Czy VyprVPN jest zablokowany na komputerze z systemem Windows? Oto kilka alternatyw

VyprVPN jest popularnym dostawcą VPN wykorzystywanym przez wielu na całym świecie w celu ominięcia rządowej cenzury i dostępu do stron z ograniczeniami geograficznymi. Dostawcy VPN hostują własne serwery i są znani z doskonałych usług w połączeniu z przyjaznym interfejsem.

Jednak w ciągu ostatnich 2 lat pojawiło się kilka skarg VyprVPN jest zablokowany w kilku krajach. W ubiegłym roku Chiny były w stanie zablokować VPN przez pewien czas, co spowodowało, że Użytkownicy nie mogli uzyskać dostępu do treści. Pojawiły się również skargi użytkowników na Bliskim Wschodzie o trudnościach z dostępem do rządowych cenzurowanych usług, takich jak VoIP.

Nie zniechęcamy Cię wyraźnie do korzystania z tej usługi, ale zaleca się poszukiwanie alternatywnych sieci VPN zapewniających większą niezawodność. Jeśli masz problemy ze swoim VyprVPN, poniżej znajduje się 6 alternatywnych usług VPN, które powinieneś rozważyć.

Najlepsze alternatywy VyprVPN w systemie Windows 10

1

CyberGhost

najszybsza sieć VPN dla systemu Windows 10

Cyberghost zapewnia pełne funkcje VPN i doskonałą obsługę klienta. Dostawca działa na rynku od dłuższego czasu, co widać w dużej bazie klientów. Masz dostęp do ponad 1000 serwerów w 60 krajach, dzięki czemu masz szeroki wybór opcji do wyboru. Ich serwery są znane z szybkości i wydajności, co jest ważne, jeśli używasz ich do grania.

Ponadto CyberGhost ma wszystkie funkcje bezpieczeństwa, w tym ochronę przed wyciekiem DNS i funkcje ochrony przed DDoS. Te funkcje zapobiegają przypadkowym wyciekom adresu IP z usługodawcą internetowym. VPN jest łatwy w użyciu i automatycznie wybiera najszybszy serwer najbliższy Twojej lokalizacji.

CyberGhost ma obecnie obniżoną cenę i obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
 • Świetny plan cenowy
 • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN

 • 2)

  NordVPN

  vyprvpn zablokowanyNordVPN jest preferowany przez użytkowników, którzy chcą tego dodatkowego bezpieczeństwa. Ponieważ zapewniają ponad 2500 serwerów w 65 krajach; umożliwia to wybór dowolnego serwera dla swoich działań.

  Ponadto ich funkcje bezpieczeństwa obejmują opcję „zabicia przełącznika” i ochronę przed wyciekiem DNS, co pomaga zachować bezpieczeństwo tożsamości podczas przeglądania. Wszystkie serwery są szyfrowane za pomocą 256-bitowego szyfrowania, które zapewnia, że ​​twoje połączenie danych nie jest otwarte dla hacków i trackerów rządowych.

  VPN ma również doskonałe funkcje obsługi klienta z łatwym w użyciu interfejsem, który prowadzi użytkowników, jak efektywnie korzystać z oprogramowania.

  Możesz otrzymać plany premium NordVPN od 11 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku.

  Pobierz NordVPN

  CZYTAJ TAKŻE: Hola VPN zablokowana? Oto, co możesz zrobić, aby rozwiązać problem

  3)

  Hotspot Shield

  vyprvpn zablokowanyHotspot Shield to dobra usługa VPN, która istnieje od dawna. VPN oferuje użytkownikom około 600 serwerów w 40 krajach. VPN znana jest z prostoty i dobrej prędkości serwera.

  Ponadto dostępne są opcje ochrony przed wyciekiem DNS i przełączania zabójstw. Dzięki temu Twoje działania online są dobrze zabezpieczone. Tarcza Hotspot oferuje zarówno wersje bezpłatne, jak i płatne, a abonament premium kosztuje 6,99 USD miesięcznie.

  Pobierz Hotspot Shield

  4

  TunnelBear

  TunnelBear jest popularnym dostawcą usług, który zapewnia klientom doskonałą wydajność i interfejs użytkownika. TunnelBear ma ponad 1200 serwerów w ponad 25 krajach, co daje wiele opcji łączenia się z witrynami zablokowanymi za pomocą geolokalizacji.

  Otrzymujesz również nieograniczoną przepustowość dla płatnych wersji z szybkimi prędkościami serwera. TunnelBear ma imponujące serwery i jest wyposażony w pakiety bezpieczeństwa, takie jak przełącznik zabicia i system ochrony przed wyciekiem DNS. TunnelBear można otrzymać za opłatą 5 USD rocznie.

  Pobierz TunnelBear

  • 5

   ExpressVPN

   vyprvpn zablokowanyExpressVPN jest jedną z najlepszych wszechstronnych usług VPN dostępnych z wieloma doskonałymi recenzjami od klientów na całym świecie. Dostajesz niezawodne i oparte na wydajności serwery, kiedy korzystasz z ich usług.

   Ponadto ExpressVPN umożliwia do pięciu urządzeń na jednym połączeniu. Tryb niewidzialności umożliwia dostęp do niewykrytej zawartości geobloków. Funkcje bezpieczeństwa ukrywają Twój adres IP przed dostawcą usług internetowych i monitorami rządowymi, zapewniając bezpieczne przeglądanie. Ponieważ są właścicielami swoich serwerów, nie musisz obawiać się problemów z niezawodnością. Oferują również doskonałą obsługę klienta dla użytkowników.

   Aby skorzystać z ich pełnej obsługi, trzeba zapłacić 12,95 USD rocznie, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

   Pobierz ExpressVPN

   • 6

    BufferedVPN

    BufferedVPN jest znany z dużej szybkości serwera, co czyni go idealnym VPN dla graczy i intensywnych użytkowników Internetu. Sieć VPN zyskała ostatnio na popularności w ostatnich latach i oferuje inne kompleksowe usługi VPN.

    Subskrybując, uzyskujesz dostęp do serwerów w ponad 47 krajach, wszystkie ich serwery są zabezpieczone 356-bitowym szyfrowaniem, dzięki czemu możesz bezpiecznie surfować po Internecie. Masz również tryb ukrycia, który pozwala całkowicie ukryć Twoją aktywność w Internecie. Zapewnia to ochronę wszystkich danych osobowych przed wyciekiem.

    BufferedVPN oferuje podstawowy abonament w wysokości 8,39 USD rocznie, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

    Pobierz BufferedVPN

    • 7

     PureVPN

     PureVPN słynie z nacisku na niezawodność i wydajność. VPN zapewnia szeroką lokalizację serwerów, gdy masz dostęp do ponad 600 serwerów w 140 krajach. Oznacza to, że możesz połączyć się z dowolną zawartością geolock na całym świecie. Możesz także korzystać z pięciu urządzeń w ramach jednej subskrypcji z siecią VPN zgodną z wieloma urządzeniami.

     Co więcej, ich serwery mają imponującą prędkość i są szyfrowane zgodnie ze stanem protokołów szyfrowania. Masz również bezpieczną aktywność online, ponieważ VPN utrzymuje zasady braku dziennika. Możesz uzyskać dostęp do tej sieci VPN za pomocą wielu dostępnych pakietów. Jednak najtańszy pakiet kosztuje 2,95 USD miesięcznie rozliczane co dwa lata.

     Pobierz PureVPN

     Podsumowując, sieci VPN, które wymieniliśmy powyżej, mogą być używane na twoim komputerze, jeśli VyprVPN jest zablokowany na twoim komputerze. Doceniamy jednak podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji