Jak naprawić problemy z dźwiękiem w Gears of War 5

Koalicja ogłosiła już, że przewidywana Gears of War 5 zostanie wydana we wrześniu tego roku. Gracze są już podekscytowani grą.

Ostatnio programiści zezwolili wielu graczom na grę, dołączając do jazdy testowej. Najwyraźniej jazda próbna zakończyła się powodzeniem, ponieważ gracze zgłosili wiele błędów w grze.

Wielu graczy skarżyło się na problemy z dźwiękiem na różnych forach. Jednak ważne jest, aby zrozumieć, że istnieją różne problemy, które mogą prowadzić do zniekształconego lub przerywanego dźwięku.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają podobny problem, musisz wypróbować następujące rozwiązania.

Kroki, aby rozwiązać problemy z dźwiękiem w Gears 5

1. Podłącz bezpośrednio zestaw słuchawkowy

Pamiętaj, że ten problem może wystąpić po podłączeniu zestawu słuchawkowego do kontrolera na komputerze. Zaleca się podłączenie zestawu słuchawkowego bezpośrednio do komputera, aby rozwiązać ten problem.

Dużo pisaliśmy o tym, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem w systemie Windows 10. Sprawdź ten przewodnik, aby uzyskać więcej informacji.

2. Zmień częstotliwość próbkowania

Zespół Gears 5 potwierdził, że problemy z dźwiękiem mogą być spowodowane graniem w grę z częstotliwością próbkowania 44,1 kHz.

Możesz rozwiązać ten problem, zmieniając częstotliwość próbkowania na 48 kHz.

  1. Najpierw otwórz okno Ustawienia dźwięku i otwórz nowe okno, klikając lewy przycisk w Panelu sterowania dźwiękiem.
  2. Po otwarciu nowego okna wybierz bieżące urządzenie audio i kliknij je lewym przyciskiem myszy.
  3. Następnie otwórz Właściwości głośnika klikając lewym przyciskiem myszy na właściwości i kliknij lewym przyciskiem myszy kartę Zaawansowane.
  4. Kliknij menu rozwijane lewym przyciskiem myszy i wybierz opcję 16 bitów, 48000 Hz.
  5. Na koniec kliknij przycisk Zastosuj, aby zapisać zmiany.

Te problemy z dźwiękiem powinny zostać rozwiązane teraz i możesz kontynuować grę w swoją ulubioną grę. Pamiętaj, że są to znane problemy, a programiści pracują nad ich rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że łatka zostanie wydana wkrótce.

Ilu z was ma podobny problem podczas gry? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji