Jak pobrać program Visual Studio Code Insider

Jeśli jesteś w systemie Windows lub tworzysz oprogramowanie działające w systemie Windows, jestem pewien, że słyszałeś o Visual Studio. To zastrzeżone narzędzie firmy Microsoft, które pomaga kodować. Jedną z najlepszych rzeczy w tym narzędziu jest to, że jest ono zautomatyzowane i uzupełnia część kodu za pomocą autouzupełniania. Następnie mamy kod Visual Studio. To oprogramowanie typu open source, które pomaga kodować. Jest dostępny za darmo. W tym poście podzielę się, jak pobrać Insider kodu Visual Studio.

pobierz Visual Studio Code Insider

Jak pobrać program Visual Studio Code Insider

Visual Studio Code to edytor kodu, tak jak oferuje Visual Studio

  • Podświetlanie składni i automatyczne uzupełnianie dzięki IntelliSense.
  • Inteligentne uzupełnienia na podstawie typów zmiennych, definicji funkcji i importowanych modułów.
  • Jest rozszerzalny i konfigurowalny, obsługuje polecenia Git i tak dalej.

To powiedziawszy, jeśli już go używasz i chcesz wypróbować niepublikowane funkcje, możesz pobrać Visual Studio Code Insider ze strony VSCode Insider. Nie musisz rejestrować się przy użyciu konta ani niczego innego.

Różnice między Visual Studio Code Insider kodu Visual Studio

Visual Studio Code Insiders to wersja beta. Zawiera najnowsze funkcje i poprawki błędów, ale nowe funkcje mogą, ale nie muszą być stabilne.

Jeśli nie chcesz puścić wersji standardowej lub bezpłatnej, możliwe jest zainstalowanie obu wersji programu. Możesz używać ich jednocześnie. Możesz także łatwo zsynchronizować ustawienia między nimi za pomocą rozszerzenia Settings Sync.

Różnice między Visual Studio Code Visual Studio IDE

Visual Studio Code jest jak uproszczona wersja programu Visual Studio IDE. Jest to edytor kodów, w którym możesz pisać kody, obsługuje debugowanie, uruchamianie zadań i kontrolę wersji. Jest również dostępny dla komputerów Mac, co ułatwia obsługę HTML / JS / CSS, tj. Technologii po stronie klienta.

Większość programistów używających systemu Windows i tworzących dla systemu Windows będzie używać programu Visual Studio IDE, który może również wykonywać złożone przepływy pracy. Ale jeśli szukasz szybszego i lżejszego sposobu kodowania; Visual Studio Code to droga.

Poinformuj nas o swoich doświadczeniach z Visual Studio Code Insider.

Link do głównej publikacji