Jak odzyskać usunięte wiadomości Gmaila

Rzeczy mogą pójść nie tak, gdy pracujesz z komputerem lub opierasz się na zestawie danych i na początku nie musi to być twoja wina. Na przykład wiadomości e-mail mogą zostać przypadkowo lub celowo usunięte, być może przez byłą dziewczynę, kolegę lub przyjaciela, którym udało się uzyskać dostęp do konta Gmail. Inne możliwości obejmują udaną próbę włamania i hakera, który lubi być destrukcyjny, lub problem z usługodawcą.

Bez względu na przyczynę, jeśli wiadomości e-mail zostaną usunięte, których nadal potrzebujesz, musisz znaleźć sposób na ich odzyskanie. Jeśli zastosowałeś się do moich rad i utworzyłeś regularne kopie zapasowe Gmaila, możesz uzyskać dostęp do usuniętych wiadomości e-mail bezpośrednio z poziomu interfejsu programu. Nawiasem mówiąc, przewodnik wyjaśnia, jak wykonać kopię zapasową wiadomości e-mail od różnych dostawców, w tym Hotmail.

Jeśli nie masz kopii zapasowych poczty, nadal możesz mieć szansę przywrócić usunięte wiadomości Gmaila, jeśli spełnione są następujące wymagania:

 • Wiadomości e-mail nie zostały usunięte z kosza Gmaila
 • Od usunięcia minęło mniej niż 30 dni

Gdy usuwasz wiadomości e-mail w Gmailu, nie są one całkowicie usuwane, ale przenoszone do kosza usługi zamiast tego, gdzie są przechowywane, dopóki nie zostaną usunięte przez właściciela konta lub po 30 dniach przechowywania w koszu.

Aby sprawdzić, czy wiadomości e-mail, które chcesz odzyskać, nadal znajdują się w koszu, wykonaj następujące czynności:

 • Otwórz stronę główną Gmaila i zaloguj się na swoje konto
 • Znajdź kosz na lewym pasku bocznym. Może być konieczne kliknięcie linku więcej, zanim go zobaczysz.
 • Alternatywnie możesz wpisać: kosz w wyszukiwaniu, aby wyświetlić go bezpośrednio.

odzyskać usunięte wiadomości Gmail

 • Jeśli znajdziesz tutaj usunięte wiadomości, możesz przywrócić wiadomości e-mail, zaznaczając je, a następnie używając przycisku przenoszenia, aby przenieść wiadomości e-mail do skrzynki odbiorczej lub innego folderu.
 • Możesz również użyć opcji zaznacz wszystko, aby odzyskać wszystkie wiadomości e-mail znajdujące się w koszu jednocześnie.

Jeśli usuniętych wiadomości nie znaleziono tutaj, możesz wypróbować następujące alternatywne opcje ich odzyskania:

 • Spróbuj ich wyszukać. Być może wiadomości nie zostały usunięte, a jedynie przeniesione do innego folderu. Szukając wiadomości, upewniasz się, że tak nie jest.
 • Sprawdź folder Cała poczta, który znajduje się na liście na lewym pasku bocznym. Może być konieczne kliknięcie linku więcej, zanim będzie on dostępny tutaj
 • Sprawdź ustawienia przekazywania poczty. Chociaż nie pozwoli to odzyskać wiadomości e-mail, ktoś mógł skonfigurować Gmaila do automatycznego przekazywania niektórych lub wszystkich wiadomości na inny adres e-mail.
 • Podczas pracy sprawdź filtry, aby upewnić się, że wiadomości e-mail nie zostaną automatycznie usunięte z powodu reguł filtrowania

W ostateczności możesz spróbować wysłać prośbę o pomoc na oficjalnym forum Gmaila. Użytkownicy Hotmaila mogą sprawdzić, jak odzyskać usunięte wiadomości Hotmail, aby uzyskać podobne instrukcje.

Link do głównej publikacji