Pobierz najnowszą wersję Dolby na Windows 10 [SKRÓCONY PRZEWODNIK]

Dolby Audio Driver to dedykowane narzędzie, którego można używać na dowolnym urządzeniu z systemem Windows w celu poprawy jakości dźwięku laptopa, tabletu lub komputera stacjonarnego.

Teraz, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia, musisz użyć najnowszej wersji Dolby, co oznacza, że ​​musisz pobrać najnowszą wersję oprogramowania.

pobierz Dolby Windows
Niestety, powszechny problem związany jest z pewnymi problemami niekompatybilności między systemem Dolby a systemem Windows 10. Zasadniczo wielu użytkowników zgłosiło problemy z Dolby po aktualizacji do Windows 10 z Windows 7 lub Windows 10 z Windows 8.

Cóż, wszystkie te problemy dotyczą sterownika Dolby lub sterownika dźwięku zainstalowanego w urządzeniu; więc aby rozwiązać problemy z niezgodnością, wystarczy odinstalować bieżące sterowniki i pobrać najnowsze wersje.

Następnie można normalnie lub w trybie zgodności ponownie zainstalować dźwięk i sterowniki Dolby, ponieważ wszystko będzie działać bez problemów na urządzeniu z systemem Windows 10.

Naprawdę nie można pobrać części oprogramowania Dolby osobno dla systemu Windows 10

Dlatego jeśli musisz użyć najnowszej wersji swojego Dolby dostarczonej przez twojego OEM.

Teraz instalacja Dolby jest łatwa, ponieważ wystarczy pobrać odpowiednie sterowniki, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie przez kreatora instalacji.

Jak mogę pobrać sterowniki Dolby na Windows 10?

1. Przejdź do strony producenta komputera

Firma wyjaśnia, że ​​możesz znaleźć i pobrać najnowsze sterowniki audio Dolby ze strony pomocy technicznej producenta komputera. Pamiętaj, że każdy komputer jest dostosowany do indywidualnych wymagań, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku.

Dolby nie ma dostępu do tych niestandardowych sterowników audio.

Poniższa lista zawiera niektóre z najpopularniejszych producentów komputerów wśród użytkowników systemu Windows 10. Przejdź do strony pomocy technicznej, aby pobrać najnowsze sterowniki Dolby:

  • Acer
  • Dell
  • HP
  • Lenovo 
  • Urządzenia Microsoft Surface
  • Razer 
  • Samsung
  • Toshiba

Czy wiesz, że większość użytkowników systemu Windows 10 ma nieaktualne sterowniki? Bądź o krok do przodu, korzystając z tego przewodnika.

2. Zaktualizuj system Windows 10

Podczas instalowania najnowszych aktualizacji systemu operacyjnego na komputerze pobierasz również i instalujesz najnowszą wersję sterownika dla swojego urządzenia.

Jeśli więc chcesz uzyskać najnowszy sterownik Dolby dla systemu Windows 10, po prostu wybierz Ustawienia> Aktualizuj Bezpieczeństwo> i kliknij przycisk „Sprawdź dostępność aktualizacji”.

zaktualizuj sterowniki Dolby

Jeśli masz problemy z otwarciem aplikacji Ustawienia, zapoznaj się z tym artykułem, aby rozwiązać problem.

Masz problem z aktualizacją systemu Windows 10? Sprawdź ten przewodnik, który pomoże Ci je rozwiązać w mgnieniu oka.

Oczywiście, jeśli masz dodatkowe problemy i nadal nie możesz używać sterownika Dolby Audio Driver na urządzeniu z systemem Windows, nie wahaj się i podziel się z nami swoimi problemami — skorzystaj z pola komentarzy w tej sprawie.

Następnie opracujemy dedykowany samouczek, który pokaże, jak łatwo rozwiązać problemy związane z niezgodnością.

Oto, co Dolby chce, abyś wiedział, jeśli niedawno zaktualizowałeś system do Windows 10 i masz jakieś problemy. Sprawdź także nasz artykuł na temat rozwiązywania problemów z Dolby Sound w systemie Windows 10, jeśli takie wystąpią.

Ważna informacja dotycząca Dolby Advanced Audio i kina domowego

Dolby Advanced Audio v2 jest przeznaczony do wybranych modeli komputerów i nie jest dostępny do bezpośredniego zakupu lub pobrania. Nasi eksperci współpracują z producentami komputerów w celu dostosowania każdego modelu w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku.

Dolby Home Theater v4 jest przeznaczony do wybranych modeli komputerów i nie jest dostępny do bezpośredniego zakupu lub pobrania. Nasi eksperci współpracują z producentami w celu dostosowania każdego modelu w celu uzyskania najlepszej możliwej wydajności audio komputera.

Jeśli masz dodatkowe wskazówki i sugestie związane z tym postem, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji