Jak naprawić błędy w Totally Accurate Battle Simulator na PC

Totally Accurate Battle Simulator lub T.A.B.S. jest, jak tytuł mówi, bitwą symulacyjną.

Zawiera fizykę ragdoll, a kwestie taktyczne są pozostawione graczowi, aby umieścić swoje wojska na polu bitwy.

T.A.B.S. jest obecnie publicznie dostępny w wersji alfa na Steamie i zawiera kampanię 20 misji oraz tryb sanbox. Więcej treści zostanie dodanych w najbliższej przyszłości.

Mimo że gra jest na wczesnym etapie, wielu użytkowników szybko wskazywało błędy w grze w różnych wątkach Steam. Z niektórymi przypadkami awarii lub blokad podczas gry.

Innymi kluczowymi aspektami rzeczy, które wymagają dopracowania w grze, są jednostki, które nie działają zgodnie z przeznaczeniem. Stworzyliśmy listę często wykrytych błędów, więc zacznijmy.

Typowe błędy TABS

 1. Błędy jednostek dystansowych
 2. Błąd ładowania 3: 0000065432
 3. Awaria gry
 4. Wolna szybkość klatek

1. Błędy jednostek dystansowych

Wiele osób zauważyło, że jednostki dystansowe nie strzelają normalnie, co prowadzi do bardzo dziwnych sytuacji, w których łucznicy strzelają nad głowami innych jednostek, ale nie zadają obrażeń.

Przetestowałem to z Muszkietami i Kłusownikami. Widziałem, jak łucznicy strzelają w strzały nad głowami, po chwili uderzyli, ale to zajmie trochę czasu. Widziałem też 2 muszkiety, które usuwają 6 łuczników z tego powodu, więc napraw ten błąd.

2. Błąd ładowania 3: 0000065432

Niektórzy użytkownicy zgłosili ten typ błędu występującego podczas ich przeglądów. Wydaje się, że jest to związane z nieprawidłowym działaniem klienta Steam.

dostałem to samo po nowej aktualizacji. próbowałem kilku rzeczy, ale nadal nie działa.

3. Zawieszenie gry

Pojawiły się doniesienia, że ​​gra ulega awarii w różnych odstępach czasu podczas gry. Dla niektórych rozbija się podczas wychodzenia, dla niektórych rozbija się podczas bitwy.

Dla mnie gra ZAWSZE ulega awarii przy wyjściu. Jest to nowy problem od ostatniej łatki. Ale OTOH, łatka rozwiązała wiele przypadkowych awarii podczas gry, więc teraz prawie jedyne awarie, które dostaję, są na wyjściu.

4. Powolna szybkość klatek

Nikt nie lubi, gdy gra zaczyna upuszczać klatki. Nie jest to najbardziej idealna sytuacja, ale niektórzy gracze tego doświadczyli.

Jak zwykle otworzyłem grę, ale kiedy zacząłem grać, coś poszło nie tak, gra utknęła w zwolnionym tempie. Ponownie zainstalowałem grę kilka razy, a gra nadal zawiera błędy.

Teraz, gdy już przyjrzeliśmy się omawianym błędom, przejdźmy do poprawek, prawda?

Jak naprawić problemy z grą TABS

Napraw awarie gry T.A.B.S.

Jeśli wystąpi blokowanie lub sporadyczne zawieszanie się, możesz spróbować wymusić uruchomienie gry w DirectX 11. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do swojej biblioteki Steam.
 2. Znajdź grę i kliknij ją prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Właściwości.
 3. W zakładce Ogólne kliknij Ustaw opcje uruchamiania, a pojawi się okno dialogowe.
 4. Wpisz w polu dialox na końcu docelowego ciągu -force-d3d11 i kliknij OK;
 5. Zamknij okno Właściwości;
 6. Uruchom grę.

Napraw błąd TABS 3: 0000065432

Ten błąd może być związany z uszkodzonymi plikami w bibliotece Steam. To rozwiązanie działa równie dobrze w przypadku usterki jednostek, które możesz napotkać w grze. Aby wykonać kontrolę, wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom Steam;
 2. Od twojego Biblioteka kliknij prawym przyciskiem myszy grę i wybierz Nieruchomości z menu;
 3. Wybierz Pliki lokalne kartę i kliknij Sprawdź integralność plików gry przycisk;
 4. Steam zweryfikuje teraz pliki twojej gry;
 5. Po zakończeniu uruchom T.A.B.S.

TABS Framerate drop drop

Spróbuj zaktualizować kartę graficzną o najnowsze sterowniki. Innym dobrym rozwiązaniem jest wyłączenie synchronizacji pionowej, ponieważ może ona zmniejszyć rozrywanie grafiki.

Jeśli po tym staniesz w obliczu rozdarcia podczas gry w T.A.B.S., zalecamy włączenie synchronizacji pionowej, aby włączyć ją ponownie w ustawieniach gry. Alternatywnie możesz zmienić ustawienie z wyższymi szczegółami na niższe.

Mamy nadzieję, że te poprawki były dla Ciebie pomocne. Wiemy, że gra jest w początkowej fazie alfa, ale chcielibyśmy poznać Twoje odczucia związane z T.A.B.S. w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji