Czy mogę cofnąć przywrócone pliki w Koszu? Oto odpowiedź

Usunięte pliki w Koszu często się gromadzą, szczególnie jeśli nie są często opróżniane. Przywracanie usuniętych plików do ich oryginalnej lokalizacji jest raczej proste, ale co się stanie, jeśli przypadkowo przywrócisz setki plików?

Czy możesz cofnąć przywrócone pliki i usunąć je wsadowo, czy będziesz musiał to zrobić ręcznie, jeden po drugim? Odpowiadamy poniżej.

Jak cofnąć Przywróć wszystko w Koszu

Załóżmy, że chcesz, aby Twoje pliki pozostawały przez jakiś czas w Koszu na wypadek, gdybyś musiał je zatrzymać. A gdy zajdzie taka potrzeba, będziesz chciał przywrócić usunięte (lub zarchiwizowane) pliki z Kosza. Jeśli jednak masz mnóstwo usuniętych plików w Koszu, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to przywrócić je wszystkie.

I nie, nie będziesz w stanie cofnąć operacji Przywróć wszystko, a jedynym sposobem na ponowne usunięcie plików jest po kolei. To niedorzeczna koncepcja, jeśli masz do czynienia z setkami, a nawet tysiącami plików.

Taki jest układ tej funkcji, po prostu nie pozwala cofnąć błędu. Poleganie na przywracaniu systemu lub historii plików nie przyniesie ci żadnej korzyści, ponieważ przywracanie plików nie zostanie cofnięte w ten sposób. To niestety oznacza, że ​​lepiej zacząć ręcznie usuwać te pliki, ponieważ nie ma łatwego sposobu na obejście tego.

Gdy to zrobisz, pamiętaj, aby być bardziej uważnym następnym razem, gdy będziesz wtrącać się do Kosza. Regularne usuwanie plików (raz w tygodniu) bardzo pomoże ci następnym razem. Mamy nadzieję, że była to pouczająca lektura i upewnij się, że zostawiłeś swoją opinię w sekcji komentarzy poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji