Jak naprawić awarię Gears 5 podczas uruchamiania

Długo oczekiwana gra Gears of War 5 jest już dostępna i wielu graczy jest zachwyconych. Jednak gra nie działała dla wszystkich.

Sporo użytkowników napotkało błąd, który spowodował awarię Gears 5 podczas uruchamiania.

Jeden użytkownik zgłosił następujące informacje na oficjalnym forum:

Gears 5 ulega awarii podczas uruchamiania dla mnie po ukończeniu łatwego ekranu powitalnego zapobiegającego oszustwom, następnie ekranu powitalnego kół zębatych, następnie przechodzi w tryb pełnego ekranu z czarnym tłem przez 1-2 sekundy, a następnie siła zamyka się.

Wielu graczy napotkało ten problem i nikt nie wie, jak go naprawić. Problem może być spowodowany błędem, który programiści muszą rozwiązać.

Do tego czasu mamy kilka obejść, które mogą ci pomóc.

Co zrobić, gdy Gears 5 nie może zostać uruchomiony

1. Ponownie zainstaluj Gears 5

Nieprawidłowy proces instalacji programu może spowodować problem. Odinstaluj i ponownie zainstaluj grę. Upewnij się również, że zainstalowałeś go w katalogu C, aby uniknąć błędów.

Metoda zajmie trochę czasu, ale może rozwiązać problem.

2. Zaktualizuj system Windows i sterowniki graficzne

Wszyscy wiedzą, że przestarzały system Windows powoduje wiele problemów. Jednym z głównych błędów jest brak możliwości uruchamiania aplikacji. Dlatego zalecamy aktualizowanie systemu Windows.

Ponadto sterowniki karty graficznej powinny być aktualne. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym kompleksowym przewodnikiem.

Wniosek

Przypominamy, że są to tylko obejścia i problem może się ponownie pojawić. Zobaczymy, co zrobią programiści. Łatka może rozwiązać ten problem raz na zawsze.

Czy uważasz, że nasze metody są przydatne? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji