Jak dodać opcję hibernacji w menu zasilania systemu Windows 10 — Napraw błędy komputera

Dodaj opcję hibernacji w menu zasilania dla systemu Windows 10W menu zasilania systemu Windows 10 Hybrydowy rozruch opcja jest dostępna, ale nigdy nie zauważysz opcji Hibernacja. W menu zasilania systemu Windows 10 użytkownik może zobaczyć tylko opcje Wyloguj się, Uśpij, Zamknij i Uruchom ponownie, ale może aktywować opcję hibernacji i hibernować swoje systemy. Poniżej znajduje się kompletny przewodnik, który włącza opcję hibernacji w menu zasilania dla systemu Windows 10, z zaawansowanych ustawień zasilania.

1Opcja hibernacji jest bardzo przydatna, ponieważ umieszcza wszystkie otwarte dokumenty i aplikacje na twardym dysku systemu, a następnie wyłącza komputer. Spośród wszystkich opcji oszczędzania energii w systemie Windows hibernacja zużywa bardzo małą ilość energii. Jeśli chcesz dodać opcję Hibernacji w menu mocy, zastosuj poniższy przewodnik:

Kroki, aby włączyć opcję hibernacji w menu zasilania dla systemu Windows 10

Krok 1: Otwórz okno dialogowe uruchamiania, naciskając Windows + R., w tym oknie dialogowym wpisz powercfg.cpl i naciśnij klawisz Enter.2)

Krok 2: Następnie w oknie Opcje zasilania kliknij Wybierz działanie przycisków zasilania link obecny w prawym okienku.3)

Krok 3: W oknie Ustawienia systemu kliknij Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne połączyć. Możesz poprosić o podanie hasła do konta użytkownika, wprowadź je.5

Krok 4: Wreszcie w oknie ustawień systemu przewiń do ustawień zamykania, Hibernować opcja jest dostępna tutaj, która jest domyślnie wyłączona / niezaznaczona. Kliknij znacznik wyboru przy tej opcji i Odblokuj to. Kliknij na Zapisz zmiany.6

Następnie uruchom ponownie system i sprawdź menu zasilania. Zobaczysz opcję Hibernacja wraz z innymi opcjami oszczędzania energii.

Przeskanuj komputer z systemem Windows 10 w poszukiwaniu błędu [zalecane]

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności.

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji