Microsoft aktualizuje aplikację Windows 10, 8 Mahjong z obsługą Windows 8.1

Microsoft w końcu zaktualizował swoją popularną aplikację Windows 8 Mahjong, aby uzyskać pełną obsługę systemu Windows 8.1, i został przebudowany na Windows 10
Mahjong Windows 8Jeśli grasz w Mahjong na urządzeniu z systemem Windows 8 i masz zainstalowaną popularną grę Microsoftu, prawdopodobnie zauważyłeś, że została zaktualizowana. Jest to dość ważne, ponieważ zapewnia pełną obsługę systemu Windows 8.1. Nie oznacza to, że aplikacja Mahjong uległa awarii w systemie Windows 8.1, ale po prostu korzysta z nowych funkcji dostępnych w systemie Windows 8.1

Oficjalna informacja o wersji zawiera następujące szczegóły:

  • Zoptymalizowany dla systemu Windows 8.1
  • Ogólne poprawki błędów optymalizacje
  • Dodano możliwość zresetowania statystyk

Nie otrzymaliśmy bardziej szczegółowego wyjaśnienia aktualizacji, ponieważ wielu programistów decyduje się na dostarczenie rzadkich informacji o wersji. Ale tworzymy z tego, że możesz na przykład przypiąć do ekranu startowego systemu Windows 8 kafelek o innym rozmiarze. Jego opis pozostaje taki sam:

Microsoft Mahjong to klasyczna gra polegająca na dopasowaniu, wzbogacona o piękne obrazy, intuicyjne sterowanie i wszystkie funkcje, których oczekują fani Mahjonga. Ciesz się wspaniałą grafiką i relaksującymi dźwiękami z wieloma motywami do wyboru. Ułóż puzzle E2 na czterech poziomach trudności, idealne dla początkujących i ekspertów mahjong. Dzięki dynamicznemu systemowi cofania można przewijać w celu naprawienia błędów.

Mahjong odnowiony na Windows 10

Mahjong i wiele innych klasycznych gier otrzymało świeżą warstwę farby po wydaniu systemu operacyjnego Windows 8. Kolekcja Solitaire i aplikacja Mahjong są teraz kompatybilne z najnowszymi wersjami systemu Windows i możesz cieszyć się nimi na swoim urządzeniu.

Pod koniec 2016 r. Aplikacja Mahjong otrzymała ważną aktualizację projektu dla systemu Windows 10. Oto, co nowego po aktualizacji:

  • Duża różnorodność nowych motywów
  • Wprowadzono codzienne wyzwania
  • Cofnij funkcję: wróć do punktu, w którym popełniłeś błąd i napraw go
  • Integracja z Xbox Live

Więcej informacji na temat aktualizacji można znaleźć tutaj.

Czy grałeś w Mahjong na Windows 8, 8.1 lub 10? Co sądzisz o aplikacji?

CZYTAJ TAKŻE: Zdyskontowane aplikacje Windows 8 Gry w tym tygodniu # 14

Link do głównej publikacji