Masz problemy z błędem streamingu Netflix M7111-1331? Napraw to teraz

Netflix to jedna z najważniejszych usług przesyłania strumieniowego filmów. Jednak usługa od czasu do czasu wyrzuca kilka kodów błędów dla niewielkiej mniejszości użytkowników.

Jednym z nich jest kod błędu M7111-1331-2206, który pojawia się w przypadku niektórych użytkowników korzystających z Flix w przeglądarkach. Zamiast przesyłać strumieniowo film, otwiera się zakładka Netflix, która zawiera kod błędu M7111-1331-2206. Oto kilka rozdzielczości dla kodu błędu M7111-1331-2206.

Jak naprawić błąd przesyłania Netflix Ten tytuł nie jest dostępny do obejrzenia od razu?

 1. Sprawdź, czy Netflix nie działa
 2. Wyczyść dane przeglądania
 3. Zresetuj przeglądarkę
 4. Spróbuj użyć Netflix w alternatywnej przeglądarce
 5. Otwórz Netflix z paska adresu URL zamiast zakładek
 6. Wyłącz VPN

1. Sprawdź, czy Netflix nie działa

Po otwarciu karty błędu M7111-1331-2206 może pojawić się problem z serwerem Netflix. Jeśli tak, niewiele osób może zrobić, aby to naprawić, oprócz czekania.

Użytkownicy mogą sprawdzić, czy Flix nie działa na DownDetector.com. Wpisz „Netflix” w polu wyszukiwania DownDetector, aby sprawdzić, czy Netflix nie działa.

2. Wyczyść dane przeglądania

Błąd M7111-1331-2206 może często wynikać z uszkodzonych lub nieaktualnych danych przeglądarki. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zazwyczaj wyczyszczenie danych przeglądarki.

Pamięć podręczna przeglądarki jest być może najbardziej niezbędna do wyczyszczenia, ale użytkownicy mogą również usuwać inne dane witryny. W ten sposób użytkownicy mogą wyczyścić dane przeglądarki Google Chrome.

 1. Kliknij Dostosuj Google Chrome przycisk w prawym górnym rogu okna przeglądarki.
 2. Wybierz Więcej narzędzi > Wyczyść dane przeglądania aby otworzyć okno w migawce bezpośrednio poniżej.wyczyść dane przeglądania błąd transmisji Netflix M7111-1331
 3. Kliknij zaawansowane patka.
 4. Wybierz Cały czas opcja z menu rozwijanego Zakres czasu.wyczyść dane przeglądania Zaawansowany błąd przesyłania Netflix
 5. Obrazy i pliki z pamięci podręcznej są niezbędnym polem wyboru do wyboru. Użytkownicy mogą jednak zaznaczyć wszystkie pola wyboru danych, jeśli jest to preferowane.
 6. Następnie naciśnij Wyczyść dane przycisk.

3. Zresetuj przeglądarkę

Resetowanie przeglądarki to kolejna rozdzielczość, która wyczyści dane przeglądania. Spowoduje to jednak również wyłączenie rozszerzeń, które mogą mieć wpływ na przesyłanie strumieniowe przez Netflix.

Netflix 1080p to jedno rozszerzenie, które może potencjalnie wygenerować błąd M7111-1331-2206. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zresetować Google Chrome.

 1. Kliknij Dostosuj Google Chrome i wybierz Ustawienia.
 2. Kliknij zaawansowane u dołu Ustawień, aby rozwinąć kartę.
 3. Następnie kliknij Przywróć ustawienia do ich pierwotnych ustawień domyślnych opcja.
  zresetować błąd streamingu chrome netflix
 4. wciśnij Resetowanie ustawień przycisk.

4. Spróbuj użyć Netflix w alternatywnej przeglądarce

błąd przesyłania Mozilli Firefox Netflix M7111-1331

Ponieważ błąd M7111-1331-2206 często dotyczy uszkodzonych danych i rozszerzeń przeglądarki, użytkownicy mogą stwierdzić, że Netflix działa dobrze w alternatywnych przeglądarkach, z których rzadko korzystają.

Spróbuj więc przesłać strumieniowo film Flix w innej (najlepiej nowo zainstalowanej) przeglądarce. Edge jest prawdopodobnie najlepszą przeglądarką dla Flix, ponieważ może przesyłać strumieniowo filmy w rozdzielczości 4K. Jednak Firefox, Opera, Internet Explorer i Google Chrome są także przeglądarkami kompatybilnymi z Netflix.

5. Otwórz Netflix z paska adresu URL zamiast zakładek

Niektórzy użytkownicy Netflix mogą wymagać odświeżenia zakładek, aby naprawić błąd M7111-1331-2206. Jeśli otworzysz Netflix z zakładką, spróbuj otworzyć stronę internetową, wpisując zamiast tego www.netflix.com w pasku adresu URL.

Jeśli to rozwiąże problem, usuń bieżącą zakładkę Netflix i dodaj nową.

6. Wyłącz VPN

Netflix Inc ograniczył oprogramowanie VPN. W związku z tym mogą pojawić się błędy przesyłania strumieniowego, gdy Netflix wykryje VPN. Więc nie korzystaj z żadnego oprogramowania VPN z Netflix.

Oto kilka rozdzielczości, które mogą naprawić błąd M7111-1331-2206 dla strumieniowego przesyłania filmów Netflix w przeglądarkach. Pamiętaj jednak, że użytkownicy mogą również oglądać filmy za pomocą aplikacji Netflix, która może być bardziej niezawodna niż korzystanie z usługi przesyłania strumieniowego filmów w przeglądarkach.

Link do głównej publikacji