MultiBoot Windows 7 i Windows 8.1, 10 z WinSetupFromUSB

Niektórym z was może się spodobać, a innym może nie tak bardzo Windows 8.1, dlatego możesz chcieć uruchomić go z Windows 7, Ubuntu, a nawet Windows XP. WinSetupFromUSB jest jednym z najlepszych narzędzi, które możesz w tym celu wykorzystać.
podwójne uruchamianie systemu Windows 7 Windows 8.1
Wielu sfrustrowanych użytkowników z wydajnością systemu Windows 8.1 może zdecydować się na instalację systemu Windows 7 w systemie Windows 8.1.

Ale musisz wiedzieć, że istnieje sprytne proste narzędzie, które pozwoli Ci uruchomić system Windows 7, Windows XP i Windows 8 lub Windows 8.1 z jednego dysku USB.

W ten sposób nie będziesz musiał tworzyć osobnych rozruchowych dysków USB dla systemu Windows 7 lub Windows 8.1 za pomocą oprogramowania WinSetupFromUSB.

Ułatw sobie życie dzięki tym narzędziom do tworzenia wielootworowych napędów USB za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Najlepsze narzędzie do wielokrotnego rozruchu dla dowolnej wersji systemu Windows

WinSetupFromUSB to program dla systemu Windows, który przygotowuje wielostopniową pamięć flash USB lub dysk twardy do zainstalowania dowolnych wersji systemu Windows od 2000 / XP, uruchamiania różnych wersji Linux i * BSD, a także wielu programów opartych na Windows, Linux, DOS i innych. Instalacja systemu Windows z USB rozpoczęła się jako wyzwanie w 2006 roku na forum msfn.org. Dzięki nieocenionemu wkładowi kilku członków forum była to pierwsza metoda na uruchomienie regularnej konfiguracji XP z dysku USB, podobnie jak przy uruchamianiu z nośnika CD. Później program WinSetupFromUSB oferuje interfejs graficzny, a jego funkcjonalność powoli rozszerzano, aby umożliwić korzystanie z wielu innych źródeł na dysku USB z wieloma uruchomieniami.

Czytaj także: Uruchom system Windows 7 lub 8, Android Linux (Ubuntu) z tym tabletem

Ostatnio otrzymał pełną obsługę systemu Windows 8.1, a także obsługę interfejsu UEFI, który dla tych, którzy nie wiedzą, jest „rozwiniętą” wersją systemu BIOS.

To nie jest pojedyncze narzędzie do wielokrotnego uruchamiania systemu Windows, ale bez wątpienia jest to jedno z najlepszych w użyciu, ponieważ jest bardzo łatwe w konfiguracji. Kliknij link poniżej, aby go pobrać.

Pobierz WinSetupFromUSB na Windows

Aktualizacja rocznicowa systemu Windows 10 podwójny rozruch oficjalnie niedostępny [aktualizacja]

Dla tych, którzy są zainteresowani zainstalowaniem dowolnego systemu operacyjnego + Windows 10 (aktualizacja rocznicowa), nie rób tego, ponieważ po prostu nie będzie działać.

W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat, ale najważniejsze jest to: Microsoft niszczy funkcję podwójnego rozruchu w systemie Windows 10.

Udało nam się jednak znaleźć interesujący system operacyjny, który można uruchomić w systemie Windows 10. Na przykład możesz uruchomić system Endless OS w systemie Windows 10 i Windows 10 w systemie Windows Server.

Daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli podwójnie uruchomiłeś system Windows 10 z dowolnym innym systemem operacyjnym, abyśmy mogli napisać o nim dedykowany artykuł dla wszystkich naszych czytelników.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji