Jak naprawić komunikat o błędzie NBA 2K17 EFEAB30C

Komunikat o błędzie „EFEAB30C” jest częstym błędem wśród graczy NBA 2K16 i NBA 2K17. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz teraz szybko rozwiązać ten problem. Firma 2K opublikowała niedawno post na swoim forum wyjaśniający, dlaczego występuje ten błąd i jak go naprawić.

Po pierwsze, zobaczmy, dlaczego komunikat o błędzie EFEAB30C wpływa na NBA 2K16 i NBA 2K17. W większości przypadków ten błąd występuje, ponieważ nie masz najnowszych danych gry pobranych na komputer. Z tego powodu nie możesz kontynuować gry, dopóki nie zainstalujesz najnowszych aktualizacji gry.

Mam kod błędu efeab30c po ponownej instalacji Steam i NBA2K17. Próbuję znaleźć jakieś rozwiązania. Być może ponowna instalacja systemu operacyjnego jest jednym z rozwiązań, ale nie najlepszym.
Myślę, że powodem, dla którego mówi efeab30c, jest to, że NBA2K17 nie usuwa swoich zasobów podczas odinstalowywania.

Poprawka: komunikat o błędzie NBA 2K16 / NBA 2K17 EFEAB30C

Musisz pobrać najnowszą NBA 2K17 na konsolę lub komputer. W przypadku niektórych graczy może to potrwać dłużej, w zależności od wielkości pobierania i szybkości połączenia internetowego.

Po zakończeniu pobierania pojawi się monit o powrót do menu głównego gry, aby aktualizacja mogła wejść w życie. Możesz zagrać w szereg gier w trybie „Zagraj teraz”, aby przyspieszyć proces pobierania.

Inne NBA 2K16 i NBA 2K17 potwierdzają, że ponowne uruchomienie konsoli Xbox One rozwiązało ten problem. Jeśli wolisz to rozwiązanie i korzystasz z dysku NBA 2K17, najpierw wyjmij dysk, odczekaj kilka minut, a następnie wróć do trybu online.

Link do głównej publikacji