Jak naprawić system Windows nie może znaleźć wuapp.exe Błąd: brak pliku Wuapp.exe — Napraw błędy komputera

pozbyć się „Windows nie może znaleźć wuapp.exe”Czy pojawia się komunikat o błędzie „System Windows nie może znaleźć pliku wuapp.exe” podczas próby uruchomienia aktualizacji systemu Windows lub zainstalowania programów systemu Windows lub wykonania dowolnego programu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, nie martw się, ponieważ ten blog zawiera kompletny przewodnik, w którym możesz łatwo rozwiązać ten problem. Ten typ błędu pojawia się, gdy brakuje pliku wuapp.exe lub jest on uszkodzony, gdy tak się stanie, system Windows nie ładuje programu i generuje system Windows nie może znaleźć pliku wuapp.exe i nie może uzyskać dostępu do określonego błędu programu.

Wuapp.exe to plik EXE, który został opracowany przez Knmi, który pomaga systemowi operacyjnemu Windows załadować aplikację w celu uzyskania dostępu. Gdy plik ten stanie się niedostępny, użytkownicy nie uruchomią programu i wyświetli monit, że system Windows nie może znaleźć błędu wuapp.exe. Jeśli tak się stanie, na ekranie komputera może pojawić się jeden z następujących komunikatów o błędach:

 • „Błąd aplikacji Wuapp.exe.”
 • „Wuapp.exe nie jest prawidłową aplikacją Win32.”
 • „Plik Wuapp.exe napotkał problem i musi zostać zamknięty. Przepraszamy za niedogodności.»
 • „Nie można znaleźć pliku wuapp.exe.”
 • „Nie znaleziono pliku Wuapp.exe.”
 • „Błąd uruchamiania programu: wuapp.exe.”
 • „Plik Wuapp.exe nie jest uruchomiony.”
 • „Błąd pliku Wuapp.exe.”
 • „Ścieżka do aplikacji powodującej błąd: wuapp.exe.”

Przyczyny systemu Windows nie mogą znaleźć błędu wuapp.exe

Istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na ten plik i spowodować, że będzie on niedostępny lub uszkodzony, niektóre z nich podano poniżej:

 • Gdy klucze rejestru związane z plikiem wuapp.exe zostaną uszkodzone lub uszkodzone.
 • Usunięcie plików powiązanych z wuapp.exe przypadkowo lub przez pomyłkę.
 • Niekompletna instalacja systemu operacyjnego Windows
 • Wirus komputerowy lub złośliwe oprogramowanie może również wpływać na aplikację wuapp.exe
 • Nieprawidłowe wpisy rejestru mogą również powodować brakujące lub uszkodzone pliki programu

Jak naprawić system Windows nie może znaleźć błędu wuapp.exe

Konieczne jest jak najszybsze rozwiązanie tego problemu, ponieważ może to prowadzić do poważnych problemów, takich jak awaria systemu operacyjnego, uszkodzenie aplikacji, spowolnienie systemu komputerowego, niemożność zainstalowania niektórych aplikacji i inne.

Zastosuj poniższe podane sztuczki, aby rozwiązać ten problem:

Sztuczka 1: Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym i uruchom polecenie SFC.

Sztuczka 2: Odinstaluj ostatnio zainstalowane programy i spróbuj zainstalować ponownie ze świeżą kopią.

Sztuczka 3: Upewnij się również, czy urządzenia sprzętowe są w porządku

Za pomocą wyżej podanej metody ręcznej możesz się pozbyć System Windows nie może znaleźć błędu wuapp.exe w systemie Windows 10 lub innym systemie komputerowym. Ale jeśli nie możesz uruchomić tych sztuczek lub podane sztuczki nie są pomocne, powinieneś wypróbować profesjonalne narzędzie do naprawy błędów komputera. Z tym oprogramowaniem można sobie poradzić System Windows nie może znaleźć błędu wuapp.exe bez problemu.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Aby naprawić różne błędy, takie jak błędy Instalatora Windows, błędy uruchamiania systemu Windows, problemy z kontrolką Active X, błędy Active X, błędy rejestru i wiele innych błędów exe, powinieneś wypróbować automatyczną metodę, aby pozbyć się tych wszystkich błędów. Sugerowana jest metoda automatyczna, ponieważ istnieją różne błędy, które nie są naprawiane przy żadnej ręcznej rozdzielczości, profesjonalny skaner błędów komputera pozwoli ci poradzić sobie ze wszystkimi rodzajami problemów związanych z systemem Windows bez robienia czegokolwiek ręcznie. Ta aplikacja zawiera bardzo łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika, szczególnie dla zwykłego użytkownika lub tych, którzy nie mają żadnych umiejętności technicznych. Pobierz i zainstaluj tę aplikację, a pozostałe zadanie zostanie automatycznie wykonane przez to. To skanuje komputer i naprawia wszystkie błędy lub błędy występujące w komputerze / laptopie. Za pomocą tego oprogramowania można również naprawić wszelkiego rodzaju problemy ze sterownikami systemu; zapewnia narzędzie do debugowania problemów związanych ze sterownikami. Teraz nie musisz cierpieć z powodu powolnego systemu, ponieważ jego zaawansowana technologia może zmienić stary system w zupełnie nowy komputer. Spróbuj raz i popraw wydajność swojego starego komputera.

Potężne funkcje narzędzia do naprawy komputera

 • Rejestr kopii zapasowej — Możesz wykonać kopię zapasową rejestru systemowego, pozwala to użytkownikowi utworzyć kopię zapasową rejestru, abyś mógł z niej korzystać w każdym kryzysie systemowym.
 • Wbudowany harmonogram — Ma wbudowany harmonogram, który skanuje komputer automatycznie po ustalonym czasie.
 • Usuwa puste klucze rejestru — Za pomocą tego narzędzia można uczynić bazę danych rejestru wolną od błędów, może ona usunąć wszystkie niechciane klucze rejestru z systemu Windows.
 • Sprawdza nieprawidłowe klucze klas — Może również sprawdzać nieprawidłowe klucze klas z systemu Windows i pomagać w płynniejszym działaniu. Sprawdza również rozszerzenie powłoki, nieprawidłowe pliki pomocy, nieprawidłowe wspólne znane biblioteki DLL, nieprawidłowe ścieżki i inne.
 • Zarządzanie / czyszczenie programów startowych — Zarządza także aplikacjami do czyszczenia i uruchamiania systemu Windows, które pomagają komputerowi uruchomić się bez opóźnień.
 • Skanowanie w poszukiwaniu nieprawidłowych skrótów programu — To narzędzie naprawia również wszystkie typy nieprawidłowych skrótów do aplikacji.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji