Jak zapisać strumienie miksera na Xbox

Mikser stał się popularną alternatywą dla Twitcha, chociaż na tym etapie czysty, przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że ​​jest to aplikacja do streamingu dla wielu początkujących streamerów. Przesyłanie strumieniowe za pomocą Mixera jest dość proste, niezależnie od tego, czy transmitujesz z komputera czy Xbox. Jeśli korzystasz z konsoli Xbox, podobnie jak innych streamerów, możesz zapisać strumienie miksera na konsoli Xbox.

Zapisywanie wcześniejszych strumieni jest przydatne, gdy chcesz uczyć się z gry i identyfikować błędy, aby ulepszyć rozgrywkę. Lub jeśli chcesz po prostu pochwalić się swoją kolacją z kurczaka w PUBG lub chorymi ruchami w Apex Legends swoim znajomym. W każdym razie oto, jak zapisać strumienie miksera na Xbox.

Jak zapisać strumienie Xixer na Xbox

Włącz opcję zapisywania strumieniowego w mikserze

Opcja zapisywania strumienia jest wbudowana w usługę przesyłania strumieniowego Mixer. Jednak użytkownicy muszą włączyć go ręcznie ze strony ustawień, aby móc pobierać swoje strumienie do wykorzystania w przyszłości. Oto jak to zrobić.

 1. Odwiedź Mixer.com i zaloguj się do swojego profilu Mixer.
 2. Po zalogowaniu kliknij Użytkownik ikona w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Teraz wybierz Nadawanie pulpit nawigacyjny z menu rozwijanego.
  Jak zapisać strumienie miksera na Xbox
 4. W sekcji Preferencje przełącz przełącznik, aby włączyć „Zachowaj nagranie moich strumieni„.
 5. Przewiń ponownie w dół i kliknij Zapisać.
 6. Teraz uruchom aplikację Mixer na konsoli Xbox i rozpocznij transmisję strumieniową.

Co powinieneś wiedzieć o Save Mixer Stream?

zapisz strumienie miksera na Xbox

 • Wszystkie zapisane transmisje są dostępne przez 14 dni od daty transmisji. Jednak w niektórych przypadkach partner Mixer może przechowywać zapisane strumienie przez okres do 90 dni. Okres ten jest jeszcze większy w przypadku niektórych kanałów e-sportowych.
 • Strumień musi mieć co najmniej 5 minut i mniej niż 48 godzin, aby można go było zapisać.
 • Zapisane strumienie będą dostępne do publicznego wyświetlania, jak tylko przetwarzanie zostanie zakończone.
 • Czasami możesz nie widzieć pierwszych kilku strumieni, ale kontynuuj transmisję z włączoną opcją i ostatecznie pojawi się ona w Twoim profilu.
 • Wcześniejsze strumienie z niebieską miniaturą oznaczają, że wciąż jest przetwarzane. Poczekaj na zakończenie przetwarzania, zanim będzie można go obejrzeć.
 • W przypadku, gdy Mixer nadal nie zapisuje twoich strumieni, nawet po włączeniu opcji zapisywania przeszłego strumienia, skontaktuj się z obsługą strumienia.

Link do głównej publikacji