Jak uzyskać pomoc w systemie Windows 10

Jeśli napotykasz problemy i zastanawiasz się jak uzyskać pomoc w systemie Windows 10, następnie w tym poście wymieniono niektóre wbudowane opcje pomocy technicznej, a także Help Desk, wsparcie lub fora społeczności i opcje stron internetowych, gdzie można uzyskać pomoc. Spójrz na te opcje zasoby.

Jak uzyskać pomoc w systemie Windows 10

Jak uzyskać pomoc w systemie Windows 10

Chociaż można pobrać program pomocy Windows WinHlp32.exe dla systemu Windows 8.1, Microsoft zdecydował przenieść większość Pomocy systemu Windows 10 do trybu online. Jeśli więc masz otwartą aplikację i naciśniesz F1 lub Fn + F1, pomoc lokalna może być niedostępna. Oto opcje pomocy dostępne w systemie Windows 10:

 1. Użyj klawisza F1
 2. Użyj aplikacji Rozpocznij
 3. Włącz porady za pomocą Ustawień systemu Windows
 4. Użyj paska wyszukiwania lub Cortany
 5. Użyj aplikacji Kontakt z pomocą techniczną
 6. Użyj Microsoft Answer Desk
 7. Poproś o wsparcie przez e-mail lub czat
 8. Skontaktuj się z obsługą klienta firmy Microsoft przez telefon
 9. Śledź konto na Twitterze
 10. Za pośrednictwem Microsoft Store
 11. Inaczej
 12. Użyj paska wyszukiwania TWC
 13. Użyj szybkiej pomocy.
 14. Inne przydatne linki.

1] Użyj klawisza F1

Kliknięcie na Klawisz F1 zwykle uruchamia przeglądarkę, która oferuje wyniki Bing dotyczące Pomocy systemu Windows 10.

2] Użyj aplikacji Rozpocznij

Wpisanie pomocy w wyszukiwaniu paska zadań wyświetli Rozpocznij aplikację w wynikach. Na początek jest wiele tematów pomocy.

3] Włącz porady za pomocą Ustawień systemu Windows

Upewnij się, że otworzyłeś Ustawienia> System> Powiadomienia działania i zapewnił, że Pokaż wskazówki dotyczące systemu Windows jest ustawiony na Wł.

4] Użyj paska wyszukiwania lub Cortany

Możesz użyć paska zadań pasek wyszukiwania lub zapytaj Cortanę szukać pomocy online.

5] Użyj aplikacji Kontakt z pomocą techniczną

Użyj wbudowanego Skontaktuj się z aplikacją wsparcia czatować z Microsoftem. Za jego pomocą będziesz mógł rozmawiać online z pracownikami pomocy technicznej Microsoft Answer Tech. Za pomocą aplikacji możesz również zorganizować oddzwonienie.

6] Użyj Microsoft Answer Desk

Możesz skorzystać z usług Microsoft Answer Desk, płatna witryna pomocy technicznej na żywo, na czacie z pracownikiem pomocy technicznej Microsoft.

7] Poproś o wsparcie przez e-mail lub czat

Możesz także skontaktować się z pomocą techniczną firmy Microsoft przez e-mail i czat. Jeśli agent obsługi klienta jest w trybie online i jest dostępny do czatu tutaj, zobaczysz odpowiedni komunikat. Jeśli nie, po prawej stronie zobaczysz Czat błyskawiczny: agenci obsługi klienta są w trybie offline. Następnie możesz spróbować odwiedzić tę stronę, aby uzyskać pomoc na czacie. Ten formularz służy do wysyłania wiadomości e-mail do firmy Microsoft. Skontaktują się z Tobą przez e-mail.

8] Skontaktuj się telefonicznie z obsługą klienta Microsoft

Możesz skontaktować się z obsługą klienta Microsoft pod adresem Numer telefonu 1 800–642–7676 lub na stronie microsoft.com/contactus.

9] Obserwuj konto na Twitterze

Urzędnik pomocy technicznej Microsoft Świergot Konto to @MicrosoftHelps.

10] Inne sposoby

Jest więcej sposobów skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft przez telefon itp., w tym w celu wsparcia OEM.

11] Przez Microsoft Store

Możesz też uzyskać pomoc systemu Windows 10 Wsparcie ze sklepu Microsoft Store. W tym poście wymieniono również niektóre płatne opcje.

12] Użyj paska wyszukiwania TWC

Wyszukaj swój problem, podając konkretny otrzymany problem lub błąd, który wystąpił podczas korzystania z naszego Wyszukiwanie TWC. Szanse są duże; zobaczysz coś pomocnego. Jeśli nie, możesz poprosić nas o opracowanie samouczka. Jeśli możemy, zrobimy to. W przeciwnym razie zawsze możesz poprosić o wsparcie członków naszego forum na forach TWC.

13] Użyj szybkiej pomocy

Możesz teraz udzielać lub brać pomoc techniczną zdalnie, korzystając z Quick Assist w Windows 10.

14] Inne przydatne linki

Oto kilka linków, które pomogą Ci zrobić pierwszy krok w rozwiązywaniu problemów z Windows 10:

 1. Problemy z Windows 10, problemy z rozwiązaniami i poprawkami
 2. Wsparcie i rozwiązania dla systemu Windows 10. Wypróbuj te uniwersalne poprawki Guru
 3. FixWin dla systemu Windows 10 to przenośne oprogramowanie freeware, które pozwala naprawić i naprawić problemy i irytacje za pomocą jednego kliknięcia.

Możesz przeczytać te linki, które mogą ci pomóc w poszukiwaniu pomocy i wsparcia od Microsoft:

 1. Microsoft Diagnostic Tool w systemie Windows jest używany przez Microsoft Support do diagnozowania problemów z Windows. Gdy skontaktujesz się z pomocą techniczną Microsoft w celu uzyskania pomocy, specjalista ds. Wsparcia da ci Wytrych. Musisz otworzyć narzędzie diagnostyczne pomocy technicznej Microsoft i wprowadzić klucz dostępu. Powinieneś to wiedzieć wcześniej.
 2. Narzędzie do zgłaszania pomocy technicznej firmy Microsoft ułatwia gromadzenie krytycznych informacji systemowych i rejestracyjnych wykorzystywanych podczas rozwiązywania problemów z pomocą techniczną. Informacje te pomagają szybciej diagnozować problemy w oprogramowaniu i zapewniają rozwiązania.
 3. Microsoft Easy Assist umożliwia pracownikowi pomocy technicznej firmy Microsoft zdalne połączenie się z komputerem i pomoc w rozwiązaniu problemu. Korzystając z bezpiecznego połączenia, specjalista ds. Pomocy technicznej może wyświetlić pulpit i wykonać czynności diagnostyczne i rozwiązywania problemów.

Wszystkiego najlepszego!

Powiązane przeczytane: Ciągle pojawia się pomoc w systemie Windows 10.

Link do głównej publikacji