Jak wyświetlać zdjęcia z Instagrama bezpośrednio na Twitterze

Zrób to trzy z rzędu (mówię o postach na Twitterze). Instagram najwyraźniej postanowił pobrać tweety ze zdjęciami z Twittera, co w zasadzie oznacza, że ​​musisz przejść do strony Instagram, aby wyświetlić zdjęcie, które Ty lub ktoś inny udostępniłeś w serwisie społecznościowym. Nie jestem do końca pewien, dlaczego decyzja została podjęta, ale jednym z powodów mógł być dodatkowy ruch w witrynie, gdy użytkownicy zaczęli klikać, aby wyświetlić zdjęcia.

Co gorsza dla Instagrama, Twitter ogłosił własną funkcję filtrowania zdjęć dla aplikacji mobilnych. Wciąż nie wiadomo, czy wpłynie to poważnie na przyszłość Instagrama na Twitterze.

Jednak bardzo realne jest to, że nie można już oglądać bezpośrednio opublikowanych zdjęć na Instagramie na Twitterze, co, szczerze mówiąc, nie jest najlepszym doświadczeniem użytkownika.

Rozszerzenie Google Chrome InstaTwit dodaje możliwości przeglądania zdjęć Instagram na Twitterze z powrotem do strony. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować rozszerzenie w przeglądarce, wszystko inne działa odtąd automatycznie. Aby wyświetlić zdjęcie na Instagramie na Twitterze, po prostu kliknij wiadomość, aby ją rozwinąć, co powinno ujawnić Ci zdjęcie w całej okazałości tuż pod postem.

Twitter zdjęcia na Instagramie

Nadal możesz użyć linku zamieszczonego w wiadomości wskazującego na oryginalne zdjęcie na Instagramie, aby przejść do witryny i tam sprawdzić. Możesz to zrobić, jeśli chcesz przeczytać komentarze opublikowane na Instagramie lub przejrzeć inne zdjęcia przesyłającego na Instagramie. Kliknięcie zdjęcia na Twitterze prowadzi do tej samej strony na Instagramie.

InstaTwit to przydatne rozszerzenie dla użytkowników Chrome, którzy chcą oglądać zdjęcia na Instagramie bezpośrednio na Twitterze. Pozwala to zaoszczędzić czas, zwłaszcza jeśli osoby, które obserwujesz na Twitterze, opublikują w witrynie wiele zdjęć.

Link do głównej publikacji