Jak naprawić Niestety wystąpił problem z aktualizacją błędu Oculus

Znamy Oculus, firmę zajmującą się technologią montażu na głowie, która produkuje najnowsze zestawy słuchawkowe do rzeczywistości wirtualnej. Na nowo definiuje cyfrową rozrywkę, zapewniając lepsze zanurzenie, bez względu na to, czy oglądasz film, czy grasz, przyszłość nigdy nie była tak blisko naszych palców lub oczu.

Mogą jednak wystąpić problemy z Oculusem, a jednym z typowych problemów zgłaszanych przez użytkowników jest problem z aktualizacją błędu Oculus. Wielu użytkowników zgłosiło ten problem w wątkach Reddit.

W ciągu ostatniego tygodnia pojawiał się ten komunikat raz na jakiś czas.

Na wszystkich dyskach biblioteki jest dużo wolnego miejsca, dysków, na których znajduje się% TEMP%, a także dysku, na którym zainstalowane jest oprogramowanie Oculus.

Przyczyny tego problemu mogą być różne, a czasem może wystąpić ten błąd z powodu niewłaściwego programu antywirusowego konfiguracji zapory. Stworzyliśmy listę poprawek, które mogą rozwiązać ten problem. Więc zacznijmy, prawda?

Jak mogę to naprawić? Problem z aktualizacją Oculus Rift?

 1. Wyloguj się ze swojego oprogramowania
 2. Wykonaj aktualizację oprogramowania układowego
 3. Przenieś swoje duże pliki
 4. Napraw oprogramowanie
 5. Sprawdź swój program antywirusowy i zaporę ogniową

1. Wyloguj się ze swojego oprogramowania

Czasami najprostsze rzeczy dają najlepsze wyniki. Jeśli otrzymujesz Przepraszamy, mamy problem z aktualizacją błędu Oculus, być może możesz go naprawić, wylogowując się. Wyloguj się z oprogramowania domowego Oculus, poczekaj chwilę i zaloguj się ponownie.

Aby to zrobić, przejdź do sekcji Znajomi, kliknij trzy kropki, a następnie wybierz Wyloguj się.

2. Wykonaj aktualizację oprogramowania układowego

Być może problem może być związany z oprogramowaniem układowym. Oprogramowanie układowe to oprogramowanie, które zapewnia kontrolę niskiego poziomu dla określonego sprzętu urządzenia. Może to może powodować problemy z próbami aktualizacji oprogramowania Oculus.
aktualizacja oprogramowania Przepraszamy're having trouble updating Oculus

 1. Najpierw podłącz zestaw słuchawkowy i upewnij się, że pokazuje się jako podłączony w Narzędzie konfiguracji Oculus.
 2. Wybierz Przybory, Kliknij zaawansowane, i wybierz Aktualizacja oprogramowania.
 3. Po wyświetleniu monitu o wybranie pliku wybierz plik przygotowany dla zestawu słuchawkowego.
 4. Rozpocznie się aktualizacja oprogramowania układowego.
 5. Po zakończeniu aktualizacji zamknij komputer i uruchom ponownie Narzędzie konfiguracji Oculus.

3. Przenieś swoje duże pliki

To nie jest idealny scenariusz, ale minimalna wymagana przestrzeń to aktualizacja Oculus Rift to 9 GB. Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca, możesz napotkać Niestety mamy problem z aktualizacją błędu Oculus.

Aby zwolnić miejsce, po prostu usuń duże niepotrzebne pliki lub przenieś je na inną partycję. Możesz także spróbować odinstalować dowolne programy lub treści, których już nie używasz. Spróbuj przenieść duże pliki na zewnętrzny lub alternatywny dysk twardy. Na koniec możesz użyć funkcji Oczyszczanie dysku, aby zwolnić dodatkowe miejsce.

4. Napraw oprogramowanie

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do oficjalnej strony konfiguracji Oculus.
 2. Kliknij na Pobierz oprogramowanie Oculus Rift , a następnie uruchom pobrany plik za pomocą Administrator prawa
 3. Kliknij Naprawic.

Po zakończeniu procesu sprawdź, czy problem nadal występuje.

5. Sprawdź swój program antywirusowy i zaporę ogniową

bitdefender Przepraszamy're having trouble updating Oculus

Spróbuj dodać białą listę oprogramowania Oculus zarówno do zapory ogniowej, jak i do wybranego programu antywirusowego. Czasami Twój program antywirusowy lub zapora sieciowa może zablokować połączenie, powodując pojawienie się problemu z aktualizacją błędu Oculus. Jeśli Twój program antywirusowy uniemożliwia aktualizację oprogramowania Oculus, być może powinieneś go tymczasowo wyłączyć lub przełączyć na inny program antywirusowy.

Bitdefender zapewnia doskonałą ochronę i szybkość, a co najważniejsze, nie będzie w żaden sposób kolidował z twoim systemem, więc koniecznie wypróbuj go.

 • Pobierz Bitdefender Antivirus 2019

Proszę bardzo, oto kilka rozwiązań, które mogą pomóc naprawić. Przepraszamy, mamy problem z aktualizacją błędu Oculus, więc koniecznie wypróbuj je wszystkie.

Link do głównej publikacji