Jak nagrywać rozmowy Skype?

Skype pozostaje jednym z najpopularniejszych narzędzi do połączeń audio-wideo jeden na jednego i grupowych. Ludzie na całym świecie korzystają z tej usługi do osobistych rozmów, nauki, biznesu i innych rzeczy. Niektóre połączenia są szczególnie ważne i wymagają nie tylko Twojej uwagi, ale także nagrania do wykorzystania w przyszłości. Kilka miesięcy temu nie było wbudowanych narzędzi do nagrywania połączeń. Użytkownicy musieli polegać na oprogramowaniu innych firm, aby nagrywać rozmowy Skype i przechowywać je gdzieś. Na szczęście dla nas wszystkich Microsoft obecnie szczodrze oferuje natywne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nagrywać rozmowy Skype. Wszystko jest wbudowane i nie wymaga dodatkowych aplikacji. Co więcej, nagrywanie rozmów jest dostępne na każdej platformie, która obsługuje najnowsze wersje Skype. Zastanawiasz się, jak nagrać rozmowę przez Skype? Ten artykuł jest wszystkim, czego potrzebujesz.

Narzędzia do nagrywania Skype są zaskakująco bardzo miłe. Po pierwsze, Skype przechowuje wszystkie dane przez 30 dni i nie wymaga płacenia za nie. Możesz przechowywać dowolną liczbę zapisów o dowolnym czasie trwania. Po drugie, nagrania rozmów są dostępne z dowolnego miejsca, w którym zainstalowany jest Skype. Nagraj rozmowę Skype na Windows 10, a później uzyskaj dostęp do rekordu na komputerze Mac lub iPhone. Po trzecie, jeśli chcesz przechowywać zapis przez okres dłuższy niż 30 dni, możesz pobrać nagranie rozmowy przez Skype’a i zapisać je lokalnie na zawsze. Po czwarte, możesz udostępnić zapisane nagranie każdemu.

Jak nagrywać rozmowy Skype w systemie Windows?

Najpierw upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Skype. Powinieneś być na Skype 8 lub nowszym. Skype 7 i nowsze wersje nie obsługują nagrywania połączeń. Nie chcesz korzystać ze Skype 8? Następnie powinieneś rozważyć użycie oprogramowania innej firmy do nagrywania połączeń.

  1. Zainicjuj połączenie, a następnie kliknij przycisk z trzema kropkami w prawym dolnym rogu. Na ekranie pojawi się dodatkowe menu.
  2. Po prostu uderz Rozpocznij nagrywanie i jesteś gotowy iść. nagrywać rozmowy na skype
  3. Możesz zatrzymać nagrywanie w dowolnym momencie, naciskając Zatrzymaj nagrywanie u góry ekranu. Ponadto nagrywanie zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu połączenia.

Należy pamiętać, że Skype powiadamia rozmówcę o rozpoczęciu nagrywania rozmów. Żadnych podstępnych nagrań bez powiadomienia. Działa to również w połączeniach grupowych. Gdy ktoś nagrywa połączenie, wszyscy otrzymują powiadomienie, że ktoś nagrywa. Ponadto dobrze jest powiedzieć wszystkim rozmawiającym, że nagrywasz rozmowę. Bądź miły dla wszystkich i szanuj ich preferencje.

Ponadto Skype automatycznie wysyła kopię nagrania na czat prywatny lub grupowy. Zgodnie z zasadami firmy Microsoft, jeśli nagrywasz rozmowę przez Skype’a, każdy powinien mieć do niej dostęp później.

Aby zapisać połączenie, kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz Zapisz jako.

nagrywać rozmowy wideo na skype

Jak nagrywać rozmowy Skype na komputerze Mac?

Nie ma różnic między nagrywaniem rozmowy w Skypie na Windowsie i Macu. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk z trzema kropkami i nacisnąć Rozpocznij nagrywanie.

czy możesz nagrać rozmowę wideo na skype

Jak nagrywać rozmowy Skype na iPhonie i iPadzie?

Znowu pomysł jest taki sam. Stuknij trzy kropki w prawym dolnym rogu. Zobaczysz rząd czterech dodatkowych przycisków. Rozpocznij nagrywanie to wszystko czego potrzebujesz.

nagrywać rozmowy na skype mac

Aby zakończyć nagrywanie rozmowy przez Skype, naciśnij Zatrzymaj nagrywanie i na górze ekranu lub po prostu zakończ bieżące połączenie.

Podobnie jak na komputerze stacjonarnym, możesz zapisać połączenie na iPhonie, aby utrzymać je dłużej niż 30 dni. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć i przytrzymać rekord i wybrać Zapisać.

Jak nagrywać rozmowy Skype na Androidzie?

Będziesz zaskoczony, ale nagrywanie rozmów przez Skype’a na Androidzie działa absolutnie tak samo jak na iOS. Musisz nacisnąć przycisk z trzema kropkami w prawym rogu ekranu i dotknąć Rozpocznij nagrywanie.

nagrywać rozmowy na skype

Otóż ​​to. Odtąd możesz pożegnać się z aplikacjami innych firm, których wcześniej używałeś do nagrywania rozmów Skype.

Link do głównej publikacji