Jak dobre są kursy online Udemys? Wskazówki na początek

Udemy to internetowa platforma edukacyjna zrzeszająca studentów i instruktorów z całego świata. Niektóre kursy są dostępne za darmo, podczas gdy inne są płatnymi kursami, które mogą kosztować kilkaset dolarów.

Musisz utworzyć bezpłatne konto, aby korzystać z niektórych funkcji witryny, na przykład aby zapisać się na bezpłatne kursy.

Kursy wideo składają się z ustalonej liczby nagranych wykładów, które studenci mogą oglądać tak często, jak chcą. Kursy mogą również obejmować laboratoria, w których studenci muszą samodzielnie wykonywać zadania.

Mogą być również dostarczone materiały uzupełniające, a uczniowie mogą korzystać z platformy do dyskusji na temat lekcji lub zadawania pytań.

Jak dobre są te kursy? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy w dużej mierze od samego kursu. Istnieją jednak pewne metody, za pomocą których można dowiedzieć się o kursie przed jego zapisaniem się lub opłaceniem za niego.

udemy

Wskazówki dotyczące wyboru kursu Udemy

  1. Upewnij się, że poprawnie przeczytałeś opis kursu. Obejmuje to, czego możesz oczekiwać od kursu, informacje o nauczycielu lub nauczycielach, wymaganiach i docelowych odbiorcach oraz programie nauczania.
  2. Niemal równie ważne są recenzje studentów, którzy zapisali się na kurs. Mogą one ujawnić informacje, których nie można uzyskać, dopóki nie subskrybujesz kursu. Możesz na przykład poczytać o problemach, które mieli studenci.
  3. Bezpłatny podgląd jest zawsze dostępny. Jest to prawdopodobnie najlepsza opcja, aby dowiedzieć się, czy kurs jest dla Ciebie, czy nie. Domyślnie jest ograniczony do pięciu minut, co oznacza, że ​​możesz obejrzeć jedną lub dwie lekcje tego kursu, zanim skończy się czas. Zwykle wystarczy obejrzeć film wprowadzający.
  4. Możesz wysłać wiadomość do prowadzącego, klikając nazwę. Przydatne, jeśli masz pytania, na które musisz odpowiedzieć przed podjęciem decyzji o rejestracji.
  5. Kursy dla początkujących nie są podświetlone, ale jeśli znajdziesz takie słowa, jak początkujący, od podstaw, podstawy lub pierwsze kroki, prawie zawsze jest to kurs rozpoczynający się od samego początku.
  6. Witryny innych firm oferują kupony na kursy Udemy. Na przykład umowa dotycząca DroidLife polega na zapisaniu się na kilka kursów programistycznych dla Androida za 39 USD (zamiast 503 USD). Chociaż nie zapisałbym się na wszystkie kursy, było to tańsze niż kursy, którymi byłem zainteresowany. Znajdziesz inne oferty, takie jak Pakiet JavaScript, MySQL5 lub iOS 8, żeby wymienić tylko kilka. Możesz zaoszczędzić setki dolarów, jeśli szukasz tych ofert lub kuponów.

Ogólne wskazówki

  1. Jedną z rzeczy, które zauważyłem podczas kursów, było zwrócenie uwagi na wykładowcę przed przystąpieniem do subskrypcji. W zależności od tego, skąd pochodzą, ich prawidłowe zrozumienie może być trudne. Tutaj pojawia się jednak podgląd
  2. Możesz grać w indywidualne lekcje tak często, jak chcesz. Może to być przydatne w kilku aspektach, na przykład w celu powrotu do lekcji podczas pobytu w laboratorium.
  3. Komentarze do lekcji mogą być również przydatne, a ponieważ możesz zostawić własne komentarze, istnieje szansa, że ​​inni uczniowie lub nauczyciel na nie odpowiedzą.
  4. Lekcje są oznaczone jako ukończone, jeśli obejrzałeś wideo od początku do końca lub jeśli zostały pobrane dodatkowe pliki.

Czy zdałeś już kurs online? Jeśli tak, jakie było Twoje doświadczenie?

Podsumowanie
Wskazówki dotyczące wyboru kursu Udemy
Nazwa artykułu
Wskazówki dotyczące wyboru kursu Udemy
Opis
Udemy to internetowa platforma edukacyjna, która łączy uczniów i instruktorów. Dowiedz się, jak sprawdzać kursy i nauczycieli przed ich subskrybowaniem.

Link do głównej publikacji