Jak uaktualnić system Windows XP do systemu Windows 7

Jeśli pominąłeś system Windows Vista i planujesz teraz uaktualnienie systemu Windows XP do systemu Windows 7, ten tekst może ci pomóc. Opcja uaktualnienia z Windows XP do Windows 7 nie jest dostępna w Instalatorze Windows 7 podczas instalacji Windows 7 na komputerze z systemem Windows XP. Za pomocą narzędzia Łatwy transfer w systemie Windows można jednak migrować pliki i ustawienia z systemu Windows XP do systemu Windows 7 na tym samym komputerze.

Uaktualnij system Windows XP do systemu Windows 7

Aby to zrobić, musisz najpierw skopiować pliki na nośnik wymienny, taki jak zewnętrzny dysk twardy lub UFD, lub do udziału sieciowego za pomocą narzędzia Łatwy transfer w systemie Windows.

Następnie zainstaluj system Windows 7, a następnie migruj pliki z nośnika wymiennego na komputer.

Po zakończeniu musisz ponownie zainstalować oprogramowanie, ale pliki i ustawienia zostaną skopiowane z systemu Windows XP.

Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie Technet.

Łatwy transfer w systemie Windows umożliwia automatyczne kopiowanie plików, zdjęć, muzyki, wiadomości e-mail, ustawień i innych elementów do nowego systemu Windows 7. To znacznie ułatwia konfigurację nowego komputera ze wszystkimi osobistymi danymi i ustawieniami.

To oprogramowanie obsługuje przesyłanie danych za pomocą kabli łatwego transferu lub przez sieć, napęd zewnętrzny lub dysk CD / DVD.

Aby przenieść pliki i ustawienia na komputer z systemem Windows 7, zapoznaj się z instrukcjami dostępnymi w firmie Microsoft. Pobierz narzędzie Łatwy transfer w systemie Windows na komputer z systemem Windows XP.

Dodatkowe zasoby:

  1. Migracja systemu Windows XP do systemu Windows 7
  2. Windows XP na Windows 7 Hard-Link Migracja plików użytkownika i ustawień.
Link do głównej publikacji