Jak naprawić błąd Save 510 w Sims 4 na komputerach z systemem Windows 10

Sims 4 to jedna z najpopularniejszych kontynuacji najpopularniejszej symulacji życia w historii. Teraz EA udało się jakoś ulepszyć starą recepturę i uczynić ją jeszcze lepszą dzięki tuzinowi DLC i dodatkowej zawartości. Niemniej jednak ta gra ma różne wady, w tym błędy i różne błędy. Ten, który spróbujemy dziś rozwiązać, ma kod 510 i pojawia się podczas zapisywania postępu w grze.

Aby rozwiązać ten problem, zalecamy stopniowe wykonywanie poniższych kroków w kolejności przedstawionej poniżej.

Jak rozwiązać Sims 4 Zapisz błąd 510 na PC

 1. Zaktualizuj mody
 2. Usuń mody
 3. Wyczyść pamięć podręczną gry
 4. Sprawdź poprawność gry za pomocą Origin
 5. Zainstaluj ponownie grę

1: Aktualizuj mody

Głównym powodem zasadniczo wszystkich błędów związanych z zapisywaniem są mody. Są one w większości dostarczane i administrowane przez strony zewnętrzne i z pewnością wzbogacają ogólne wrażenia.

Musisz jednak je aktualizować. Wiele cennych modów wykorzystywanych przez dużą bazę graczy w Sims 4 jest nieaktualnych i nie jest zsynchronizowanych z obecną wersją Sims 4.

 • Z tego powodu, zanim całkowicie usuniesz mody, radzimy zaktualizować te, które możesz. W tym celu musisz przejść do strony dostawcy modów i poszukać nowej wersji wszystkich zainstalowanych modów. Tylko mody, które obsługują aktualną wersję Sims 4 będą mogły działać bezproblemowo. Dzięki temu będziesz mieć lepszy czas na zapisywanie postępu gry.

  2: Usuń mody

  Jeśli nadal pojawia się ten sam błąd zapisu 510, następnym krokiem, który należy rozważyć, jest usunięcie modów z instalacji. Teraz nie mówimy, aby usunąć je wszystkie natychmiast (nawet jeśli możesz to zrobić).

  Mówimy, aby przenieść folder modów do innej lokalizacji (Desktop to dobry wybór) i utworzyć nowy folder o tej samej nazwie.

  • Teraz możesz wstawiać mody indywidualnie i szukać wyzwalacza błędu. Gdy masz pewność, który mod powoduje błąd, wyklucz go z gry.

   3: Wyczyść pamięć podręczną gry

   Teraz, chociaż nasze podejrzenia koncentrują się na nieobsługiwanych i / lub przestarzałych modach, sprawcy często występują w liczbach. Uszkodzona pamięć podręczna może również powodować błąd zapisu, w tym ten z kodem błędu „510”. Aby rozwiązać ten problem, należy usunąć niektóre pliki pamięci podręcznej i przenieść się z tego miejsca. Oczywiście, zanim zaczniesz wtrącać się w instalację Sims 4, nie zapomnij wykonać kopii zapasowej zapisanych plików.

   • Oto jak wyczyścić pamięć podręczną w Sims 4 i, mam nadzieję, rozwiązać błąd zapisu 510:

    1. Wyjdź z gry.
    2. Iść do Dokumenty (Moje dokumenty).
    3. otwarty Electronic Arts.
    4. otwarty Sims 4.
    5. Przenieś folder Zapisane na pulpit lub do innej lokalizacji.
    6. Usuń te pliki pamięci podręcznej z folderu pamięci podręcznej:
     • localthumbcache.package
     • Pamięć podręczna
     • cachestr
     • cachewebkit
     • lotcachedData
    7. Zacząć gre.

    Aby uzyskać lepsze wrażenia z gry, zalecamy pobieranie Game Fire za darmo. Pomoże w różnych problemach z grami, takich jak zawieszanie się, awarie, niski FPS, opóźnienia i spowolnienie komputera.

    4: Sprawdź poprawność gry za pomocą Origin

    Jeśli kupiłeś grę od klienta Origin, możesz użyć jej do naprawy uszkodzonych lub brakujących plików gry i w ten sposób rozwiązać problem. Teraz pojawia się, gdy odrzucisz mody jako inicjatorów problemu. Pliki gry również mogą zostać uszkodzone. Zwłaszcza z powodu infekcji złośliwym oprogramowaniem lub przypadkowego usunięcia jednego lub więcej niezbędnych plików.

    • Oto jak zweryfikować integralność gry za pomocą Origin i rozwiązać ewentualne zawieszenie zapisu spowodowane uszkodzonymi / niekompletnymi plikami instalacyjnymi:

     1. otwarty Klient pochodzenia.
     2. Nawigować do Moje gry.
     3. Kliknij prawym przyciskiem myszy Sims 4 i kliknij Napraw instalację.
     4. Narzędzie sprawdzi twoją grę i naprawi uszkodzone lub niekompletne pliki.

     5: Zainstaluj ponownie grę

     Wreszcie, jeśli nadal nie możesz przejść obok „błędu zapisu 510”, zalecamy ponowne rozważenie ponownej instalacji gry jako ostateczności. Po ponownym zainstalowaniu gry będziesz mieć pustą, waniliową iterację. Później możesz dodawać wybrane mody jeden po drugim, ale pamiętaj, aby dodać tylko te, które są aktualne i obsługiwane przez ostatnią wersję gry.

     • Oto jak ponownie zainstalować Sims 4 z klientem Origin:

      1. Otworzyć Pochodzenie klient i wybierz Moje gry.
      2. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj.
      3. Po zakończeniu procesu przejdź do lokalizacji instalacji i usuń pozostałe foldery.
      4. Użyj narzędzia innej firmy do czyszczenia rejestru. Osobiście zalecamy IObit Advanced SystemCare.
      5. Uruchom ponownie komputer.
      6. Uruchom ponownie Origin.
      7. Odnaleźć Sims 4 i wybierz zainstalować.

      To powinno być to. Z pewnością mamy nadzieję, że udało Ci się ostatecznie zapisać grę po zastosowaniu jednego z tych rozwiązań. Ponadto zachęcamy do dzielenia się swoimi pytaniami lub sugestiami i informowania nas, czy rozwiązania Ci pomogły. Możesz to zrobić w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji