Jaka jest najlepsza usługa VPN dla domowych sieci Wi-Fi?

Szukasz połączenia VPN do domowego Wi-Fi, ale nie masz pewności, która sieć VPN jest dla Ciebie odpowiednia? Poniżej wyjaśniono, jakie są najlepsze dostępne sieci VPN.

Technologia VPN jest częścią oferty wielu dostawców komercyjnych. Dzięki tym konkretnym subskrypcjom możliwe jest aktywowanie sieci wirtualnych do połączonych serwerów na całym świecie.

Są dostawcy, którzy pozwalają aktywować standardowy dostęp VPN, umożliwiając korzystanie z urządzeń nieobsługiwanych bezpośrednio z oficjalnego programu, a także umożliwiając konfigurację połączenia VPN przez modem lub router w domu.

W niektórych przypadkach dostawca oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak serwer proxy do użytku z określonymi aplikacjami, co pozwala nie zawsze utrzymywać aktywne połączenie VPN dla wszystkich używanych programów i / lub urządzeń.

Oto lista najlepszych dostępnych VPN.

3 najlepsze rozwiązania VPN dla Twojego domu

1

NordVPN

Najlepsza sieć VPN dla domowego Wi-Fi

NordVPN szybko osiągnął wiodącą pozycję w sektorze usług VPN typu pay-as-you-go. Stało się tak zarówno dzięki agresywnej polityce handlowej, z niskimi cenami, jak i dodatkowymi rabatami oferowanymi przez ograniczony czas.

NordVPN obsługuje wiele standardów i technologii, dzięki czemu można ich używać na dowolnym innym urządzeniu, takim jak konsole, telewizory smart, routery i tak dalej.

Niektóre serwery oferują również funkcjonalność serwerów proxy SOCKS, umożliwiając konfigurację na poziomie aplikacji, zapewniając maksymalną szczegółowość, z jaką można ustawić poziom ochrony.

Oferowany program jest bardzo intuicyjny i pozwala wybierać spośród setek serwerów rozproszonych w sześćdziesięciu krajach, umożliwiając także określone konfiguracje, takie jak:

  • Podwójna sieć VPN (zdolna do przesyłania danych przez dwa różne bezpieczne kanały, ustanowione między różnymi krajami),
  • Cebula przez VPN (która wysyła pakiety przez sieć Tor przed dotarciem do bramy do Internetu),
  • Serwer anty-DDoS
  • Pozwala korzystać z dedykowanych adresów IP, płacąc premię w stosunku do standardowej subskrypcji.

Pobierz teraz NordVPN

2)

CyberGhost

Najlepsza sieć VPN dla domowego Wi-Fi

CyberGhost to firma bardzo popularna w krajach Europy Zachodniej. Ponadto uruchomił kilka niezależnych kampanii pozyskiwania funduszy w celu stworzenia serwerów proxy w Europie.

Po skandalach NSA wielu zastanawia się, czy VPN może być naprawdę bezpieczny, jeśli ma bazę korporacyjną w USA. Poszczególne serwery, które są fizycznie zlokalizowane w poszczególnych krajach, poza krajami 5-oczami.

Cyber ​​Ghost stosuje agresywną technikę pozyskiwania klientów, oferując doskonałe ceny i usługę VPN bez logów.

Ta sieć VPN jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają niezawodnej usługi, szczególnie dla anonimowych pobrań torrentów i szukają sieci VPN bez dzienników. Łatwy w użyciu, nawet w celu odblokowania różnych usług online.

Pobierz CyberGhost

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o CyberGhost, sprawdź naszą szczegółową recenzję.

3)

ExpressVPN

Najlepsza sieć VPN dla domowego Wi-Fi

ExpressVPN jest jednym z najdłużej działających dostawców w tym sektorze, który nadal oferuje jedną z najbogatszych i najbardziej kompletnych usług.

Doskonały zasięg geograficzny obejmuje 94 kraje, a na uwagę zasługuje dostępność programów dedykowanych najbardziej rozpowszechnionym platformom, zarówno stacjonarnym (Windows, MacOS i Linux), jak i przenośnym (Android i iOS).

Bardzo interesująca jest również obsługa dostępu VPN przez router. ExpressVPN oferuje nawet niektóre skonfigurowane routery na sprzedaż, zapewniając także odpowiednie oprogramowanie wewnętrzne dla kilku modeli Linksys. Postępując zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej, oferowana jest również możliwość ręcznego konfigurowania dostępu.

Oficjalni klienci komputerów stacjonarnych i mobilnych oferują przyjemny i nowoczesny interfejs, są łatwe w obsłudze i zawierają ciekawe zaawansowane funkcje, takie jak na przykład narzędzie do analizy wydajności, które w ciągu kilku sekund pozwala zlokalizować najszybszy serwer spośród wielu dostępny.

  • Uzyskaj teraz Express VPN

Porównaj najlepsze sieci VPN i przeczytaj recenzje, aby znaleźć tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom lub odwiedź strony internetowe każdej wirtualnej sieci prywatnej, aby poznać wszystkie funkcje, ceny i subskrypcje dostępne oprócz kodów rabatowych. kupony, aby zaoszczędzić na końcowym koszcie sieci VPN.

Czy korzystałeś z innych sieci VPN, które Twoim zdaniem są lepsze niż te wymienione na tej stronie? Podziel się swoim doświadczeniem w komentarzach!

Link do głównej publikacji