Jak wyszukiwać i znajdować odpowiednie treści w strumieniach Microsoft

Najbardziej pożądane są aplikacje, które mogą przenosić filmy szkoleniowe, nagrania ze spotkań zespołu i inne treści w jednym centralnym miejscu. Dlaczego? Takie aplikacje wzbogacają wrażenia w kontekście codziennej pracy organizacji, zapewniając płynne odtwarzanie wideo w aplikacjach internetowych i mobilnych. Dzięki temu Stream firmy Microsoft jest głównym miejscem do wyświetlania i udostępniania treści wideo dla przedsiębiorstw. W tym artykule poznasz proces wyszukiwania treści w Strumienie Microsoft.

Szukaj znajdź odpowiednią treść w strumieniach Microsoft

Zobaczmy, jak korzystać z usługi wideo dla przedsiębiorstw do wyszukiwania treści

  1. W obrębie kanału
  2. W ramach grupy.

Microsoft Stream oferuje solidną platformę, w której osoby w organizacji mogą bezpiecznie przesyłać, wyświetlać, organizować i udostępniać filmy w bezpieczny sposób. Usługa jest wyposażona w wiele wbudowanych funkcji wywiadowczych. Aby korzystać z Microsoft Stream, musisz posiadać odpowiednią komercyjną subskrypcję Office 365.

Po pierwsze, wpisz słowo lub wyrażenie (które reprezentuje twoją treść) w polu wyszukiwania u góry Microsoft Stream i naciśnij Enter.

Następnie przeprowadź wyniki wyszukiwania zawartości za pomocą kart Wideo, Kanały lub Osoby. Załóżmy, że jeśli jesteś zainteresowany wyszukiwaniem filmów i kanałów, możesz sortować wyniki według trafności, trendów lub innych kategorii. Ułatwia to znalezienie tego, czego szukasz.

Pamiętaj też, że Microsoft Stream znajdzie filmy oparte nie tylko na tytule i opisie, ale także na podstawie tego, co zostało powiedziane w filmie. Jest jednak jeden wymóg — musisz mieć odpowiednią licencję Microsoft Stream.

Następnie przejdź dalej w jeden z następujących sposobów.

1] Wyszukiwanie treści w kanale

Przejdź do kanału, w którym chcesz wyszukać.

Skorzystaj z pola wyszukiwania Wyszukaj filmy na stronie kanału.

2] Wyszukiwanie treści w grupie

Przejdź do grupy, w której chcesz wyszukiwać.

Kliknij kartę Wideo.

Użyj pola wyszukiwania Wyszukaj filmy na stronie grupy wideo.

Otóż ​​to!

Za pomocą tych prostych kroków możesz szybko nauczyć się wyszukiwać treści w strumieniach Microsoft. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Microsoft.com.

Link do głównej publikacji