Jak mogę rozmyć twarz na filmach? Sprawdź 5 programów do rozmywania twarzy!

Jeśli szukasz niezawodnego oprogramowania do zamazywania twarzy do ukrywania lub ochrony tożsamości osób pojawiających się w Twoich filmach, to dobrze trafiłeś.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

W tym artykule wymienimy najlepsze narzędzia, których możesz użyć do szybkiej anonimizacji twarzy w filmach.

Najlepsze oprogramowanie do rozmywania twarzy dla systemu Windows 10

1. Movavi Video Editor (zalecane)

Movavi Video Editor oprogramowanie do rozmywania twarzy

Movavi to ciekawy edytor wideo, który ma również funkcję rozmywania twarzy. Jeśli potrzebujesz narzędzia do ukrywania twarzy ludzi lub ukrywania poufnych informacji, Movavi Video Editor może ci pomóc.

Korzystanie z tej funkcji jest bardzo łatwe i intuicyjne. Po zainstalowaniu edytora wideo Movavi otwórz go i zaimportuj wideo, które chcesz edytować, klikając „Dodaj pliki multimedialne”.

Aby rozmazać twarz ludzi, przejdź do Filtrów i wybierz Rozmycie. Możesz wybrać rozmycie całego wideo lub tylko jego części.

Poznaj podstawy edycji wideo za pomocą tego przyjaznego dla początkującego oprogramowania do edycji wideo dla systemu Windows 10.

Istnieje szereg różnych filtrów rozmycia, których można użyć. Aby dodać preferowany efekt rozmycia, przeciągnij jego ikonę do filmu na osi czasu. Można nawet dostosować intensywność efektu rozmycia, od łagodnego do intensywnego.

Co więcej, możesz także dodać artystyczny efekt rozmyciu i wybierać różne kształty rozmycia, takie jak serca, diamenty i inne.

Po uzyskaniu zadowalającego wyniku możesz wyeksportować swoje dzieło, naciskając przycisk Eksportuj.

  • Pobierz teraz Movavi Video Editor darmowa wersja

2. Adobe After Effects (sugerowane)

Oprogramowanie do rozmywania twarzy Adobe After Effects

After Effects to jedno z najlepszych programów do edycji wideo na świecie, którego można także używać do rozmywania twarzy ludzi na filmach. Zdecydowanie ma miejsce na liście najlepszych programów do rozmywania twarzy.

Dzięki funkcji śledzenia ruchu możesz łatwo zasłaniać twarze, logo i inne elementy. Możesz zastosować maskę upierzoną, aby chronić tożsamość osoby, a następnie śledzić tę maskę podczas przesuwania się po ramkach.

Radzenie sobie z uszkodzonymi plikami After Effects? Napraw je teraz za pomocą tego wspaniałego przewodnika.

Aby to zrobić, musisz najpierw wstawić obiekt zerowy, aby zastosować efekty. Przejdź do Wstaw, a następnie wybierz dodaj pusty obiekt. Otwórz panel śledzenia i wybierz pozycję oraz obrót, aby lepiej śledzić twarz osoby.

Teraz wybierz punkty śledzenia. Ustaw nowo utworzony obiekt zerowy jako cel. Przejdź do warstwy i dodaj nową warstwę dopasowania, aby zastosować efekt rozmycia.

Idź do Efekty Ustaw i wpisz słowo „mozaika”. Możesz przeciągnąć efekt mozaiki na nową warstwę dopasowania.

Aby zastosować efekt mozaiki tylko do twarzy ludzi, włącz narzędzie pióra i zacznij klikać wokół twarzy fotografowanej osoby, aby ją zamaskować.

  • Pobierz teraz Adobe After Effects z oficjalnej strony internetowej

3. Wondershare Filmora Video Editor

Wondershare Filmora Video Editor
Wondershare Filmora to świetne oprogramowanie do edycji wideo, które obsługuje również rozmywanie twarzy.

Oto recenzja Wondershare Filmora9. Sprawdź to i dowiedz się więcej o tym niesamowitym oprogramowaniu do edycji wideo.

Jeśli chcesz opublikować film online, ale nie chcesz, aby inni zobaczyli Twoją twarz w odpowiednim filmie, możesz po prostu rozmazać twarz.

To narzędzie ma funkcję face-off, która pozwala rozmyć twarze w mniej niż minutę. Ta funkcja automatycznie śledzi pozycję i obrót twarzy na filmie, aby zapobiec niezręcznym sytuacjom, w których rozmazane twarze stają się widoczne na ułamek sekundy.

Kolejną interesującą funkcją jest ta, która pozwala zastępować twarze ludzi przez zabawne maski lub śmieszne twarze.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kroków, które należy wykonać, aby rozmazać twarze w swoich filmach, sprawdź instrukcje dostępne poniżej:

  • Pobierz teraz Filmora Video Editor darmowa wersja
  • Kup teraz Filmora Video Editor Wersja profesjonalna

4. Narzędzie YouTube Blur Faces

Narzędzie YouTube Blur Faces

Jeśli planujesz przesłać swoje filmy na YouTube, powinieneś wiedzieć, że platforma udostępniania wideo Google zawiera wbudowane narzędzie, które pozwala rozmazać twarze.

W rzeczywistości narzędzie YouTube Blur Faces niedawno otrzymało szereg aktualizacji, które poprawiły jego dokładność i łatwość użycia.

Chcesz stworzyć niesamowite kupy na YouTube? Sprawdź ten artykuł z najlepszymi narzędziami, które pomogą Ci to zrobić.

Algorytm Google automatycznie wykrywa twarze i wyświetla listę wszystkich znalezionych twarzy. Następnie możesz wybrać ten, który chcesz rozmazać. Warto wspomnieć, że można rozmazać jedną, kilka lub wszystkie twarze na filmie.

Oto jak korzystać z opcji Blur Faces:

  1. Wybierz Efekt rozmycia tab> przejdź do Rozmycie twarzy> wybierz Edytuj. Poczekaj, aż YouTube przetworzy Twój film.
  2. Narzędzie wyświetli następnie miniatury dla każdej wykrytej twarzy.
  3. Po prostu kliknij miniaturę twarzy, którą chcesz rozmyć.
  4. Zapisz swoje zmiany.

To wszystko, efekt rozmycia powinien być teraz widoczny na twoich filmach.

5. Darmowy edytor wideo VSDC

VSDC Free Video Editor Oprogramowanie do rozmywania twarzy

VSDC to darmowe oprogramowanie do edycji wideo, które pozwala na szybkie i łatwe rozmycie twarzy lub obiektów na filmach. Program oferuje bogatą funkcjonalność zapakowaną w intuicyjny interfejs.

Szukasz najlepszego oprogramowania do edycji wideo dla filmów GoPro? Oto nasze najlepsze opcje.

Narzędzia umożliwiają tworzenie masek o różnych kształtach, których można używać do ukrywania, rozmycia lub wyróżniania niektórych elementów w filmach. Ta funkcja jest bardzo przydatna do rozmywania twarzy w celu ochrony tożsamości lub usuwania niechcianych znaków.

Aby uzyskać więcej informacji i przewodnik krok po kroku, jak używać VSDC do rozmycia twarzy, zapoznaj się z tym filmem poniżej:

Możesz pobrać VSDC Video Editor za darmo z oficjalnej strony narzędzia.

To prowadzi nas do końca naszej listy. Przetestuj wszystkie wymienione wyżej rozwiązania oprogramowania do rozmywania twarzy i zachowaj to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji