Jak iść Polowanie z rabatem na Amazon

Czy wiesz, że można polować na zniżki na wszystkich stronach Amazon? Wyszukiwanie rabatów na Amazon jest dość łatwe, a ten przewodnik wyjaśnia, jak to zrobić, aby znaleźć świetne okazje na stronie.

Wszystko, co jest do tego potrzebne, to podstawowy adres URL, który należy zmienić, aby odzwierciedlić kategorię i zniżkę.

W zależności od przedmiotu możesz zaoszczędzić tysiące dolarów, wyszukując produkty ze zniżką na stronie Amazon.

Zanim zaczniemy odkrywać możliwości, zapoznaj się z niektórymi możliwymi rabatami, które obecnie możesz znaleźć na Amazon.com.

To są poważne obniżki cen. 10 000 $ zniżki na zegarek, prawie 1500 $ na aparat i 24 000 $ na pierścionek zaręczynowy.

rabaty Amazon

Powinno być jasne, że rabaty są pomocne tylko wtedy, gdy jesteś zainteresowany danym produktem.

Oto podstawowa struktura adresu URL, którego można użyć do wyszukiwania w Amazon tylko rabatów:

http://www.amazon.com/gp/search/?node=502394pct-off=75-99

Ten adres URL składa się z trzech części, które należy zmodyfikować.

1. amazon.com: zmień amazon.com na inny adres URL, jeśli zamiast tego chcesz robić zakupy w sklepie Amazon, np. amazon.co.uk

2) węzeł = 502394: węzeł określa kategorię, w której przeprowadzane jest wyszukiwanie.

3) wył. = 75-99: Określa rabat. Możesz wprowadzić dowolną liczbę od 00 do 99. W tym przykładzie wyszukiwane byłyby rabaty od 75% do 99% pierwotnej ceny.

Możesz użyć podstawowego adresu URL opisanego powyżej, aby wyszukać rabaty w dowolnej kategorii. Węzeł jest zawsze wyświetlany podczas nawigacji w witrynie Amazon. Po prostu skopiuj i wklej węzeł kategorii, którą chcesz wyszukać, do podstawowego adresu URL.

Znajdziesz węzeł wymieniony w adresie internetowym kategorii Amazon, w której jesteś teraz.

Często najlepiej jest szukać rabatów w przedziale od 50% do 75%, ponieważ powyższe rabaty nie są często spotykane na portalach handlowych Amazon. Jednak wciąż można je znaleźć od czasu do czasu. Możesz także dodać zakładki do wyszukiwań bezpośrednio, aby otworzyć je ponownie w późniejszym czasie.

Aktualizacja: Wydaje się, że Amazon jeszcze bardziej to ułatwił. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to dodać pct-off = 75–99 na końcu adresu Amazon, aby wyświetlić rabaty dla przeglądanej kategorii.

Link do głównej publikacji