Jak przesyłać strumieniowo gry Xbox One na Windows 10

Najgorętszą rzeczą w świecie gier jest teraz gra Xbox One gry na Komputer z systemem Windows 10. Rozumiemy przez to przesyłanie strumieniowe gier Xbox One na komputer z systemem Windows 10, więc tak, musisz mieć Xbox One. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy korzystają z telewizora lub monitora w domu. Więc jeśli młodsza siostra chce oglądać Barbie Adventures lub młodszy brat chce oglądać Pokemony, możesz po prostu wstać i przesłać strumieniowo dowolną grę Xbox One na komputer z systemem Windows 10.

Gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10

Przesyłaj strumieniowo gry Xbox One na komputer z systemem Windows 10

Pamiętaj, że ta funkcja działa tylko w sieci lokalnej, więc nie możesz zabrać laptopa do swojego przyjaciela 10 przecznic dalej i spodziewać się streamowania gier, chyba że możliwe będzie połączenie z siecią lokalną z tak dużej odległości.

Zacznijmy od tego:

Upewnij się, że zaktualizowałeś komputer do systemu Windows 10. Jeśli korzystasz z systemu Windows 7 lub Windows 8.1, aktualizacja powinna być bezpłatna, więc skorzystaj z niej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Upewnij się także, że Xbox One jest podłączony do Wi-Fi lub połączenia przewodowego. Zawsze zalecamy połączenie przewodowe. Ponadto upewnij się, że na komputerze z systemem Windows 10 jest zainstalowana najnowsza aktualizacja, a Xbox One jest również zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania.

No to ruszamy:

Podłącz kontroler Xbox One do komputera z systemem Windows 10 przez USB. Zaczekaj cierpliwie, aż system Windows zainstaluje sterowniki, a następnie uruchom aplikację Xbox. Utwórz konto Xbox Live, jeśli jeszcze tego nie masz, a następnie zaloguj się.

Po lewej stronie powinno być coś, co mówi „Połączyć,”Pamiętaj o kliknięciu. Teraz wybierz opcję dodania konsoli Xbox One z listy urządzeń dostępnych do połączenia. Następnie kliknij „Przetestuj transmisję strumieniową„W tym miejscu Microsoft przeprowadzi test prędkości, aby upewnić się, że prędkość Internetu jest wystarczająco szybka.

Na koniec kliknij „Strumień”I obserwuj, jak Xbox One jest podłączony do komputera. Teraz możesz przesyłać strumieniowo wszystkie swoje ulubione gry.

To takie proste, ale pamiętaj, że klawiatura i mysz nie będą działać, przynajmniej nie teraz. Microsoft powinien wydać w przyszłości aktualizację dla Xbox One, która to obsługuje, ale nie jest jeszcze pewne, czy będzie ona przeznaczona wyłącznie do nawigacji w menu, czy też granie w gry zostanie uwzględnione w zestawie funkcji.

Link do głównej publikacji