Jak zapętlić filmy z YouTube

Uwaga: Pierwsza metoda opisana poniżej już nie działa. Zarówno parametry autoodtwarzania, jak i parametry pętli przestały działać jakiś czas temu i nie można ich już używać. Skrypty wymienione poniżej również już nie działają. Nadal działa rozszerzenie Chrome Looper, które dodaje funkcjonalność do przeglądarki Google.

Portal wideo YouTube nie oferuje żadnych środków do automatycznego zapętlania lub powtarzania filmów. Istnieje jednak kilka możliwych rozwiązań dla użytkowników, którzy chcą zapętlić wideo na YouTube.

Pierwsza opcja wymaga podstawowej wiedzy na temat struktury adresu URL YouTube, a zwłaszcza unikalnego kodu wideo, który jest częścią każdego adresu URL. Można zmienić adres URL filmu na YouTube, aby automatycznie zapętlał się i automatycznie odtwarzał. Oto jak możesz to zrobić ręcznie:

Normalny adres URL YouTube wygląda następująco

http://www.youtube.com/watch?v=sgjMK2sWgsE

Możesz przekształcić to w adres URL do odtwarzania i automatycznego odtwarzania, dodając parametry loop = 1 i autoplay = 1 do adresu URL i zmieniając go nieco, aby później wyglądał tak

http://www.youtube.com/v/sgjMK2sWgsEloop=1autoplay=1

Spowoduje to otwarcie filmu na YouTube w trybie pełnoekranowym w przeglądarce internetowej, automatyczne odtwarzanie i zapętlanie w nieskończoność.

Ręczne rozwiązanie do zapętlania filmów z YouTube jest w porządku, jeśli jest używane tylko rzadko. Użytkownicy, którzy chcą regularnie zapętlać filmy z YouTube, mogą rozważyć zautomatyzowaną opcję, taką jak skrypt użytkownika Youtube HD Ultimate, który ma funkcję automatycznego zapętlania filmów z YouTube. Dostępne są inne skrypty użytkownika, które oferują podobną funkcjonalność.

Aktualizacja: Zapoznaj się z naszą 4 popularną recenzją skryptów użytkowników Youtube, która przedstawia cztery najlepsze skrypty modyfikujące witrynę hostingową wideo według własnych upodobań.

Co najmniej dwa skrypty pozwalają zapętlać filmy w witrynie. Pod tym względem na uwagę zasługuje zwłaszcza Better Loopy dla YouTube, ponieważ pozwala ona nie tylko odtwarzać filmy z YouTube tak długo, jak chcesz, ale także wybrać określoną część filmu, którą możesz zapętlić zamiast całego wideo. To samo w sobie jest dość przydatne i wykracza poza to, co oferuje metoda ręczna i skrypt użytkownika w tym artykule.

Link do głównej publikacji