Jak usunąć wiadomości ze strony Nowa karta Operas

Najnowsza wersja Opera Developer podkreśla nadchodzące zmiany na stronie nowej karty przeglądarki internetowej.

Prawdopodobnie największą zmianą jest wprowadzenie wiadomości bezpośrednio na stronie początkowej pod listą szybkiego wybierania.

Chociaż niektórzy użytkownicy przeglądarki mogą uznać tę informację za przydatną, inni prawdopodobnie nie mają z niej większego zastosowania, biorąc pod uwagę, że domyślnie wyświetlane są tylko ogólne wiadomości.

Warto jednak zauważyć, że firma dodała do Opery eksperymentalną flagę, która umożliwia wybranie interesujących Cię tematów wiadomości, a także wybór innego języka lub regionu dla wiadomości.

Strona nowej karty Opery

Najpierw spójrzmy na zmodyfikowaną stronę nowej karty Opera 36. Jak widać, wiadomości są wyświetlane pod kafelkami szybkiego wybierania na stronie.

aktualności na stronie opery

Możesz przewinąć w dół, aby wyświetlić więcej wiadomości, a kliknięcie kafelka otworzy źródło wiadomości w nowej karcie w przeglądarce internetowej.

Wyłącz wiadomości na stronie nowej karty Opery

Aby całkowicie wyłączyć wiadomości na stronie głównej Opery (strona nowej karty), wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz nową kartę w przeglądarce internetowej, albo klikając ikonę plusa, aby spawnować nową kartę, albo używając Ctrl-T zamiast tego samego efektu.
  2. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu strony.
  3. Usuń zaznaczenie z Wiadomości w menu, które zostanie otwarte.

Zmień tematy wiadomości i język

opera spersonalizowane wiadomości

Jeśli podoba Ci się wyświetlana tam wiadomość, ale chcesz mieć większą kontrolę nad tym, co jest wyświetlane na stronie nowej karty, wykonaj następujące czynności:

  1. Załaduj opera: // flags # personalized-news-start-page w pasku adresu Opery.
  2. Alternatywnie, otwórz opera: // flags / i znajdź tam spersonalizowane wiadomości dla pozycji strony początkowej ręcznie (na przykład przy użyciu funkcji znajdowania na stronie).
  3. Ustaw preferencję na włączoną za pomocą menu.
  4. Kliknij przycisk Uruchom ponownie teraz, aby ponownie uruchomić Operę.

Po wykonaniu tej czynności możesz spersonalizować wiadomości na stronie nowej karty Opery, klikając ponownie ikonę koła zębatego na stronie.

Tam znajdziesz nowe opcje, aby dostosować najważniejsze historie i wybrać inny kraj język wiadomości.

spersonalizuj wiadomości

Zaznacz lub odznacz kategorie wiadomości, takie jak sport, podróże, technologia lub biznes, aby na stronie nowej karty przeglądarki były wyświetlane tylko te, które Cię interesują.

Ta funkcja ostatecznie pojawi się w Opera Stable i jest dostępna tylko na komputerowych wersjach przeglądarki internetowej, a nie na Opera Mobile.

Podsumowanie
Jak usunąć wiadomości z Opery's New Tab Page
Nazwa artykułu
Jak usunąć wiadomości ze strony Nowa karta Opery
Opis
Dowiedz się, jak modyfikować lub usuwać wiadomości wyświetlane na stronie nowej karty w przeglądarce internetowej Opera.

Link do głównej publikacji