Jak mogę zmienić nazwę mojego konta Skype?

Skype jest doskonałym narzędziem do łączenia się z potencjalnymi pracodawcami i budowania profesjonalnego wizerunku online. Oczywiście etykieta biznesowa nakłada pewne zasady. Musisz mieć profesjonalnie wyglądający adres e-mail i wyświetlaną nazwę Skype, aby wzbudzić zaufanie i profesjonalizm.

Jednak wielu użytkowników Skype nie miało tych szczegółów na myśli, tworząc swoje konta Skype. W rezultacie wielu używało różnych pseudonimów, które następnie stały się ich oficjalną nazwą użytkownika i identyfikatorem Skype. Nie stanowi to problemu, dopóki używasz konta Skype do łączenia się z rodziną i przyjaciółmi.

Ale jeśli planujesz używać Skype jako środka do znalezienia pracy, musisz użyć profesjonalnie wyglądającej nazwy użytkownika i identyfikatora Skype. Dla przypomnienia Skype umożliwia teraz pracodawcom testowanie umiejętności kodowania kandydatów w czasie rzeczywistym.

Ze względu na rosnący wpływ Skype na rynek pracy wielu użytkowników zastanawia się, jakie kroki należy wykonać, aby zmienić nazwę konta Skype i identyfikator Skype.

Jak mogę zmienić nazwę mojego konta Skype, ponieważ moja obecna nazwa Skype nie jest profesjonalna w przypadku osób rekrutujących i współpracowników.

Jak zmienić nazwę mojego konta Skype

Zmiana nazwy konta Skype / identyfikatora Skype

Niestety mamy dla Ciebie złe wieści: nazw użytkowników kont Skype nie można zmienić. Microsoft wyjaśnia, że:

Starsze (stare) „nazwy” lub „pseudonimy” konta Skype nie mogły zostać zmienione przed przeniesieniem na konta Microsoft we wrześniu 2016 r. Nie można ich teraz zmienić. Jedynym sposobem na zmianę sposobu, w jaki znajdujesz się na Skype, jest utworzenie nowego konta Microsoft i nowego adresu e-mail w ramach procesu zakładania nowego konta.

Rozwiązaniem problemu posiadania profesjonalnie wyglądającej nazwy użytkownika i identyfikatora Skype jest po prostu utworzenie nowej. Rzeczywiście, tworząc nowego użytkownika, stracisz wszystkie swoje kontakty.

Podsumowując, po zarejestrowaniu nazwy użytkownika Skype nie można jej nigdy zmienić. Możesz zmienić nazwę wyświetlaną Skype.

Mamy nadzieję, że ten artykuł wyjaśnił zamieszanie wokół nazw użytkowników i identyfikatorów Skype.

Link do głównej publikacji