Jak sprawdzić swoje transakcje na Kickstarter

Pierwszy przedmiot, który kiedykolwiek sfinansowałem na platformie finansowania społeczności Kickstarter, w końcu wysłano do mojej lokalizacji. Sfinansowałem go w grudniu 2011 r., Krótko po tym, jak po raz pierwszy odnotowałem Kickstarter. Jest to gra planszowa, która zabrzmiała jak świetny dodatek do mojej kolekcji i chociaż była kilkakrotnie opóźniona, jej autor zebrał swój akt, a paczka była w drodze z USA do Niemiec.

Wczoraj otrzymałem powiadomienie od niemieckich urzędów celnych, że paczka nie zawierała informacji o cenie, którą za nią zapłaciłem, i że muszę je przekazać, zanim ją zwolnią.

Sprawdziłem stronę Kickstarter tylko po to, aby dowiedzieć się, że informacje na niej zawarte wcale nie były tak przydatne. Podkreślił, ile przyrzekłem, ale tak naprawdę nie podał żadnych informacji na temat samego przetwarzania płatności.

Pytanie, które się teraz pojawiło, dotyczyło tego, gdzie mogłem znaleźć te informacje. Wiem, że Amazon jest procesorem płatności dla Kickstarter, ale szybkie rozejrzenie się po stronie Amazon nie ujawniło informacji, których szukałem.

Potem znalazłem stronę Amazon Payment i znalazłem na niej to, czego szukałem. Możesz zalogować się na stronie za pomocą konta Amazon, a kiedy to zrobisz, możesz sprawdzić aktywność swojego konta.

Amazon płatności kickstarter

Po prostu wybierz interesujący Cię przedział czasu i naciśnij przycisk widoku. Możesz zawęzić dane, klikając najpierw aktywność, jeśli dokonałeś wielu płatności za pomocą Amazon Payment.

Każdy zakup jest wymieniony wraz z datą, opisem, kwotą i przyciskiem szczegółów. Po kliknięciu tego następuje przejście do strony ze szczegółowymi informacjami, na której znajdują się dodatkowe informacje, takie jak cztery ostatnie cyfry numeru karty kredytowej.

Amazon Payment wyświetla listę wszystkich zakupów w Kickstarter, dzięki czemu zawsze możesz sprawdzić je tutaj. Możesz również przejrzeć rachunek za kartę kredytową i spróbować znaleźć płatności, które zostały dokonane, ale może to nie być tak wygodne. Pamiętaj, że nie obejmuje to płatności dokonywanych za pośrednictwem PayPal lub bezpośrednio na rzecz zespołu projektowego przy użyciu różnych środków.

Link do głównej publikacji