Kod błędu 80004004 podczas aktualizacji aplikacji Windows Phone 8 [Poprawka]

Wielu użytkowników Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1 jest rzekomo dotkniętych irytującym błędem podczas próby aktualizacji niektórych aplikacji, takich jak WhatsApp, Instagram, PDF Reader i inne. Oto niektóre potencjalne poprawki.
Kod błędu 80004004 Windows Phone
Ostatnio na forach społeczności pomocy technicznej firmy Microsoft ktoś narzekał na dziwny kod błędu. Oto, co powiedział — „mój telefon mówi, że mam aktualizację i pobiera do 13% zatrzymań, i mówi błąd 801882d2, co to znaczy, że potrzebuję pomocy”. Po szukaniu w Internecie kilku poprawek, oto, co udało mi się znaleźć. Jeśli wiesz, jak to rozwiązać, daj nam znać. A oto, co mówi inny:

Stało się to kilka dni temu na moim telefonie Nokia 920 z systemem Windows Phone 8. Próbowałem wielokrotnie aktualizować go z tym samym błędem za każdym razem. Nie mogę go odinstalować, ponieważ opcja odinstalowywania jest wyszarzona, gdy przytrzymuję ikonę aplikacji i pojawia się małe menu. Próbowałem również ponownej instalacji z mojego konta Microsoft bez zmian i ponownej instalacji za pośrednictwem sklepu z aplikacjami — po prostu przekierowuje mnie do tej samej strony pobierania w telefonie, która już się nie powiodła. Wdzięczny za sugestie, w jaki sposób mogę go usunąć i rozpocząć od nowa lub pomyślnie zaktualizować.

Jak naprawić błędy podczas aktualizacji aplikacji Windows Phone?

  1. Najbardziej natychmiastową rzeczą byłoby ponowne zainstalowanie aplikacji
  2. Jeśli to nie zadziała, spróbuj zresetować telefon. Oto jak to zrobić:

Metoda oprogramowania:

Naciśnij przycisk Start (menu), a następnie wybierz Ustawienia z listy programów.
Przewiń w dół do Informacje, a następnie przewiń na dół strony
Kliknij przycisk resetowania telefonu, aby trwale zresetować urządzenie z systemem Windows Phone 8

Metoda przycisku sprzętowego:

Aby wykonać twardy reset, naciśnij i przytrzymaj przyciski zasilania, zmniejszania głośności i aparatu, aż telefon zacznie wibrować. Następnie zwolnij przycisk zasilania i przytrzymaj pozostałe dwa przyciski przez kolejne 3-5 sekund. Telefon powinien zresetować się do ustawień fabrycznych.

Przykro mi, że nie mamy obecnie innych rozwiązań, ale będziemy Cię informować, jeśli się pojawią.

Aktualizacja 2018: Ten problem nadal nie otrzymał żadnego rozwiązania w celu rozwiązania go na oficjalnych forach. Wielu użytkowników zdecydowało się na zmianę telefonu i przejście na inny system operacyjny telefonu. To może być najlepsze rozwiązanie, które nie jest tanie, ale jeśli nie rozwiążesz tego problemu i nie będziesz mógł korzystać z telefonu, możesz pomyśleć o zakupie nowego. Jeśli przyjedziesz, aby naprawić ten błąd, daj nam znać w komentarzach, które rozwiązania Ci pomogły.

Link do głównej publikacji