Jak mogę zablokować oprogramowanie do rozpoznawania twarzy na moim komputerze [PRZEWODNIK EKSPERTA]

W dzisiejszych czasach walka o blokowanie oprogramowania do rozpoznawania twarzy jest bardziej intensywna niż kiedykolwiek. Od walki z aplikacjami i firmami zewnętrznymi, które zbierają Twoje dane i sprzedają je oferentowi, który zaoferował najwyższą cenę, po ochronę naszego prawa do wyrażania siebie w Internecie bez cenzury.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Wkrótce nadejdzie kolejny poziom wojen o prywatność, ponieważ na całym świecie zaczyna być wdrażane nowe oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. Chiny wdrożyły już tę funkcję za pomocą swojego ogromnego systemu nadzoru, Australia ją testuje, a próby przeprowadzono także w Londynie.

Chociaż sytuacja ta może wydawać się sceną z książki George’a Orwella z 1984 roku, należy przeprowadzić ważne dyskusje na temat tego, jak możemy się chronić.

W zależności od stopnia zaawansowania oprogramowania do rozpoznawania twarzy, zwykle działa w oparciu o określone markery. Te markery są stosowane przez pomiar odległości między najbardziej widocznymi rysami twarzy — oczami, nosem, ustami, kształtem głowy itp.

W tym artykule zajmiemy się najlepszymi dostępnymi opcjami, które mogą pomóc oszukać oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jak mogę zablokować oprogramowanie do rozpoznawania twarzy?

1. Wyłącz rozpoznawanie twarzy na Facebooku

 1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku i przejdź do Ustawienia.
 2. Nawigować do Rozpoznawanie twarzy w lewym okienku.
 3. Zestaw Czy chcesz, aby Facebook mógł Cię rozpoznać na zdjęciach w filmach do Nie.
  wyłącz rozpoznawanie twarzy facebook blokuj oprogramowanie do rozpoznawania twarzy
 4. Zapisz zmiany.

2. Użyj zapory D-ID

Zapora D-ID blokuje oprogramowanie do rozpoznawania twarzy

Jedną aplikacją, która może blokować oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, jest D-ID. Według twórców D-ID ma system, który automatycznie przetwarza obrazy, aby uniemożliwić rozpoznanie Ciebie przez oprogramowanie do rozpoznawania twarzy.

Chociaż zapora ta brzmi niesamowicie, wciąż jest w fazie rozwoju, ale możesz poprosić o wersję demonstracyjną, jeśli chcesz.

Zablokuj oprogramowanie do rozpoznawania twarzy i chroń swoją prywatność dzięki tej zaporze ogniowej!

3. Użyj FaceShield

 1. Przejdź do strony FaceShield.
 2. Kliknij Prześlij teraz.
  oprogramowanie do rozpoznawania twarzy z blokadą twarzy
 3. Wybierz obraz, który chcesz.
 4. Teraz wybierz siłę filtra. Pamiętaj, że ten filtr spowoduje pewne zniekształcenia obrazu, więc ostrożnie wybierz moc filtra.

4. Inne praktyczne wskazówki

okulary przeciwsłoneczne - blokuj oprogramowanie do rozpoznawania twarzy

 1. Noś okulary przeciwsłoneczne. To najprostsza sztuczka, ale może zablokować rozpoznawanie cię przez oprogramowanie do rozpoznawania twarzy.
 2. Zmień swoją fryzurę. Często zmieniaj fryzurę, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
 3. Zastosuj mocny makijaż lub załóż akcesoria do twarzy.

Ponieważ świat ciągle się zmienia, coraz ważniejsze staje się posiadanie wymaganych informacji w celu ochrony przed żerującymi oczami.

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych metod, które pozwalają oszukać oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. Daj nam znać, jeśli masz jakieś inne sugestie, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji