Mass Effect: chwiejny aparat Andromedy [FIX]

Mass Effect: Andromeda to gra, która wzywa graczy do eksploracji wszechświata w celu znalezienia nowej planety nadającej się do zamieszkania dla ludzkości. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ musisz pokonać fale wrogich sił obcych, aby osiągnąć swój cel. Niestety musisz również poradzić sobie z różnymi problemami technicznymi, które mogą pojawiać się od czasu do czasu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​dostępna jest już lista obejść, które pozwalają naprawić niektóre z najczęstszych błędów.

W szczególności wielu graczy skarżyło się na dziwne zachowanie kamery w grze, zgłaszając, że kamera nie stoi w miejscu i chwieje się, gdy tylko zwolnią kontroler. Oto jak jeden gracz opisuje ten problem:

Grając na XBox One, po prostu stoję na Nexusie, niczego nie dotykam i mam wrażenie, że jestem na statku na oceanie. Jest to ciągły ruch do przodu i do tyłu, który jest bardzo irytujący nawet po kilku sekundach. i to nie jest tak, że jest tylko z boku na bok lub do przodu i do tyłu, jest przekątna od prawego górnego do lewego dolnego rogu.

Jak naprawić błędy aparatu w Mass Effect: Andromeda

Rozwiązanie — zapisz grę ręcznie i wyjdź

1. Zapisz grę ręcznie> całkowicie wyjdź z gry

2. Załaduj ręczne zapisywanie. Drgania aparatu nie powinny się utrzymywać po zamknięciu gry.

Zarówno Xbox One, jak i komputery PC z systemem Windows potwierdzają, że drgania aparatu znikają po wykonaniu pełnego restartu gry. Jeśli natrafiłeś na inne rozwiązania tego błędu, możesz wymienić kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji