Jak usunąć zapisy Steam Cloud [PRZEWODNIK KROK PO KROKU]

Od dawnych czasów setek płyt CD i DVD, coraz większych dysków twardych, po usługi w chmurze, gry znacznie wzrosły. Potrzeba coraz większej przestrzeni stała się koniecznością w przypadku większych i lepszych gier.

Steam, jedna z najlepszych platform do gier, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego usługa Steam Cloud stale się poprawia, oferując więcej miejsca i wyższe prędkości grania.

Zadaniem Steam Cloud jest automatyczne zapisywanie danych i synchronizowanie ich, abyś mógł bez obaw grać w swoje ulubione tytuły na wielu komputerach.

Ale czasami, po miesiącach lub nawet latach grania, wiele niechcianych plików i starych kopii zapasowych / zapisów należy usunąć, aby zwolnić miejsce na nowe gry. Dzisiaj dowiemy się, jak to zrobić.

Kroki, aby usunąć zapisy Steam Cloud

 1. Uruchom Steam.
 2. Przejdź do sklepu i wyszukaj swoją grę. Celem jest wylądowanie na stronie sklepu z grą. W lewym górnym rogu zobaczysz liczbę. Zapisz to.
 3. Teraz wyloguj się.
 4. Odłącz swój internet.
 5. Przejdź do folderu Steam (zwykle znajduje się w C:> Program Files> Steam), a następnie przejdź do folderu danych użytkownika. W folderze danych użytkownika powinien znajdować się inny folder, a wewnątrz niego powinny znajdować się twoje gry. Znajdź folder o nazwie zapisanej w kroku 2.
 6. Przejdź do folderu gry.zlokalizuj folder gry Steam
 7. Znajdziesz tam plik i folder. Usuń ich.
 8. Następnie natychmiast rozpocznij grę. Zostaniesz poproszony o ekran logowania Steam. Zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.
 9. Kliknij opcję Pozostań w trybie offline.
 10. Gdy pojawi się biblioteka gier, kliknij dwukrotnie grę, aby ją uruchomić. Podczas gdy zaczyna się, powinna powiedzieć Nowa gra.
 11. Zamknij grę i Steam.
 12. Ponownie włącz internet.
 13. Uruchom ponownie Steam. Przejdź do biblioteki i kliknij dwukrotnie swoją grę, aby ją otworzyć.
 14. Teraz pojawi się wyskakujące okno z dwiema ważnymi opcjami: Pliki w chmurze i Pliki lokalne. Kliknij Pliki lokalne.
 15. Poczekaj na zakończenie procesu.

Otóż ​​to. Teraz wszystkie stare zapisy i pliki kopii zapasowych powinny zostać usunięte i możesz rozpocząć grę od początku.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji