Jakie są najlepsze rozwiązania VPN dla Enigma2? Oto nasza odpowiedź

Enigma2 jest zasadniczo oprogramowaniem typu open source używanym na komputerach PC do odbioru stacji cyfrowych. Zwykle ma intuicyjny graficzny interfejs użytkownika i jest zainstalowany na odbiorniku satelitarnym. Posiada również wiele funkcji, takich jak bukiety automatyczne i wtyczki innych firm. Enigma 2 obrazy są zwykle dostarczane przez zewnętrznych programistów i służą do przeglądania treści online i cyfrowych.

Ponadto oprogramowanie Enigma2 można zainstalować w różnych skrzynkach odbiorników i umożliwia użytkownikom nagrywanie programów za pośrednictwem sieci domowej. Użytkownicy mogą oglądać bukiet i stacje telewizyjne oferowane przez subskrybenta bukietu. VPN to oprogramowanie, które umożliwia bezpieczne połączenie ze stronami internetowymi i jest wykorzystywane do ominięcia regionalnych ograniczeń.

Wszystko o wirtualnej sieci prywatnej możesz przeczytać tutaj.

Wybór najlepszej sieci VPN dla Enigma2 może być mylący, ponieważ dostępnych jest wiele usług VPN. Poświęciliśmy czas na przetestowanie wielu usług VPN na Enigma2 i zdecydowaliśmy się na 5 najlepszych. Przeczytaj poniżej, ponieważ dajemy Ci szczegółową ocenę każdego oprogramowania VPN.

Najlepsza sieć VPN dla Enigma2

1

CyberGhost (zalecane)

cyberghost

CyberGhost to doskonała, wszechstronna usługa VPN, idealna dla urządzeń Enigma 2. VPN oferuje użytkownikom ponad 1000 serwerów w 60 krajach. CyberGhost szyfruje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania, dzięki czemu dane są nieczytelne dla agencji monitorujących i twojego dostawcy usług internetowych.

Ponadto inne funkcje bezpieczeństwa VPN obejmują wyłącznik zabójstw i ochronę przed wyciekiem DNS, która zapewnia zapobieganie przypadkowym wyciekom informacji i utrzymuje twoją tożsamość przez cały czas.

Ponadto VPN oferuje również doskonałą obsługę klienta dzięki szybkim odpowiedziom na zapytania. Użytkownicy mogą wykonać do 5 jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji

Tymczasem CyberGhost ma świetną cenę w tym okresie i obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
  • Świetny plan cenowy
  • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN

— CZYTAJ TAKŻE: 8 najlepszych sieci VPN do prowadzenia rozmów wideo na komputerach z systemem Windows 10 [Przewodnik po 2018]

2)

Tarcza Hotspot (sugerowana)

Hotspot Shield

Hotspot Shield to doskonała usługa VPN, która jest wysoko oceniana wśród bazy użytkowników VPN. VPN oferuje ponad 1200 serwerów w 50 krajach, które są strategicznie rozmieszczone na całym świecie

Ponadto serwery Hotspot Shield są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem klasy wojskowej, co zapewnia, że ​​informacje będą nieczytelne, jeśli uzyskasz do nich dostęp od usługodawcy internetowego lub rządu. Ochrona przed wyciekiem DNS zapewnia, że ​​nie musisz się martwić, że Twój adres IP zostanie ujawniony, gdy VPN nie działa. Przełącznik zabójstwa i tryb ukrycia są również dobrymi funkcjami bezpieczeństwa włączonymi przez VPN.

Jednak Hotspot Shield ma bezpłatną usługę VPN, chociaż nie zaleca się używania jej jako wypełnionej reklamami i nie w 100% bezpiecznej. Plany premium kosztują 5,99 USD rocznie z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

  • Pobierz teraz Tarcza Hotspot  i zabezpiecz swoje połączenie

— POWIĄZANE: Bitdefender VPN Review: Jedno z najlepszych narzędzi VPN na świecie

3)

VyprVPN

VyprVPN oferuje najwyższej jakości usługi VPN z wieloma serwerami na 75 lokalizacjach serwerów. Oferują użytkownikom nieograniczoną przepustowość i można połączyć się z najszybszym serwerem za pomocą jednego kliknięcia.

Interfejs użytkownika jest czysty, a funkcje są odpowiednio rozmieszczone w menu użytkownika. Istnieje wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak protokół kameleon, przełącznik zabicia i ochrona przed wyciekiem DNS. Wszystkie połączenia danych są szyfrowane przy użyciu najnowocześniejszej technologii. VPN oferuje również obejście bloków geograficznych, które umożliwia dostęp do treści geolokalizacji z urządzenia obsługującego Enigma2.

Sieć VPN jest kompatybilna krzyżowo i może być używana na komputerach Mac, Linux, a zwłaszcza na urządzeniach z systemem Windows. Ich prędkości serwerów są doskonałe i zapewniają niezawodny internet.

Pobierz VyprVPN

— POWIĄZANE: Jakie są najlepsze rozwiązania VPN, które chronią mnie przed hakerami?

4

IPVanish

IPVanish

IPVanish to popularna sieć VPN używana na całym świecie i doskonałe narzędzie do Enigmy 2. Oprogramowanie oferuje wiele serwerów w różnych lokalizacjach.

Ta najlepsza sieć VPN dla Enigma2 utrzymuje również zasady braku dzienników, co oznacza, że ​​Twoje informacje nie są logowane na ich serwerach. VPN ma zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak przełącznik zabicia i ochrona przed wyciekiem DNS. Dzięki tym funkcjom hakerzy i szpiedzy nie monitorują ani nie śledzą Twojej aktywności online.

Ponadto IPVanish zabezpiecza twoje połączenie, kierując je przez ich serwery zaszyfrowane 256-bitowym szyfrowaniem, które szyfruje twoje połączenie. Użytkownicy uzyskują także dużą prędkość ze swoich serwerów, co umożliwia optymalne przesyłanie strumieniowe lub grę.

Ta usługa VPN jest idealną siecią VPN do użycia w urządzeniu Enigma2, ponieważ jest dostępna w przystępnej cenie i oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Pobierz IPVanish

  • CZYTAJ TAKŻE: Ponad 5 najlepszych programów klienckich VPN dla komputerów z systemem Windows 7

5

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN jest jednym z najlepszych dostępnych VPN; zyskał zaufanie i wsparcie branży przez długi okres czasu. ExpressVPN działa na silnym serwerze szyfrującym i ma dobrze zdefiniowaną politykę prywatności.

Ponadto Express VPN ma serwery zlokalizowane w ponad 185 lokalizacjach w ponad 60 krajach, a ponieważ są właścicielami swoich serwerów, zapewniają szybkie i niezawodne połączenia. Twoje połączenie danych jest zabezpieczone najnowocześniejszym 256-bitowym szyfrowaniem, które zapewnia bezpieczeństwo danych przez cały czas. Opcje ochrony przed wyciekiem DNS i przełączania zabójstw zapewniają dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo informacji.

Ta najlepsza sieć VPN dla Enigma2 oferuje użytkownikom funkcję trybu ukrycia, która uniemożliwia dostawcy usług internetowych wykrycie twojego adresu IP; pomaga to w ograniczeniu ograniczania przepustowości. Posiadają również najwyższej jakości obsługę klienta, która pomaga użytkownikom w razie problemów.

Dlatego ExpressVPN jest zalecany dla użytkowników Enigmy 2 i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz także zapłacić bitcoinem, który jest idealny dla użytkowników dbających o bezpieczeństwo.

Pobierz ExpressVPN

Podziel się z nami swoim doświadczeniem w korzystaniu z jednej z najlepszych sieci VPN dla Enigma2, którą wyróżniliśmy w tym poście. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji