Jak naprawić błąd Ta wersja Netflix nie jest zgodna

Netflix to popularna platforma do przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych, ale wielu użytkowników zgłosiło, że ta wersja Netflix nie jest zgodna z błędem. Jest to powszechny problem z serwisem Netflix i firma próbowała rozwiązać ten problem na swojej oficjalnej stronie internetowej. Netflix twierdzi, że jest to problem ze zgodnością; jednak nie ma jednoznacznego rozwiązania, aby trwale rozwiązać problem.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszym możliwym rozwiązaniom, które pomogą naprawić ten błąd Netflix na komputerze z systemem Windows.

Jak naprawić Twoje urządzenie nie jest kompatybilne z tą wersją Błąd Netflix?

 1. Uruchom ponownie komputer
 2. Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Netflix
 3. Napraw problemy z przeglądarką

1. Uruchom ponownie komputer

uruchom ponownie komputer Ta wersja Netflix nie jest kompatybilna

Rozpocznij od prostego rozwiązania i uruchom ponownie komputer. To powinno rozwiązać problem, jeśli tymczasowa usterka spowoduje błąd Ta wersja Netflix nie jest zgodna.

2. Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Netflix

Innym szybkim rozwiązaniem do naprawienia Ta wersja Netflix jest niezgodna Błąd polega na odinstalowaniu aplikacji i ponownym zainstalowaniu. Oto jak to zrobić.

 1. Otworzyć Aplikacja ustawień idź do Aplikacje.
  aplikacje Ta wersja Netflix nie jest kompatybilna
 2. Znajdź Aplikacja Netflix na liście i odinstaluj go.
 3. Po zakończeniu procesu pobierz go ponownie ze Sklepu Windows.
 • 3. Napraw problemy z przeglądarką

  Google Chrome Netflix nie jest kompatybilny

  Jeśli napotykasz błąd podczas korzystania z Netflix w przeglądarce internetowej, wykonaj następujące kroki.

  1. Wyczyść pliki cookie przeglądarki — Wejdź na Netflix.com/clearcokkies. Wyloguje Cię to z konta Netflix, a także usunie pliki cookie z serwisu Netflix. Zaloguj się ponownie, aby sprawdzić ulepszenia.
  2. Wyłącz program antywirusowy — Czasami program antywirusowy może zakłócać działanie odtwarzacza Netflix, powodując błąd. Spróbuj tymczasowo wyłączyć program antywirusowy, aby zobaczyć, czy ma to jakikolwiek wpływ. Jeśli tak, może być konieczne zaktualizowanie programu antywirusowego lub dodanie Netflix do białej listy.
  3. Sprawdź swoje łącze internetowe — Jeśli używasz urządzenia komórkowego do połączenia komputera z siecią, usługa może nie obsługiwać przesyłania strumieniowego. Upewnij się, że dostawca usług sieciowych obsługuje przesyłanie strumieniowe i sprawdź, czy sieć spełnia minimalne wymagania dotyczące przesyłania strumieniowego.
  4. Wypróbuj inną przeglądarkę — Jeśli błąd występuje w przeglądarce Chrome, spróbuj użyć Microsoft Edge, Firefox lub Opera, aby sprawdzić, czy jest to błąd specyficzny dla przeglądarki

  Postępując zgodnie ze wszystkimi rozwiązaniami wymienionymi w tym artykule, powinieneś być w stanie naprawić Ta wersja Netflix nie jest zgodnym błędem na komputerze z systemem Windows 10.

  Daj nam znać, jeśli którekolwiek z tych rozwiązań pomogły ci rozwiązać problem w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji