Jak długo muszę pokonać zaległości w bibliotece Steam?

Jak długo muszę pokonać zaległości w bibliotece Steam? Jeśli masz to pytanie, to na stronie kalkulatora How Long To Beat dowiesz się, ile godzin potrzeba na ukończenie biblioteki Steam. Nie popełnij błędu, Parowy Klient jest najlepszym miejscem do grania w gry wideo w systemie Windows 10, a nawet Microsoft Store nie jest w tej chwili blisko. Teraz, ponieważ Steam regularnie osiąga ogromną sprzedaż, w której wiele gier może uzyskać ponad 50 procent zniżki, wielu graczy ma zwykle ogromne zaległości w tytułach, w które jeszcze nie grali.

Jak długo muszę pokonać zaległości w bibliotece Steam

Jest to poważny problem i nie ma łatwego rozwiązania dla tych, którzy chcą kupić kilka gier, ponieważ czują się do tego zmuszeni. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi z ogromną liczbą gier, być może czas poszukać pomocy w programie komputerowym.

Zgadza się; jeśli nie możesz tego zrobić sam, zarejestruj program komputerowy, aby ułatwić sobie podejmowanie decyzji.

Jak długo muszę pokonać zaległości w bibliotece Steam

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie boją się zaglądania do biblioteki gier Steam, jest to, że nie mają pojęcia, ile czasu zajmie gra we wszystkie tytuły do ​​samego końca. W tym momencie pojawia się gra How Long To Beat — narzędzie online zaprojektowane, aby pomóc graczom wybrać gry, w które powinni najpierw zagrać.

Pamiętaj, że ten program jest oparty na Internecie, więc nie ma nic do pobrania. Działa, wprowadzając swój identyfikator Steam w dostępnym polu, kliknij enter i obserwuj, jak usługa wyświetla twoje gry wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Pamiętaj, że pokazane znaczniki czasu są jedynie szacunkiem, ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​ponieważ skończyłem wiele gier z listy, na którą patrzysz, How Long to Beat nie jest zbyt daleko. Ponadto należy zauważyć, że szacunki pochodzą bezpośrednio od członków społeczności How Long to Beat, co rodzi kilka problemów.

Ponieważ zależy od społeczności, niektóre gry w bibliotece mogą się nie wyświetlać. Mam osiem gier i jak widać, tylko sześć jest wyświetlanych z potrzebnymi danymi.

To staje się lepsze

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konkretnej gry, po prostu kliknij tę grę, a usługa pokaże, ile czasu zajmuje ukończenie gry jednoosobowej, wieloosobowej i innych dodatkowych treści. Jeśli jesteś specjalistą od ukończenia gry, ukończenie gry może potrwać kilka dni, więc przygotuj popcorn, to będzie długa noc.

Przejdź na stronę i zrób pierwszy krok w ukończeniu wielu gier uwięzionych w zaległościach. Istnieją inne usługi podobne do HowLongToBeat.com, takie jak HowLongToBeatSteam.com i SteamLeft.com, które również działają w podobny sposób.

Link do głównej publikacji