Jak naprawić typowe błędy Outlast 2

Outlast 2, kontynuacja popularnej gry Outlast, to naprawdę przerażająca horror. Choć osadzony jest w tym samym wszechświecie co pierwsza gra, zawiera różne postacie i inne ustawienia.

Niestety na Outlast 2 ma wpływ kilka problemów technicznych. W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy artykuł o tym, jak rozwiązać irytujące problemy z grafiką Outlast 2. W tym artykule będziemy dalej rozwijać pierwszy artykuł i pokazać, jak naprawić inne typowe błędy wpływające na grę.

Jak naprawić częste problemy z Outlast 2

1. Gracze nie mogą czołgać się pod drzewem
Kucanie jest mapowane na lewy klawisz CTRL, a indeksowanie jest mapowane na klawisz C. Na kontrolerze naciśnij, aby kucnąć, przytrzymaj, aby się czołgać.

2. Gracze nie mogą przejść obok pierwszego wroga
Jeśli nie możesz ominąć kilofu, po prostu uciekaj przed nią. W końcu zostawi cię w spokoju.

3. Utracone zapisywanie gier
Wydaje się, że czasami występuje problem z synchronizacją Steam Cloud. Twórcy gry już pracują nad łatką, aby rozwiązać ten problem.

W międzyczasie spróbuj wyłączyć obsługę Steam Cloud, ponieważ ta czynność może przywrócić poprzednią grę. W bibliotece Steam kliknij prawym przyciskiem myszy Outlast 2, wybierz Właściwości, a następnie na karcie Aktualizacje odznacz opcję „Włącz synchronizację Steam Cloud dla Outlast 2”.

4. Gra jest zablokowana na 24 FPS lub niższym
Aby rozwiązać ten problem, uruchom grę na pełnym ekranie bez obramowania. Przejdź do% userprofile% \ Documents \ My Games \ Outlast2 \ OLGame \ Config \ OLSystemSettings.ini, otwórz plik i ustaw opcję „UseBorderlessFullscreen” na „True”.

Outlast 2 wkrótce pozwoli graczom określić preferowaną częstotliwość odświeżania w wierszu poleceń.

5. Aparat nie działa
Ten problem jest powszechny wśród graczy korzystających z antywirusa Comodo i wydaje się, że jest spowodowany funkcją „automatycznego powstrzymywania”. Wystarczy wyłączyć tę funkcję lub program antywirusowy, aby odzyskać kontrolę nad kamerą gry.

6. Głos Blake’a jest niesłyszalny
Sprawdź ustawienia audio komputera. Jeśli komputer jest skonfigurowany do wyjścia 5.1 i podłączysz słuchawki do kanałów L / R, zabraknie kanału centralnego, z którego pochodzi większość głosów.

Jeśli masz głośniki stereo / zestawy słuchawkowe, skonfiguruj system Windows, aby odtwarzał dźwięk stereo. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę głośnika na pasku zadań, wybierz „Playback Devices”. Następnie wybierz urządzenie odtwarzające i przejdź do właściwości. Upewnij się, że na karcie „Zaawansowane” jest napisane „2 kanały”.

Jeśli masz system 5.1 lub 7.1, wszystkie połączenia powinny utrzymywać wszystkie te kanały przez całą drogę, aby uzyskać optymalne wyniki.

Jeśli natrafiłeś na inne obejścia, aby naprawić różne błędy Outlast 2, możesz pomóc społeczności, wymieniając kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji