i opcje w porównaniu do bezpłatnego oprogramowania wymienionego powyżej.

5

Lucky Recorder

szczęśliwy rejestrator

Jeśli szukasz profesjonalnej aplikacji do nagrywania dźwięku, Lucky Recorder to odpowiednie narzędzie dla Ciebie. Posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika.

Możesz użyć tej aplikacji do nagrywania spotkań, wykładów, notatek osobistych i nie tylko. Jeśli chcesz odsłuchać określone fragmenty nagrania, zawsze możesz odtworzyć pliki audio, a następnie je udostępnić.

  • Uzyskaj Lucky Recorder

6

Edytor audio Lexis

Lexis Audio Editor najlepsze aplikacje do nagrywania w systemie Windows 10

Lexis Audio Editor to edytor audio, edytor z brakiem funkcji.

Możesz tworzyć lub edytować pliki audio, a następnie zapisywać je w wielu formatach. Inne funkcje obejmują normalizację, redukcję szumów, nagrywanie i import do istniejącego pliku oraz 10-pasmowy korektor.

Jeśli jesteś piosenkarzem, na pewno docenisz te dedykowane narzędzia audio do nagrywania nienagannego wokalu.

Możesz także zmienić tempo, prędkość i wysokość, a następnie zapisać nagrania w formacie mp3 (-320 kb / s), wav (16 bitów PCM), wma (-192 kb / s) i m4a (-192 kb / s).

Lexis Audio Editor ma wersję bezpłatną i płatną, jedyną różnicą między nimi jest to, że zapisywanie w formacie mp3 jest dostępne tylko w wersji płatnej.

  • Pobierz edytor audio Lexis

To wszystko na naszej liście z najlepszym dźwiękiem aplikacje do nagrywania głosu dla systemu Windows 10.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji