Jakie jest najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house na PC?

Muzyka to sztuka, która wymaga doskonałych narzędzi wspomagających dobrej jakości. Muzyka house jest również formą muzyki najczęściej używaną przez DJ-ów. Jednak ta elektroniczna muzyka taneczna jest również popularna wśród miłośników muzyki.

Aby stworzyć nieskazitelny utwór, muzycy używają różnego rodzaju oprogramowania do nagrywania, takiego jak cyfrowe stacje robocze audio. Więc jakie jest najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house?

Jednak przed wybraniem oprogramowania ważne jest, aby dowiedzieć się, czy ma on wszystkie możliwości usprawnienia tworzenia. Oprogramowanie DAW powinno być na tyle zdolne, aby przekształcić Twoje dzieło w rzeczywistość.

Więc jakie jest najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house?

Tutaj wymieniliśmy nasz wybór jednych z najlepszych programów do produkcji muzyki.

Najlepsze 4 narzędzia do produkcji muzyki house na PC

1

FL Studio

FL Studio najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house

FL Studio to DAW (cyfrowa stacja robocza audio), która oferuje kompleksową pomoc przy produkcji muzyki.

Od komponowania, edycji i miksowania muzyki po aranżację i nagrywanie — oferuje wszystkie narzędzia do tworzenia muzyki wysokiej jakości.

Program jest wyposażony we wbudowaną opcję plug-and-play i matrycę pad (4 x 16 RGB) w środku ognia.

Użytkownicy mogą szybko dodawać wzorce w sekwencerze kroków lub przejść do trybu wydajności. Pomaga im to odtwarzać nuty na żywo, a nawet nagrywać je i wprowadzać wzorce.

Oprogramowanie pomaga muzykom miksować i masterować muzykę na maksymalnym poziomie profesjonalnym.

Od zaawansowanej automatyzacji, wysyłania sygnałów audio lub łańcuchów efektów po kontrolę sidechain i wiele więcej — oferuje wszystkie funkcje wymagane do tworzenia najlepszej muzyki.

To funkcja Piano Roll przesyła dane automatyzacji notatek do narzędzi wtyczek. FL Studio oferuje możliwość przechowywania notatek, dźwięku, automatyzacji i umieszczania dowolnego rodzaju danych w dowolnym miejscu, a nawet ich nakładania.

Zawiera ponad 80 instrumentów i efektów, kompresję, filtrowanie korekcji i wiele więcej.

Sterowanie Live Dj, interfejs wektorowy, obsługa VST i rewire, lub sterowanie multi-touch to tylko niektóre z jego innych głównych funkcji.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna, wersja pro zaczyna się od 99 USD

Kompletna produkcja muzyki z oprogramowania
Oprogramowanie do produkcji muzyki od Image Line FL Studio
FL Studio 20

Otrzymasz wszystkie przyszłe aktualizacje za darmo!

Pobierz Fruity Edition Uzyskaj wersję Producer Uzyskaj pakiet Signature
2)

Acid Pro

Acid Pro najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house

Acid Pro firmy Magix jest jednym z wiodących programów DAW zaprojektowanych z myślą o każdym producencie muzycznym. Ma elegancki interfejs oferujący dynamiczny i 64-bitowy silnik produkcji muzyki.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika przepływowi pracy, który obejmuje funkcje wysokiej jakości, oraz nowym instrumentom o wartości 1000 USD i więcej, jest to niewątpliwie jedno z najlepszych programów do tworzenia muzyki house. Zawiera także pętle, efekty i nowe, efektowne pętle ACIDized (9 GB).

Za pomocą tych narzędzi do nagrywania możesz nagrywać wokale i instrumenty do nowej piosenki

Oferuje również zaawansowane audio, solidne nagrywanie wielościeżkowe oraz funkcje MIDI oprócz wydajnej technologii zapętlania.

Nieustanne 24-bitowe wielościeżkowe nagrywanie dźwięku, dźwięk o wysokiej wierności z 64-bitowym potęgą, który działa w synchronizacji z komputerem, konsola mikserska o wysokim standardzie i łatwo dostosowywalna konfiguracja lub opcja układania projektów w logiczne części, to tylko niektóre z jej głównych cech.

Cena: zaczyna się od 40,95 $

Pobierz teraz Acid 365 Pro

3)

Narzędzia Avid Pro

Avid Pro Tools najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house

Avid Pro Tools całkowicie przeformułował przemysł muzyczny, oferując wszystko, co jest potrzebne do tworzenia, edytowania, miksowania i nagrywania dźwięku w środowisku studyjnym z dowolnego miejsca.

Narzędzia oferowane przez ten program pomagają użytkownikom usprawnić proces twórczy, tym samym pomagając muzykom dostarczać na czas.

Przenosi miksowanie ścieżek dźwiękowych na inny poziom dzięki Track Freeze, VCA Masters lub profesjonalnemu pomiarowi.

Znany z jakości dźwięku, Pro Tools wyostrza wydajność za pomocą dynamicznych narzędzi, które obejmują nagrywanie w pętli i listę utworów.

Pozwala także użytkownikom szlifować ścieżkę dźwiękową za pomocą efektów zszywek studyjnych i wtyczek do przetwarzania dźwięku. Wtyczki te obejmują korektory, emulatory wzmacniaczy gitarowych, pogłosy najwyższej jakości i wiele innych.

Co więcej? Muzycy mogą nawet udostępniać swoją muzykę, łącząc się z profesjonalistami medialnymi online.

Płynne mocowanie i edycja z maksymalną elastycznością i dokładnością oraz integracja z powierzchnią kontrolną opartą na EUCON należą do jego innych istotnych cech.

Cena: zaczyna się od 24,92 USD

Uzyskaj narzędzia Avid Pro

4

Ableton Live

Ableton Live najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house

Ableton Live jest jednym z najlepszych programów do produkcji muzyki ze względu na jego niesamowite funkcje. Oferuje podstawową opcję nagrywania wielościeżkowego z nieskończoną liczbą ścieżek MIDI.

Posiada również opcję wycinania / wklejania / łączenia oraz bezbłędne sekwencjonowanie MIDI. Co więcej, ma wbudowany pakiet dźwiękowy, który jest ogromną zaletą.

Co najlepsze, zawiera 23 biblioteki audio z około 5oGB różnych rodzajów dźwięków, pomagając użytkownikom tworzyć muzykę bezpośrednio po wyjęciu z pudełka.

Program oferuje użytkownikom opcję nagrywania i zmiany klipów, zarządzania ruchami sygnałów, nagrywania nowych klipów i wiele innych.

Jako bonus, muzycy mogą również skorzystać z opcji wypaczania, która pomaga osobno zmieniać prędkość partytury próbki.

Ponadto pomaga również tworzyć wysokość dźwięku, ustalać tempo, używać i edytować zawartość MIDI, a także wybierać różne zintegrowane efekty dźwiękowe i instrumenty.

Można je włączyć do środowiska funkcjonalnego z opcją przeciągania i upuszczania.

Tworzenie ścieżek równorzędnych dla biblioteki, miksowanie, automatyzacja rysowania, edytowania, nagrywania lub automatyzacji urządzeń i kontrolek miksera to tylko niektóre z jego innych głównych funkcji.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna, wersja pro zaczyna się od 30 USD

Uzyskaj Ableton Live

Ostatnie słowa

Cyfrowe stacje robocze lub DAW są obecnie najważniejszymi instrumentami dla producentów muzyki house do tworzenia muzyki dowolnego gatunku.

Ci, którzy zastanawiają się, jakie jest najlepsze oprogramowanie do tworzenia muzyki house, to niektóre z silników zapewniających profesjonalny wynik jakościowy z płynną pracą miksowania i masteringu.

Link do głównej publikacji